Новини ВП ЮУ АЕС

Фахівці ЮУАЕС взяли участь у відкритому обговоренні проектів тарифів на вироблену АЕС України електричну та теплову енергію і проекту інвестпрограми АЕС на 2019 рік

Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 17:07

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу взяли участь у відкритому обговоренні проектів тарифів на вироблену АЕС України електричну та теплову енергію і проекту інвестпрограми АЕС на 2019 рік в режимі відеоконференції. Захід, організований ДП «НАЕК «Енергоатом», пройшов 24 вересня. У ньому взяли участь представники дирекції та відокремлених підрозділів компанії, органів місцевої влади міст-супутників АЕС і інші зацікавлені сторони.

Школярі з міста-супутника ЮУАЕС стали призерами конкурсу «Енергоатом»: з чистою енергією в майбутнє»

Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 11:12

Троє талановитих школярів з міста-супутника ЮУАЕС стали призерами дитячо-юнацького конкурсу «Енергоатом»: з чистою енергією в майбутнє». Ще одна робота юного южноукраїнця завоювала заохочувальний приз. Нагородження переможців і призерів другого етапу міжрегіонального творчого змагання серед молоді міст, де розташовані відокремлені підрозділи та Дирекція ДП «НАЕК «Енергоатом» відбулося 20 вересня в Національному університеті «Львівська політехніка».

Теленовини ЮУАЕС від 21.09.18. Повний випуск

Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 08:30

У програмі:

1. З1 жовтня тариф на відпуск електроенергії АЕС збільшиться на 3,2% Втім він не покриє першочергових потреб атомників.

2. Завершено будівництво струменеспрямовуючої споруди – однієї зі складових проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання ЮУАЕС».

3. Южноукраїнська команда стала першою за результатами 16-ї Спартакіади організації молоді Атомпрофспілки України.

Реконструкція системи техводопостачання ЮУАЕС

П'ятниця, 21 Вересень, 2018 - 16:47

Завершено будівництво струменеспрямовуючої споруди – однієї зі складових проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання ЮУАЕС». Основним завданням цього проекту є покращення термічного режиму Ташлицького водосховища, а як кінцевий результат – робота у літній період усіх енергоблоків атомної станції.

На ЮУАЕС завершено роботи з будівництва струменеспрямовуючої споруди

Четвер, 20 Вересень, 2018 - 14:44

На Южно-Українській АЕС завершено перший етап втілення проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1..3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС». Добігли кінця роботи на одній з трьох його складових – струменеспрямовуючій споруді.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 20.09.2018

Середа, 19 Вересень, 2018 - 14:50

Нове обладнання для ЮУАЕС, новини щодо мостової переправи через Південний Буг, засідання Наглядової ради КП ТВКГ та звітно-виборча конференція у КП ТВКГ, завершення відбіркового етапу конкурсів профмайстерності, персональні стипендії кращим студентам профільних вишів від НАЕК «Енергоатом», семінар із грантрайтингу, реконструкція міського ЦНАПу, запрошення до локальної «Школи успіху» у м. Южноукраїнську, поетична творчість молодого атомника під рубрикою «Дуже особисте», - про все це в номері «Енергетика» від 20 вересня 2018 року.

У місті-супутнику ЮУАЕС пройшла 16-та Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки України

Понеділок, 17 Вересень, 2018 - 16:47

У спортивних змаганнях молодих атомників, що пройшли 13-16 вересня на базі спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС, взяли участь 6 команд. За звання кращих боролися представники організацій молоді Запорізької, Рівненської та Хмельницької АЕС, а також трьох об’єднаних організацій профспілок (ООП) – Східної, Южноукраїнської і Чорнобильської.

Теленовини ЮУАЕС від 14.09.18. Повний випуск

Субота, 15 Вересень, 2018 - 00:30

У програмі:

1. Затверджено інвестпрограми та тарифи на відпуск електричної енергії для Каскаду ГЕС-ГАЕС на 2019 рік.

2. Відбулося перше засідання наглядової ради комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство».

3. Стартувала шістнадцята Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки.

Навчання для електриків

П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 16:47

Бригада лабораторії високовольтних випробувань електричного цеху вчилася цього тижня працювати на новому обладнанні. Його виробники – австрійські компанії «Бауер» та «Омікрон». За допомогою нового устаткування електрики зможуть ефективніше проводити випробування, вимірювання, діагностику кабельних ліній та ідентифікацію місць їх пошкоджень.

Сторінки