Новини ВП ЮУ АЕС

У інформцентрі ЮУАЕС пройшло перше цього року заняття з профорієнтації школярів

Понеділок, 15 Січень, 2018 - 14:08

У інформаційному центрі Южно-Українського енергокомплексу пройшло перше цього року заняття з профорієнтації старшокласників. Його учасниками стали майбутні випускники загальноосвітніх шкіл м.Вознесенська та с.Бузького (Вознесенський район) - населених пунктів, що входять до зони спостереження атомної станції. У рамках заходу для школярів було організовано екскурсію об'єктами енергокомплексу - на оглядові майданчики Ташлицької ГАЕС і Олександрівської ГЕС, повномасштабний тренажер блочного щита управління ЮУАЕС, а також лекція, на якій за допомогою макетів фахівці управління інформації та зв'язків з громадськістю підприємства продемонстрували майбутнім абітурієнтам принципи роботи основного обладнання атомної станції.

Генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко нагороджений Почесною відзнакою голови ОДА

Понеділок, 15 Січень, 2018 - 10:01

Генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко нагороджений Почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» III ступеня. 

Теленовини ЮУАЕС від 12.01.18. Повний випуск

Субота, 13 Січень, 2018 - 12:17

У програмі: 1.Южно-Українські атомники обговорили готовність цехів та підрозділів до ремонтної кампанії – 2018. 2. Час декларувати статки. На АЕС це належить зробити майже 800 працівникам. 3. Різдвяним вертепом атомників вітали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Готуємось до ремонту

П'ятниця, 12 Січень, 2018 - 14:52

Більш як за місяць до фактичного старту ППР-2018 атомники почали обговорювати готовність цехів та підрозділів до ремонтної кампанії в цілому та другого енергоблока зокрема. Стартова нарада відбулась у розширеному складі, за участі представників усіх служб, що пов’язані з ремонтом. Головував на засіданні генеральний директор.

Дивіться повний випуск «Новин ЮУАЕС» на телеканалі «Квант» (м. Южноукраїнськ) щоп`ятниці о 18.15 та о 21.15 (повтор), а також на каналі YOUTUBE підприємства (https://www.youtube.com/playlist?list...)

Інформаційний вісник «Енергетик» від 11.01.2018

Четвер, 11 Січень, 2018 - 11:37

Підсумки роботи ВП ЮУАЕС у грудні 2017 року, нарада ремонтного персоналу, акція атомників для дітей южноукраїнського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, звітні конференції Організації молоді первинної профспілкової організації ЮУАЕС та Організації молоді Южноукраїнської об'єднаної організації профспілок, подарунки від атомників вихованцям Березківської школи-інтернат, інформація про рекордний коефіціент використання встановленої потужності ЮУАЕС у грудні 2017 року та перевиконання виробничого плану року, підсумки інформаційно-освітнього проекту  Nuclear Education у 2017 році, календар на 2018 рік, -  про все це в номері «Енергетика» від 11 січня 2018 року.

Від діда - онуку

Четвер, 11 Січень, 2018 - 11:11

Одними з перших гостей інформаційного центру Южно-Українського енергокомплексу в новому році стали южноукраїнці Валентин Дорошенко з онуком Юрієм. Цього разу екскурсовод гостям інформцентру не знадобився, оскільки В.Дорошенко в минулому перший начальник реакторного цеху №1 ЮУАЕС, нині - пенсіонер. Впродовж години за допомогою макетів діючого обладнання АЕС дід розповідав онуку про будову та роботу атомної станції.

У южно-українських атомників з вертепом побували вихованці Центру соціальної реабілітації дітей

Середа, 10 Січень, 2018 - 15:51

У южно-українських атомників 9 січня з вертепом у гостях побували вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради». У театралізованій виставі з колядками та піснями, що сповіщають про народження Христа, діти привітали колектив ВП ЮУАЕС з різдвяними святами.

Екоконтроль на ЮУАЕС: день за днем

Середа, 10 Січень, 2018 - 12:57

У грудні 2017 року відділ охорони навколишнього середовища (ВОНС) ВП «Южно-Українська АЕС» здійснював планові обходи території ЮУАЕС і аудити системи екологічного менеджменту в підрозділах підприємства.

Екологічна обстановка в зоні розташування ЮУАЕС

Середа, 10 Січень, 2018 - 12:16

За даними відділу охорони навколишнього середовища Южно-Української АЕС у грудні 2017 року та середньорічні за 2017 рік основні параметри довкілля знаходилися в наступних межах:

Середньомісячні дані гідрометеорологічної інформації

Радіаційна обстановка в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

Середа, 10 Січень, 2018 - 12:06

Лабораторія зовнішньої дозиметрії (ЛЗД) цеху радіаційної безпеки ВП «Южно-Українська АЕС» повідомляє, що у грудні 2017 року радіаційний фон на промисловому майданчику та в 30-кілометровій зоні атомної станції знаходився на рівні природних фонових значень, заміряних до пуску АЕС.

Сторінки