Новини ВП ЮУ АЕС

На Южно-Українській АЕС завершено загальностанційне протиаварійне тренування

Четвер, 24 Травень, 2018 - 16:28

На Южно-Українській АЕС 24 травня завершилось спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» дводенне загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації УМОВНОЇ аварії. Плановий захід, який пройшов за участі представників зовнішніх організацій, мав на меті перевірку готовності системи аварійного реагування ВП ЮУАЕС до дій в разі виникнення аварії та до виконання заходів з евакуації персоналу.

Інформаційний вісник "Енергетик" від 24.05.2018

Четвер, 24 Травень, 2018 - 12:15

Привітання южноукраїнців з Днем міста від адміністрації та профспілкового комітету ВП «Южно-Українська АЕС»; святкова афіша; матеріали про тих, хто про воду знає усе; як місто готується до свого Дня народження; з чого складається «атомна» частина тарифу та чому квадрокоптери над АЕС – небажані гості - у «Енергетику» від 24 травня 2018 року. Пропонуємо не залишити поза увагою відкритий лист Почесних городян Южноукраїнська, які стурбовані ситуацією у місті, до депутатів Южноукраїнської міської ради.

Увага! На Южно-Українській АЕС проходить протиаварійне тренування

Середа, 23 Травень, 2018 - 07:54

На Южно-Українській АЕС, згідно з графіком проведення протиаварійних тренувань аварійних груп і бригад, 23-24 травня проходить спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» загальностанційне протиаварійне тренування (СЗПТ) з ліквідації УМОВНОЇ аварії.

На Южно-Українському енергокомплексі пройшла звітна нарада НАЕК «Енергоатом» щодо діяльності з протидії корупції

Вівторок, 22 Травень, 2018 - 16:57

На Южно-Українському енергокомплексі 22 травня пройшла звітна нарада НАЕК «Енергоатом» щодо діяльності з протидії корупції, на якій було підбито підсумки роботи із зазначеного напрямку за 1 квартал 2018 року.  Для участі в ній на майданчик ВП ЮУАЕС прибули представники Дирекції та відокремлених підрозділів Енергоатома.

Южно-Український енергокомплекс відвідали студенти Міжнародного інституту бізнесу

Понеділок, 21 Травень, 2018 - 13:58

Южно-Український енергокомплекс 17-го та 18 травня відвідали студенти Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний інститут бізнесу». Візит організовано в рамках знайомства з великими виробничими підприємствами України різних галузей промисловості.

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу взяли участь у нараді-семінарі, присвяченому Дню Південного Бугу

Понеділок, 21 Травень, 2018 - 11:12

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу 17 травня взяли участь у нараді-семінарі, організованому Південно-Бузьким басейновим управлінням водних ресурсів. Захід проводився в ознаменування Дня Південного Бугу та присвячувався впровадженню нових підходів управління водними ресурсами для адаптації до вимог Водної Рамкової Директиви ЄС.

Теленовини ЮУАЕС від 18.05.18. Повний випуск

Неділя, 20 Травень, 2018 - 09:47

У програмі:

1. На енергоблоці №2 ремонтна кампанія наближається до завершення.

2. 23-24 травня на атомній електростанції пройде спільно з дирекцією компанії «Енергоатом» загальностанційне протиаварійне тренування.

3. Пенсіонери міста ініціювали зустріч з керівництвом АЕС, щоб розібратися у тарифах на комунальні послуги.

4. З першого вересня школи працюватимуть по-новому. Що чекає першокласників та їхніх батьків?

День Південного Бугу

Неділя, 20 Травень, 2018 - 09:43

19 травня відзначатиметься День Південного Бугу. Пам’ятну дату запроваджено десять років тому рішенням Басейнової ради. Цього тижня у Миколаєві пройшов семінар за участю представників Південно-Бузького Басейнового управління водних ресурсів, районних адміністрацій, водогосподарських організацій, науковців. Обговорювали стан річки, визначали кроки щодо вирішення проблемних питань.

У пошуках істини

Неділя, 20 Травень, 2018 - 09:31

Робочий тиждень заступника генерального директора Южно-Української АЕС з економіки і фінансів розпочався з зустрічі зі старійшинами міста. Захід було ініційовано радою ветеранів та обкомом профспілки працівників енергетики. Активісти запросили фахівця атомної станції аби розібратися, на чому ґрунтується підвищення тарифів на тепло, воду та стоки.

Сторінки