Новини ВП ЮУ АЕС

На ЮУАЕС проходять практику учні Южноукраїнського професійного ліцею

П'ятниця, 24 Січень, 2020 - 15:28

На ЮУАЕС триває практика учнів Южноукраїнського професійного ліцею. Дві перші цього року групи ліцеїстів – усього 19 молодих людей – знайомляться з виробничим процесом у будівельно-монтажному управлінні, автотранспортному господарстві та цеху зварювання енергоремонтного підрозділу підприємства. 

На ЮУАЕС запроваджено електронні наряди

Четвер, 23 Січень, 2020 - 14:37

На ЮУАЕС запроваджено систему електронних нарядів. Розробили програмний продукт спеціалісти служби інформаційних технологій разом з фахівцями турбінного цеху №1. Цей підрозділ і став пілотним у його застосуванні.

Перший енергоблок ЮУАЕС введений у промислову експлуатацію на підвищеній потужності

Вівторок, 21 Січень, 2020 - 09:06

Держатомрегулювання України (ДІЯРУ) затверджено технічне рішення про введення енергоблока №1 Южно-Української АЕС в промислову експлуатацію на дозволеній тепловій потужності 3045 МВт.      

На Южно-Українській АЕС відбулися антитерористичні командно-штабні навчання

П'ятниця, 17 Січень, 2020 - 15:28

На Южно-Українській атомній станції 16-17 січня пройшли щорічні планові командно-штабні навчання антитерористичної спрямованості. Відпрацьовано об’єктовий план взаємодії на випадок загрози або вчинення диверсій. Мета заходу – перевірка антитерористичної захищеності об’єктів ВП ЮУАЕС, готовності сил і засобів, що залучаються до забезпечення фізичного захисту підприємства.

На Южно-Українській АЕС проходить місія підтримки ВАО АЕС

Вівторок, 14 Січень, 2020 - 16:07

Южно-Українська АЕС стала першою серед атомних станцій України, де ВАО АЕС (Всесвітня асоціація операторів атомних електростанцій) з 13 по 17 січня проводить пілотну місію підтримки за новою темою «Метод фокус-груп у практиці оцінювання культури безпеки, а також аналізу людського та організаційного чинника під час проведення розслідувань причин подій на АЕС». У перебігу п'ятиденної роботи експерти регіонального центру асоціації проводять навчальні дослідження з персоналом ЮУАЕС - учасниками трьох фокус-груп, а за підсумками нададуть звіт з рекомендаціями.

Каскад ГЕС-ГАЕС Южно-Українського енергокомплексу: річний план виконано на 107%

Понеділок, 13 Січень, 2020 - 09:32

Каскад ГЕС-ГАЕС ВП ЮУАЕС, до складу кого входять Ташлицька ГАЕС і Олександрівська ГЕС, річне планове завдання з виробництва електроенергії виконав на 107,1%.

Радіаційна обстановка в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

Середа, 8 Січень, 2020 - 16:35

Лабораторія зовнішньої дозиметрії (ЛЗД) цеху радіаційної безпеки ВП «Южно-Українська АЕС» повідомляє, що у грудні 2019 року радіаційний фон на промисловому майданчику та в 30-кілометровій зоні атомної станції перебував на рівні природних фонових значень, заміряних до пуску АЕС.

Екологічна обстановка в зоні розташування ВП ЮУАЕС

Середа, 8 Січень, 2020 - 16:32

За даними відділу охорони навколишнього середовища ВП «Южно-Українська АЕС», середньомісячні дані гідрометеорологічної інформації за грудень 2019 року наведені у наступній таблиці:

Інформцентр ЮУАЕС відвідали колядники

Середа, 8 Січень, 2020 - 16:27

Відразу дві групи колядників завітали 8 січня до Інформаційного центру ВП ЮУАЕС. Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та закладу, де перебувають діти, які мають вади здоров’я, засівали на добро, на щастя, на віру та надію, що прийдешній рік буде хорошим.

Сторінки