Палац культури «Енергетик»

Палац культури «Енергетик» ВП «Южно-Українська АЕС» гостинно розкрив двері 1987 року і незабаром став справжнім храмом культури та мистецтва, сучасним центром дозвілля для енергетиків ВП ЮУАЕС, мешканців і гостей міста Южноукраїнськ.

До послуг відвідувачів концертна зала на 625 місць, лекційна зала на 180 місць, простора танцювальна зала, музична вітальня, бібліотека, класи для занять.

Щорічно Палац культури проводить близько 300 заходів, які відвідують майже 145 тисяч осіб. Це тематичні програми, концерти професійних артистів і аматорів, театралізовані вистави, народні гуляння, урочисті заходи, конкурси, фестивалі, вечори відпочинку для працівників АЕС і мешканців міста.

         

У Палаці культури працюють 19 творчих колективів, 15 з яких мають звання «народний» чи «зразковий». У них займаються 690 дорослих і дітей

Кожен южноукраїнець тут може знайти хобі за смаком у одному з 6-ти хореографічних (бальні, народні, сучасні танці), 6-ти хорових (академічний, народний вокал), 3-х інструментальних (народні, ударні інструменти), 2-х театральних (дитячий і дорослий) і одному вокальному колективах (естрадний напрямок), а також у студії декоративно-прикладного мистецтва.

Творчі колективи ПК «Енергетик» відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Вони є лауреатами Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів у Німеччині, Бельгії, Франції, Голландії, Польщі, Чорногорії, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Італії, Греції, США та Канаді.

У ПК «Енергетик» працюють творчі та талановиті люди. Серед них заслужений працівник культури України керівник зразкового ансамблю народного танцю «Квіти України» О.Б.Форостенко та тренер вищої категорії, суддя міжнародного класу керівник народного ансамблю бального танцю «Натхнення» Л.Ю.Самчинська.

2009 року Палац культури «Енергетик» визнано «Кращою культурно-освітньою установою», а 2012-го його колектив нагороджено Кубком ЦК Атомпрофспілки працівників атомної енергетики та промисловості України.