Новини ВП ЮУ АЕС

Фахівці ЮУАЕС, задіяні у впровадженні палива Westinghouse, пройшли курс з використання розрахункового коду SCALE

Вівторок, 20 Листопад, 2018 - 16:11

У рамках впровадження модернізованого ядерного палива виробництва компанії Westinghouse (ТВЗ-WR) на енергоблоках АЕС України, в період з 12 по 16 листопада 2018 року на базі відділення ВП «Науково-технічний центр» (НТЦ) НАЕК «Енергоатом» в Одесі для фахівців Компанії проведено ввідний курс з використання комплексу нейтронно-фізичних програм SCALE (розробник - Ок-Риджська національна лабораторія США, Oak Ridge National Labo­ratory, ORNL).

Еще один ведущий мировой производитель оборудования для АЭС будет работать с Энергоатомом без посредников

Вівторок, 20 Листопад, 2018 - 15:58

Ведущий мировой производитель электроприводов и редукторов для автоматизации трубопроводной арматуры - немецкая компания AUMA (Armaturen Und Maschinen Antriebe) согласовала технические условия на изготовление электроприводов многооборотных типа SAI/SARI для атомных электростанций с Государственной инспекцией ядерного регулирования Украины. Таким образом, компания AUMA получила возможность заключать контракты на поставку соответствующего оборудования напрямую с подразделениями НАЭК «Энергоатом», с применением процедуры закупки через систему электронных закупок ProZorro.

Представник ВП ЮУАЕС у складі делегації Енергоатома взяв участь у міжнародній робочій зустрічі ВАО АЕС щодо комунікативних викликів у атомній енергетиці

Вівторок, 20 Листопад, 2018 - 12:46

Представники НАЕК «Енергоатом» у рамках програми «Навчання та розвиток» взяли участь у міжнародному семінарі «Нові виклики в області комунікації в атомній енергетиці». Захід організований Всесвітньою асоціацією операторів АЕС (ВАО АЕС, WANO) з метою обміну знаннями та досвідом, накопиченим атомними електростанціями і членами ВАО АЕС в області внутрішньої і зовнішньої комунікації та зв'язків з громадськістю. Зустріч відбувалась з 12 по 16 листопада на АЕС Пакш (Угорщина).

21 листопада відбудеться перевірка працездатності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення

Понеділок, 19 Листопад, 2018 - 16:18

Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради повідомляє, що 21 листопада 2018 року в період з 14.00 до 15.00 буде проведено річну перевірку працездатності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з включенням електросирен на 20 секунд. Мешканців міста просять зберігати спокій.

Підтримай літніх людей – приєднайся до акції «Ветеран»!

Понеділок, 19 Листопад, 2018 - 15:29

Звернення адміністрації та профспілкового комітету  Южно-Українського енергокомплексу до підприємств і організацій, а також до всіх жителів міста-супутника АЕС

Атомна компанія призначила персональні стипендії кращим студентам

Понеділок, 19 Листопад, 2018 - 15:03

Компанія «Енергоатом» призначила стипендії кращим студентам, які навчаються у закладах вищої освіти, що готують кадри для атомної енергетики.   Грошові виплати за період з 1 липня по 31 грудня 2018 року отримають 38 майбутніх атомників – кращі з кращих серед тих, хто опановує професію в рамках тристоронніх договорів «освітній заклад - студент - АЕС». Чотирнадцятеро з них навчаються за тристоронніми угодами з Южно-Українською АЕС.

Южно-українські атомники вітають відкриття міжнародного аеропорту в Миколаєві

Понеділок, 19 Листопад, 2018 - 14:34

19 листопада з Миколаївського міжнародного аеропорту здійснено перший пробний виліт. О 10 год. 51 хв. у повітря піднявся пасажирський турбогвинтовий літак шведської фірми «Saab AB» з пасажирами приватного чартерного рейсу «Миколаїв-Київ».

Теленовини ЮУАЕС від 16 11 18 Повний випуск

Субота, 17 Листопад, 2018 - 14:43

У програмі:

1. До 2020 року на енергоблоці №3 ЮУАЕС повністю реконструюють систему радіаційного контролю.

2. Запорізька атомна електростанція цього тижня проводила протиаварійне тренування спільно з дирекцією «Енергоатому» та усіма АЕС.

3. Селищний голова Костянтинівки передав секретарю Южноукраїнської міської ради пропозицію про приєднання до міста.

Новини спорту від ККСС «Олімп» (пауерліфтинг)

П'ятниця, 16 Листопад, 2018 - 16:56

В місті Дніпро 2-4 листопада проходили змагання на Кубок України серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. В турнірі взяли участь більше 100 пауерліфтингістів з усіх регіонів країни. 

На Южно-Українському енергокомплексі розпочалася щорічна благодійна акція «Ветеран»

П'ятниця, 16 Листопад, 2018 - 14:07

На Южно-Українському енергокомплексі 1 листопада розпочалася щорічна благодійна акція «Ветеран» зі збору коштів для потреб ветеранів ВП ЮУАЕС та літніх людей Южноукраїнська. Започаткована за ініціативи трудового колективу атомників в 2010 році, вона з разової акції переросла в постійно діючу. За вісім років у її рамках (станом на 15 листопада 2018 р.) енергетики загалом зібрали та передали двом ветеранським організаціям -  первинній організації ветеранів ВП ЮУАЕС та  Южноукраїнській міській організації ветеранів війни, праці та збройних сил - 3 млн 338 тис. грн.

Сторінки