ПРОФСПІЛКОВІ СПРАВИ ЮООП. Відбулася звітно-виборна конференція КП ТВКГ

Источник публикации: 
Інформаційний вісник "Енергетик" №37 (1743) вiд 20.09.2018
Дата публикации: 
09.2018

12 вересня відбулася звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації КП ТВКГ, яка входить до складу Атомпрофспілки, а отже і Южноукраїнської обєднаної організації профспілок (ЮООП). Наразі склад профспілки ТВКГ налічує 77 членів, у той час як чисельність всього колективу комунального підприємства становить 336 осіб. Нагадаємо, що більшість працівників КП ТВКГ вийшла зі складу ЮООП влітку минулого року під впливом тодішнього керівництва комунального підприємства та колишнього міського голови Віктора Пароконного. Серед питань, які лунали на адресу як адміністрації підприємства, так і профспілкових лідерів, було й питання про те, як знову стати членом профспілки.

Виконуючий обовязки директора КП ТВКГ Віктор Булгаров стисло розповів про ситуацію на підприємстві, яке знаходиться у вкрай скрутному становищі. Він наголосив, що підходи до роботи будуть змінюватися, адже необхідно виводити підприємство з кризи, планується реорганізація ТВКГ. «Це справа не одного дня та не одного місяця, а перші результати можна буде побачити за півроку», - сказав він.

Питання від членів профспілки на адресу заступника голови ЮООП Владислава Момотова стосувались здебільшого літнього відпочинку та надання матеріальної допомоги. Владислав Момотов наголосив, що членам профспілки-працівникам КП ТВКГ завжди надається матеріальна допомога у випадку тяжкої хвороби або смерті близьких родичів.

Члени профспілки обрали голову і новий склад профкому, а також заслухали голову Наглядової ради КП ТВКГ Олександра Пелюха. Він наголосив, що Наглядова рада - це партнери, які будуть допомагати виводити підприємство із кризи. «Наглядова рада відкрита до ваших побажань та пропозицій, з якими ви можете звернутися як особисто, так і у телефонному режимі», - звернувся він до працівників підприємства.

Галина НАЗАРОВА