Южноукраїнськ, Костянтинівка та Прибузька ОТГ стануть засновниками комунального підприємства, яке буде опікуватися мостовою переправою

Источник публикации: 
Інформаційний вісник "Енергетик" №37 (1743) вiд 20.09.2018
Дата публикации: 
08.2018

Тема налагодження мостового сполучення між Прибузькою обєднаною громадою, Костянтинівкою та Южноукраїнськом через річку Південний Буг отримала своє продовження 14 вересня

У міськвиконкомі  відбуласянарада  за участі народного депутата України Олександра Лівіка, посадових осіб Прибузької ОТГ, Костянтинівки та міста, спеціалістів Южно-Української АЕС. 

 

«На сьогодні вищим керівництвом країни вирішено надати нам допомогу та сприяти будівництву мостової переправи. Є розуміння, де візьметься міст, що буде собою уявляти, в які терміни його буде збудовано», - зазначив на початку наради Олександр Лівік.

Наразі мова йшла саме про понтонний міст. Але питання будівництва стаціонарного мосту не знімається, адже проектом «Завершення будівництва Ташлицької ГАЕС. Введення гідроагрегатів №№3-6» передбачено витрати на соціальні та екологічні заходи - в тому числі будівництво саме стаціонарного мостового переходу через річку Південний Буг між смт Костянтинівка Арбузинського району та с. Богданівка Доманівського району.«Це перспектива.На сьогодні є шанс протягом півроку збудувати понтонну переправу між двомаберегами», - каже народний депутат.

Під час наради обговорили суто технічні питання будівництва та майбутнього обслуговування мосту. Так, Костянтинівське комунальне підприємство буде реорганізовано. До складу його засновників увійдуть територіальні громади Прибузької ОТГ, Костянтинівки та Южноукраїнська. Куратором напряму буде Ігор Латій, заступник селищного голови Костянтинівки. Кожна сторона повинна виділити по 40 тис. грн. для початку робіт з проектування мостової переправи - замовити проект підрядчику. «ЮУАЕС, розуміючи соціальну значимість обєкту, підставляє нам плече в цій справі», - сказав Олександр Лівік.

Нагадаємо, що спеціалістами Южно-Української АЕС було оглянуто можливі місця розташування мостової переправи і запропоновано три варіанти: біля існуючої переправи; за Козацькою заставою з виїздом на вулицю Ковальську; на вулиці Набережній біля будинку 201.

Наступну нараду заплановано провести в кінці місяця.

Галина НАЗАРОВА