Вступна кампанія-2021: час обирати атомні спеціальності

Источник публикации: 
газета "Енергетик"
Дата публикации: 
06.2021

Сесія ЗНО вже фінішувала і  близиться вступна кампанія-2021, тож зараз головне питання для випускників шкіл: яку професію обрати і куди піти навчатись далі – до столиці України, обласного центру чи взагалі за кордоном? Комусь краще лишатись з батьками, друзями, а когось, навпаки, «тягне» чим подалі. Кожному – своє. Якогось чек-ліста, як зробити свідомий вибір, немає. У цьому випадку головними чинникам є бажання та подальші перспективи.

Працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальні гарантії, можливості для кар’єрного розвитку – ось що пропонують тим, хто хоче пов’язати життя з атомною енергетикою. Южно-Українська АЕС давно проводить цільову підготовку кадрів, активно співпрацює з профільними навчальними закладами та студентами за тристоронніми угодами. Про те, чи є сенс від укладання цього договору, де можна навчатися на атомника і які взагалі спеціальності затребувані на енергокомплексі, ми розмовляли з заступником генерального директора ВП ЮУАЕС з кадрів та соціального розвитку Вячеславом Губою.

Вячеславе Володимировичу,  Ви на власному досвіді можете розповісти про тристоронній договір «ЗВО-Студент-ВП ЮУАЕС», адже у свій час теж навчались у профільному ЗВО за контрактом. Що це дало особисто Вам?

- Так, я навчався у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості, який до анексії Криму був одним з базових університетів Міністерства палива і енергетики України. Так само, як і зараз, треба було пройти відбір за балами, аби підписати тристоронню угоду  та отримати право навчатися на бюджеті. Закінчив цей виш у 2005-му за спеціальністю «Атомна енергетика». Рік потому там же отримав диплом з «Енергетичного менеджменту».

Студентам, які навчаються за тристоронніми угодами, можна не хвилюватися стосовно працевлаштування, це гарантовано контрактом. Так, після закінчення вишу одразу на керівну посаду не візьмуть, доведеться поступово підніматися кар’єрними сходами, але так на будь-якому підприємстві. Головне, що на Южно-Українській АЕС є можливості для професійного зростання. Я, наприклад, працевлаштувався машиністом-обхідником у реакторний цех №2. За вісім років виріс до провідного інженера з управління реактором, а потім мені запропонували перейти на посаду начальника управління кадрів.

У нашій компанії, НАЕК «Енергоатом», йде активне омолодження. Це відчувається і в дирекції, і на нашому підприємстві. Мені теж довелось потрапити у цю «хвилю» і кілька років тому стати одним з наймолодших заступників генеральних директорів АЕС. Тож, як ви бачите, перспективи є. До речі, сьогодні відсоток молодих працівників на підприємстві досить високий. З майже 7 тисяч працюючих на Южно-Українському енергокомлексі понад 2 тисячі – люди віком до 35 років.

З якими ЗВО співпрацює Южно-Українська АЕС за тристоронніми угодами сьогодні?

- Южно-Українська АЕС вже більше 25 років займається цільовою підготовкою кадрів, адже йде зміна поколінь і потрібні молоді спеціалісти. Починаючи з 2006-го укладаються договори «ЗВО-Студент-ВП ЮУАЕС».  Наразі Alma Mater для майбутніх енергетиків є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Львівська політехніка, Харківський політехнічний інститут, Український державний хіміко-технологічний університет (місто Дніпро).

Ми намагаємося обирати провідні навчальні заклади, які мають гарну репутацію, забезпечують високу якість освітніх послуг, можуть похвалитися кваліфікованими викладачами та сучасною матеріально-технічною базою, адже нам потрібні добре  підготовлені спеціалісти.

Статистика говорить сама за себе:  до рейтингу кращих університетів світу 2021 року увійшло 1452 виші, з них чотири українські – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені Каразіна, Львівська політехніка,  Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Як бачите, майже з усіма цими рейтинговими університетами наша енергогенеруюча компанія сьогодні співпрацює. Крім того, ми готові індивідуально обговорювати  підписання тристоронньої угоди зі студентами інших ЗВО.

До затребуваних на підприємстві спеціальностей належить такі як «Атомна енергетика»,  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Фізика та астрономія» (за спеціалізацією «Ядерна енергетика»), «Хімічні технології та інженерія», «Теплоенергетика», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Комп’ютерна інженерія».

Хто і коли може підписати тристоронній договір «ЗВО-Студент-ВП ЮУАЕС»?

- Укласти угоду АЕС готова як з першокурсниками на підставі вступного балу, так і зі студентами старших курсів, враховуючи підсумкову успішність та дотримання дисципліни. Додатковий бонус – наявність клопотання структурного підрозділу, де студент проходив практику. Наразі Южно-Українська АЕС має понад 30 тристоронніх угод на цільову підготовку майбутніх кадрів. Більшість договорів підписано зі студентами Одеського та Київського політехів.

Детальна інформація щодо того, де навчатися на атомника, є на сайті ВП ЮУАЕС (https://www.sunpp.mk.ua/uk/3contract). Зацікавлені можуть ознайомитися з переліком профільних закладів та фахових спеціальностей, у яких є потреба на підприємстві, умовами укладання тристоронньої угоди та перевагами цільової підготовки. Якщо залишились запитання, їх також можна поставити спеціалістам кадрової служби Южно-Української АЕС. Для отримання додаткової інформації треба звертатися за телефонами (05136) 4-43-70,  067-518-70-75.

Які переваги підписання тристоронньої угоди для студентів?

- Перш за все ті студенти, які підписали тристоронній договір «ЗВО-Студент-ВП ЮУАЕС», можуть розраховувати на проходження виробничих та переддипломних практик в одному з підрозділів підприємства.  Для молодих людей – це хороша нагода ознайомитись з виробничим процесом, особливостями перепускного режиму, особисто поспілкуватись з представниками обраної професії, побачити, як ставляться на підприємстві до молоді. Плюс до того – наші спеціалісти виконують супровід підготовки дипломних проєктів за актуальними для атомної енергетики темами.

Також слід зазначити, що кращі студенти вишів, де навчають майбутніх атомників, можуть розраховувати на персональну стипендію від НАЕК «Енергоатом».  Я вважаю, що це непогана надбавка до державної стипендії. Не треба йти підробляти десь і витрачати свій час, краще присвятити його навчанню.

Ми готові підтримувати та мотивувати талановиту молодь, адже нашому підприємству потрібні спеціалісти, які розуміють усю відповідальність, що на них покладена. Вони мають свідомо робити професійний вибір і бути готовими поєднати своє життя з атомною енергетикою.

Ну і «вишенька на торті» - це гарантоване працевлаштування на енергетичне підприємство. Наразі середня заробітна плата на Южно-Українському енергокомплексі становить понад 30 тисяч гривень.  Колективний договір Енергоатома, який визначає трудові відносини  між роботодавцем та працівниками, є одним з кращих в країні. Основними пріоритетами  кадрової політики завжди були і залишаються турбота про колектив, забезпечення гідних умов праці для всіх професійних кадрів і недопущення їхнього відтоку.

Чи є потреба у робітничих кадрах, і з якими закладами профосвіти співпрацює ВП ЮУАЕС?

- Так, звісно, потреба у робітничих кадрах є.  Більш того, за кількома спеціальностями маємо дефіцит. Зокрема, на підприємстві затребувані електрозварники ручного зварювання, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, токарі.

Що ж стосується співпраці з закладами профосвіти, то ВП ЮУАЕС є давнім соціальним партнером Южноукраїнського професійного ліцею. За підрахунками кадрової служби нашого підприємства, понад 18% персоналу у свій час навчались саме тут.

Южно-Українська атомна електростанція працює з цим закладом профосвіти за кількома напрямками. Це організація практики для ліцеїстів та їхніх викладачів, аби програма курсу була ближчою до сучасних реалій виробництва.  Також ми беремо участь в роботі екзаменаційних комісій і працевлаштовуємо кращих випускників.

Наше підприємство розглядає і шляхи подальшого поглиблення співпраці з Южноукраїнським професійним ліцеєм. Зокрема, в найближчій перспективі це може бути дуальна освіта, коли студент частину тижня навчається, а кілька днів працює на підприємстві. Також ми сподіваємось на те, що навчальний заклад буде коригувати свої програми і робити їх більш адаптованими до вимог роботодавця. Наше підприємство готове допомогти з осучасненням освітнього процесу.

До старту вступної кампанії залишилось обмаль часу. Що б ви хотіли порекомендувати абітурієнтам?  

-  Престижність, репутація ЗВО  – такі загальні критерії вибору навчального закладу для своїх дітей часто беруться їхніми батьками за основні. Але треба розуміти, що правильний  вибір професії  вбереже від марної трати часу, коштів та нервів.

І хочу звернутись безпосередньо до абітурієнтів. Нашому підприємству дійсно потрібна талановита і цілеспрямована молодь, яка знає, до чого прагнути і як будувати своє майбутнє. Приєднуйтесь до родини атомників і давайте разом будувати енергетичну незалежність нашої країни.

Анастасія Чабанюк