Людина починається з добра

Источник публикации: 
Інформаційний вісник «Енергетик» від 1.11.2018
Дата публикации: 
11.2018

З 8 по 12 жовтня в місті Южноукраїнську проходила благодійна акція «Дзвони наших  сердець», у рамках якої кожного року проходить збір коштів для дітей з інвалідністю.  Ініціатори акції - благодійний фонд «ХХІ століття» та міське управління освіти. Цьогоріч в рамках акції був оголошений збір коштів для Варі Гончарук – маленької  дівчинки, в якої діагностовано нейросенсорну туговухість  2-3 ступеня і є нагальна  потреба у сучасному слуховому апараті.

Протягом тижня всі, хто мав бажання допомогти, могли прийти і вкинути гроші у скриньки, або покласти на клітинки тротуарної плитки на площі біля палацу культури «Енергетик», де вони під наглядом волонтерів знаходилися до підбиття підсумків акції, яке відбулося 22 жовтня.

Заключний урочистий захід пройшов за участі секретаря міської ради Людмили Дзюбенко, начальника управління освіти Юрія Сінчука,  представника  ПриватБанку Ірини Гіцман, і завжди найактивніших учасників акції - вихованців дитячих садочків і учнів шкіл міста Южноукраїнська зі своїми вихователями та вчителями, які прийшли підтримати сором'язливу крихітку Варюшу та її маму Надію.

   Секретар міської ради Людмила Дзюбенко подякувала всім за участь в акції: «Я хочу сказати велике спасибі всім дітям і дорослим, всім організаціям за те, що ви не стоїте осторонь чужої біди, що у вас є людяність, що ви передаєте добрі традиції нашим маленьким громадянам».

Представник ПриватБанку Ірина Гіцман подякувала від імені всього свого колективу за можливість зробити внесок в добру справу: «Співробітникам ПриватБанку традиційно довірено підрахунок коштів, зібраних в рамках акції. Від свого колективу хочу сказати величезне спасибі організаторам акції за надану нам можливість внести свою частку в добру справу. В рамках благодійної акції, проведеної в цьому році, зібрано, відсортовано і перераховано 9911 купюр, 110 кг монет і 66 іноземних монет. Загальна сума зібраних коштів становить 55 450 гривень 33 копійки. Я дуже сподіваюся, що наші спільні зусилля принесуть користь і радість дитині»!

Мама Варі Надія Гончарук висловила подяку від щирого серця всім учасникам акції за те, що виявили таку увагу до дитини. «Ми навіть не сподівалися, - сказала вона, - що сума буде такою значною, думали зможемо купити простенький апарат. Але тепер пройдемо ще одне обстеження в Києві і візьмемо більш потужний, донечка тепер у дитсадочку все почує і не буде ні від кого відрізнятися». Маленька Варюша цього дня побачила, як багато в неї друзів – великих і маленьких, її навіть прийшли привітати її улюблені казкові герої Маша і Ведмідь.

На завершення заходу виступив начальник управління освіти Юрій Сінчук  і вручив сертифікат на зібрані кошти. «Уже восьмий рік я дякую всім вам за те що ми спільними зусиллями робимо добру справу і цей рік показав, що ми дійсно дуже потужні в своїх можливостях, що ми можемо вирішити будь-яке важливе питання, яке стоїть на нашому шляху. Ще один рік проходить, ще одній дитині ми даємо таку потрібну сьогодні їй допомогу. Я хотів би сьогодні, користуючись нагодою, сказати, що крім того, що кожна дитина кожного навчального закладу взяла участь в цій акції, кожен працівник кожного закладу освіти, в цьому році багато підприємств, установ, організацій, органів виконавчої влади взяли в ній участь. Сьогодні, коли представник ПриватБанку оголошувала суму, ви почули тільки ту частину, яку ми з вами зібрали на площі. Але я хочу додати, що цього року, як ніколи, до цієї акції долучилися депутати міськради і виділили кошти з суми,  що виділяється на здійснення депутатської діяльності, тому я хочу окремо висловити слова подяки депутатам міськради та  особисто підприємцю Сергію Коломійцю.

Як  і в усі попередні роки в акції взяв участь профспілковий комітет ВП ЮУАЕС і його голова, депутат міськради Сергій Снітков.

Як ми бачимо, сума, зібрана на площі, дещо змінилася з допомогою добрих людей, тому хочу урочисто передати Варварі сертифікат на 82 950 гривень 33 копійки»!

Олена БОНДАРЕНКО

Фото П.Білоусова