Публікації в пресі

Звіт з періодичної переоцінки безпеки енергоблока №3 Южно-Української АЕС: 14 факторів на 5 тисячах сторінок

Інтернет ЗМІ
12.2019

Після проведення державної експертизи остаточно узгоджено Звіт з періодичної переоцінки безпеки (ЗППБ) енергоблока №3 Южно-Української АЕС. Це означає, що поданий ЮУАЕС документ пройшов перевірку Держатомрегулювання (ДІЯРУ) та експертизу Державного науково-технічного центру ядерної та радіаційної безпеки та всі зауваження усунуто. ЗППБ - ґрунтовний та об’ємний документ, він нараховує близько 5,5 тисяч сторінок – більш ніж півметровий стос паперу. Це результат багаторічної праці багатьох спеціалістів станції та залучених організацій. Детальніше про звіт погодився розповісти начальник служби аналізу безпеки ЮУАЕС Павло Малік.

Третьому - друге життя

Інтернет ЗМІ
09.2019

Енергоблок №3 Южно-Української АЕС готують до експлуатації в надпроєктний період. Нині на ньому на повну йде великий планово-попереджувальний ремонт (ППР), під час якого ведуться масштабні реконструктивні та модернізаційні роботи. Вони дозволять блоку, чий життєвий цикл у лютому 2020 року досягне 30-річної межі, і надалі безпечно виробляти екологічно чисту електроенергію - більше 6 мільярдів кіловат-годин на рік.

Великі справи - не без великих труднощів

Інтернет ЗМІ
08.2019

Противники розбудови гідроенергетики постійно говорять про те, що Україні не потрібні нові ГАЕС, лише сонячна та вітрова енергії. Але без ГАЕС - акумуляторів струму  - “зелена енергетика” приречена.

Шаг за шагом: подготовка к продлению эксплуатации третьего энергоблока ЮУАЭС (реакторный цех №2)

Энергетик
08.2019

На Южно-Украинской АЭС активно готовятся к продлению срока эксплуатации энергоблока №3. С 16 мая блок находится в планово-предупредительном ремонте. В период ППР в цехах и подразделениях ЮУАЭС выполняется большой объем реконструктивных и модернизационных работ. Из восьми запланированных работ  реконструктивного характера на оборудовании реакторного цеха №2 уже выполнены четыре.

Складний вододіл Павла Вірича

Интернет СМИ
08.2019

Мій співрозмовник довго шукав у щільному робочому графіку час для зустрічі. А знайшовши, погодився за умови: поговоримо на будмайданчику.

Юрій Фомін: У нас є куди рости і розвиватися

Регіональні ЗМІ
04.2019

Енергетичний оптимізм южно-українських атомників

Семитисячний колектив Южно-Українського енергокомплексу має надію, що Указ Президента України Петра Порошенка «Про заходи з підтримки розвитку ядерної енергетики та підвищення рівня безпеки у сфері використання ядерної енергії» стане відліковою точкою для нового етапу в реалізації перспективних планів цього унікального підприємства.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про підтримку розвитку ядерної енергетики

Регіональні ЗМІ
04.2019

Указ Президента щодо підтримки атомної галузі є унікальним з точки зору охопленої ним кількості питань, кожне з яких є невідкладним та надважливим.

Субвенції місцевим громадам мають бути сплачені та збільшені – доручення Президента Уряду.

Малим модульним реакторам з максимальною локалізацією їхнього виробництва в Україні – бути!

В об’єктиві - Южно-Українська АЕС

Регіональні ЗМІ
04.2019

Фахівці Южно-Української АЕС поділилися досвідом проведення реконструкції парогенераторів з болгарськими колегами

Потужність другого енергоблока Южно-Української АЕС підвищено до 101,5%

Виконано пусконалагоджувальні роботи та попередні випробування установки паспортизації РАВ

Відбулось засідання Ради фахівців Енергоатома з досвіду експлуатації

 

Сторінки