Новини АЕС

Информцентр -> Новости ОП ЮУАЭС

Шановні працівники ВП ЮУАЕС!

Середа, 20 Грудень, 2017 - 16:38

Запрошуємо Вас прийняти участь у флешмобі під девізом «Ми вміємо бути вдячними», присвяченому професійному святу «Дню енергетика» та пам’яті В.П. Фукса, енергетика з великої букви, людині через серце якої народжувався і мужнів Южно-Український енергокомплекс, народжувалося і зростало наше місто.

ДІЯРУ проінспектувала Южно-Українську АЕС

Понеділок, 26 Липень, 2021 - 10:44

З 19 по 23 липня Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) провела комплексну перевірку ВП ЮУАЕС на дотримання вимог радіаційної та ядерної безпеки під час експлуатації енергоблоків.

26 липня буде розпочато повірку блоків детектування автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

Вівторок, 20 Липень, 2021 - 18:25

26 липня на Южно-Українській АЕС буде розпочато роботи з щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику і в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.

Візитівка Южно-Української АЕС стала родзинкою проєкту відомої фотографки

Вівторок, 20 Липень, 2021 - 17:39

Візитівка Южно-Української АЕС - мозаїка, що прикрашає адмінбудівлю станції - потрапила в об’єктив відомої фотографки Слави Посєдай. 20 липня фотографка з Миколаєва завітала на пристанційний майданчик ЮУАЕС щоб зробити фото для свого проєкту. У ньому вона зібрала найкращі та найяскравіші мозаїки Миколаївщини. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини АЕС