СВЯТО АВТОТРАНСПОРТНИКІВ ВДАЛОСЯ!

Источник публикации: 
Інформаційний вісник «Енергетик» від 1.11.2018
Дата публикации: 
11.2018

Відверто кажучи, колективу цього підрозділу Южно-Української АЕС вдається все і завжди. Ось уже 40 років тримають вони високу планку, яку задали ще у 1978 році.

Для працівників автотранспортного господарства (АТГ) нинішнього року День автомобіліста співпав з досить важливою датою – 40-річчям рідного їм підрозділу.

Водії, диспетчери, механіки, економісти, адміністрація АТГ до свята, як завжди, готувались заздалегідь і ґрунтовно. Тут такий підхід до усього, тому більш дружного, згуртованого та креативного колективу годі й шукати. Незважаючи на те, що професія автомобіліста є особливою - зі своїм характером і романтикою, яка потребує високої фізичної і емоційної самовідданості, кожен працівник у цьому підрозділі почувається, як у дружній родині. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь і гордість за свою професію мають особливе значення. Тому колективу АТГ вдається практично все:  і в свята і в будні.

Тут багаторічна безаварійна робота стала давно нормою, тут молодь із задоволенням вчиться у старших майстрів, а ветерани праці завжди в пошані, тут є традиційними призові місця у професійних та спортивних змаганнях, тут частина колективу є одночасно і волонтерами, які допомагають українському війську чи не з перших днів війни на Сході, тут гарантовано можна отримати потужну підтримку колективу у різних життєвих ситуаціях, тут по-господарськи підходять до облаштування території рідного підприємства, тут грають у футбол не гірше за професіоналів і, нарешті, тут влаштовують такі святкування, які залишаються в пам’яті людей на багато років. Так було і цього разу.

Директор АТГ Петро Форостяний  - висококласний менеджер, який без малого 35 років працює  в якості очільника автотранспортного  підрозділу Южно-Української АЕС. Він не просто працює, а весь цей час живе життям кожного із своїх підлеглих, яких завжди знає в обличчя і по імені, переймається їхніми проблемами і радіє досягненням, намагається влаштувати усе так, аби всім було комфортно працювати. Будь-які святкування Петро Якович теж не випускає з-під свого контролю, адже, за його словами, найкращий колектив заслуговує й на найкраще свято.

Святкування свого 40-річного ювілею автомобілісти атомної станції розпочали за традицією на території рідного підрозділу, де у одному з найбільших боксів влаштували імпровізовану сцену та глядацьку залу, а також розмістили стенди з фотографіями, на яких відобразили усю історію свого підприємства. Надворі на гостей свята чекала виставка нової техніки, яку зовсім недавно отримало підприємство. До речі, тільки нинішнього року машинний парк АТГ поповнився 36 одиницями, серед яких пасажирські автобуси, легкові автомобілі та вантажівки, мікроавтобуси і будівельна техніка. Привітати автомобілістів, як завжди, прийшло чимало гостей – представники адміністрації та профкому атомної станції, атомники з інших підрозділів, почесними гостями завжди тут бувають автотранспортники з інших українських АЕС. І, безумовно, автотранспортники АТГ за останні майже 5 років не уявляють свята без військових, яким вони усі ці роки допомагали  у відновленні бойової техніки.

«Усі ці досягнення, які ми маємо на сьогоднішній день у автотранспортному господарстві, не відбулися б без трудового колективу, який залишається вірним традиціям, закладеним ще у далекому 1978 році. Дуже приємно було почути, що 19 сімейних династій працює у цьому підрозділі, - зазначив генеральний директор Южно-Української АЕС Володимир Лісніченко. – Ми бачимо вашу роботу на атомній станції щодня і щохвилини, і чуємо лише схвальні відгуки». Голова профкому  ЮУАЕС Сергій Снітков у своєму привітанні звернув увагу на те, що усі без виключення автотранспортні засоби чисті та бездоганно доглянуті, що говорить про особливу любов водіїв до своєї роботи.

За віддану працю і з нагоди 40-річчя автотранспортного господарства  працівників АТГ було нагороджено Почесними грамотами, Листами подяки     НАЕК Енергоатом та підрозділу, Почесними грамотами профкому НАЕК Енергоатом та Атомпрофспілки, Подяками міського голови Южноукраїнська, а увесь колектив – Дипломом за розвиток фізкультури і спорту від профкому    ЮУАЕС.

Феєричний святковий концерт до Дня автомобіліста і з нагоди 40-річчя АТГ розпочався у суботу в центрі Южноукраїнська на площі біля ПК «Енергетик», де усі мешканці міста енергетиків могли насолоджуватись грою та піснями у виконанні військового оркестру в/ч 3012 Національної гвардії України міста Одеси. Для усіх бажаючих двері Палацу культури того дня були відчиненими – вщерть заповнена концертна зала майже три години  аплодувала як столичним артистам, так і творчим колективам Палацу культури «Енергетик».

 

Оксана МІСЮКЕВИЧ

Фото П. Білоусова

Теги: