Розпочала роботу Наглядова рада КП ТВКГ

Источник публикации: 
Інформаційний вісник "Енергетик" №37 (1743) вiд 20.09.2018
Дата публикации: 
09.2018

Минулого тижня пройшли два засідання Наглядової ради КП ТВКГ. Її було створено на виконання рішення 41-ї сесії Южноукраїнської міської ради, яка відбулася наприкінці серпня. Тоді депутати внесли зміни до Статуту підприємства, якими передбачено створення наглядової ради КП ТВКГ, яка здійснюватиме поточний контроль за діяльністю комунального підприємства від імені власника. До складу наглядової ради увійшли представник ВП ЮУАЕС – начальник управління інформації та громадських зв’язків-прес-секретар генерального директора відокремленого підрозділу Олександр Пелюх, представник засновника підприємства - депутат Южноукраїнської міської ради Федір Татьков та представник від громадськості - голова Миколаївського обкому профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Віра Миронова.

Перше засідання Наглядової ради, яке відбулося 11 вересня, було присвячено організаційним питанням. Головою Наглядової ради обрано Олександра Пелюха. Члени Наглядової ради разом з адміністрацією комунального підприємства визначились, у якому форматі будуть працювати, намітили порядок денний наступного засідання. Збиратися Наглядова рада буде щочетверга.

Наступне засідання 13 вересня пройшло у більш широкому колі. Крім керівництва підприємства, були присутні представники юридичної, економічної служб підприємства, бухгалтерії тощо. Було розглянуто проект плану заходів з виведення із кризового стану підприємства, яке на сьогодні має борг перед ВП ЮУАЕС понад 112 млн грн., борг перед підприємством електричних мереж. Кожен пункт заходів було ретельно розглянуто. На думку Олександра Пелюха, потрібна деталізація кожного заходу з визначенням конкретних строків як виконання в цілому, так і проміжних етапів. Голова Наглядової ради наголосив, що після доопрацювання проекту і затвердження плану заходів, суворе дотримання строків виконання кожного пункту плану буде обов’язковим.

Йшлося про активізацію процесу підписання Мирових угод між ВП ЮУАЕС та КП ТВКГ, реорганізацію підприємства. Буде зроблено фотографію робочого дня працівників деяких служб комунального підприємства, щоб бачити реальну картину. Йшла мова й про посилення боротьби зі злісними боржниками та боротьбу з крадіжками води. Це нагальна проблема, адже різниця між показниками загальнобудинкових приладів обліку та квартирних досягає 30%, а у деяких будинках – 50% не на користь КП ТВКГ.

Галина НАЗАРОВА