Новини ВП ЮУ АЕС

Яка ціна брехні від Podrobnosti.mk.ua?

Четвер, 18 Липень, 2019 - 11:31

У зв'язку з розміщенням на інтернет-ресурсі Podrobnosti.mk.ua інформації «Яка ціна брехні?» з приводу «другого Чорнобиля на Миколаївщині» внаслідок експлуатації на енергоблоках Южно-Української АЕС ядерного палива Westinghouse, повідомляємо наступне.

Про прогноз погодних умов на території Миколаївської області

Середа, 17 Липень, 2019 - 14:42

На території Миколаївської області очікується висока пожежонебезпека

Відокремлений підрозділ ГО «УкрЯТ» у місті Южноукраїнську оголошує фотоконкурс «Чарівне літо»

Понеділок, 15 Липень, 2019 - 15:35

Відокремлений підрозділ громадської організації «Українське ядерне товариство» (ВП ГО «УкрЯТ») у місті Южноукраїнську оголошує фотоконкурс «Чарівне літо». Участь у ньому можуть взяти члени ВП ГО «УкрЯТ» і працівники Южно-Українського енергокомплексу без обмеження за віком.

Южно-Український енергокомплекс відвідали вихованці польського табору «Гайворон»

Понеділок, 15 Липень, 2019 - 12:33

Нещодавно Южно-Українська АЕС вперше приймала на своїй території учасників польського християнського табору «Гайворон». Фахівці управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС познайомили їх з унікальним Южноукраїнським енергокомплексом і провели для них авторську екскурсію історичними місцями національного парку «Бузький Гард». У рамках візиту діти на власні очі побачили атомну станцію, відвідали інформаційний центр «Імпульс» і помилувалися дивовижним ландшафтом Національного парку, поряд з яким розташоване підприємство.

Спеціалісти ЮУАЕС обговорили з NUKEM Technologies перспективи будівництва Комплексу з переробки твердих РАВ

П'ятниця, 12 Липень, 2019 - 09:15

Южно-Українську АЕС 11 липня відвідали представники NUKEM Technologies, компанії, що спеціалізується на ядерному інжинірингу та управлінні радіоактивними відходами (РАВ). Під час зустрічі обговорювались новітні розробки та створення Комплексу з переробки РАВ на южно-українському майданчику.

На ЮУАЕС пройшли наради ремонтного і оперативного персоналу

П'ятниця, 12 Липень, 2019 - 09:01

На Южно-Українській АЕС 10 липня пройшли наради ремонтного і оперативного персоналу. У їх перебігу підбили підсумки роботи за перше півріччя 2019 року, проаналізували хід ремонтної кампанії, заслухали інформацію про роботу Енергоатому в умовах нової моделі енергоринку. Участь в обох нарадах взяли директор з кадрів і соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр та голова профспілкової організації НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.

Підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації громад зони спостереження Южно-Української АЕС

Четвер, 11 Липень, 2019 - 16:54

11 липня підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації громад зони спостереження Южно-Української АЕС. Свої підписи вже поставили 8 представників громад зони спостереження, які були присутні на зустрічі, що відбулася на майданчику атомної станції, та генеральний директор ВП ЮУАЕС.

На ЮУАЕС продовжують працювати над вдосконаленням системи поводження з радіоактивними відходами

Четвер, 11 Липень, 2019 - 15:47

На Южно-Українській АЕС з 9 по 11 липня працювали експерти німецького консорціуму «PLEJADES» та ДСП «Екоцентр». Продовжено роботу над проектом «Визначення форм відходів, що забезпечують безпечну переробку, зберігання та захоронення радіоактивних відходів (РАВ), які зберігаються на українських ядерно-енергетичних підприємствах». Проект реалізується в рамках Програми взаємодії з Європейською комісією «Інструмент співпраці з ядерної безпеки».

На ЮУАЕС пройшли практику 89 студентів і учнів закладів професійної освіти

Середа, 10 Липень, 2019 - 10:35

На Южно-Українській АЕС за перше півріччя практику пройшли 89 студентів закладів вищої освіти, професійних ліцеїв та коледжів. Це студенти Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ) та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ»), Вінницького національного технічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету «ХПІ». Для тринадцяти студентів практика була переддипломною, для решти – виробничою. Практику проходять відповідно до договорів про співпрацю між ВП ЮУАЕС і навчальними закладами. З 33 практикантів з закладів вищої освіти дев’ятеро свого часу уклали тристоронні договори про підготовку молодих фахівців.

Сторінки