Процедура професійного відбору

У ВП ЮУАЕС  діє процедура професійного відбору при прийомі на роботу, якою встановлено порядок комплектації робочих місць і посад робочими, службовцями, фахівцями та професіоналами і передбачає проходження кандидатом на працевлаштування до ВП ЮУАЕС трьох етапів професійного відбору.

Перший етап - кандидат, який бажає працевлаштуватись до ВП ЮУАЕС, заповнює бланк резюме встановленого зразка та дає згоду на використання своїх персональних даних. Заповнений бланк резюме надає особисто фахівцю управління кадрів (приміщення №119 ІЛК), або під час прийому з особистих питань - начальнику управління кадрів (щопонеділка з 14.00, кабінет №123) або заступнику генерального директора з персоналу (щосереди з 15.00, кабінет №122) або направляє в електронному вигляді на адресу електронної пошти job@sunpp.atom.gov.ua. Дані, наведені в резюме, заносяться до електронної бази даних «Резюме» ВП ЮУАЕС.

Другий етап - керівник  структурного підрозділу ВП ЮУАЕС, в якому передбачається поява вакансії, відбирає з бази «Резюме» кандидатів на вакантну посаду (робоче місце) та запрошує  їх до себе на співбесіду. У ході співбесіди керівник підрозділу визначає базовий рівень знань і навичок кандидатів та їх відповідність вимогам посадової інструкції. За результатами проведеної співбесіди керівник підрозділу відбирає не менше двох кандидатів на одну вакантну посаду (робоче місце) та направляє  анкети відібраних кандидатів до управління  кадрів. Управління кадрів направляє відібраних кандидатів на психофізіологічне обстеження до навчально-тренувального центру (НТЦ) та формує групи кандидатів для співбесіди в комісії з професійного відбору.

Третій етап – проходження кандидатами співбесіди в комісії з професійного відбору, яку очолює генеральний директор ВП ЮУАЕС. До складу комісії входять: заступник генерального директора (ЗГД) з персоналу,  ЗГД з фізичного захисту та режиму,  заступник головного інженера (ЗГІ) з підготовки персоналу, ЗГД (ЗГІ) за підпорядкуванням підрозділу, до якого влаштовується працівник, керівник (заступник керівника) підрозділу, до якого влаштовується працівник, начальник управління кадрів, начальник відділу психолого-педагогічного забезпечення НТЦ.

Комісія проводить співбесіду з кандидатами, в ході якої визначає відповідність кандидата вимогам майбутньої роботи (посади) і приймає рішення шляхом голосування. Позитивне рішення комісії є підставою для оформлення прийому на роботу.