Новини ВП ЮУ АЕС

Спортивний калейдоскоп

П'ятниця, 28 Лютий, 2020 - 12:24

Плавання, художня гімнастика, бокс, футбол та греко-римсьа боротьба.

Буревій на безпечній роботі ЮУАЕС не позначився

П'ятниця, 28 Лютий, 2020 - 10:41

 На ЮУАЕС ліквідовують наслідки буревію, що вирував над Україною 24 лютого. На безпечній роботі енергоблоків стихія не позначилась. 

Лікарі прозвітували про стан медичного забезпечення персоналу ВП ЮУАЕС за 2019 рік

Четвер, 27 Лютий, 2020 - 17:01

Ефективність надання медичної допомоги персоналу Южно-Української АЕС медики обговорили та проаналізували на традиційній нараді, що відбулася 25 лютого. Система охорони здоров’я, яка існує на підприємстві багато років, передбачає профілактичну роботу, диспансеризацію, надання рекомендацій та лікування хворих, а також готовність медиків працювати в умовах аварійної ситуації. Своєчасна допомога здоров’ю спеціалістів атомної електростанції дозволяє виявляти хвороби на ранніх стадіях, коли є можливість відновити втрачені функції організму.

Проточну частину турбіни енергоблока №2 ЮУАЕС модернізує Турбоатом

Середа, 26 Лютий, 2020 - 10:51

ДП «НАЕК «Енергоатом» і ВАТ «Турбоатом» 25 лютого підписали договір на модернізацію циліндрів високого та середнього тиску блока № 2 Южно-Української АЕС. Підписаний договір є частиною масштабної програми модернізації проточної частини турбін українських енергоблоків, розрахованої до 2024 року.

Time energy для студентів Університету третього віку

Середа, 26 Лютий, 2020 - 08:53

«Time energy» - це один з проєктів Інформаційного центру  ЮУАЕС. Розрахований він на школярів, та спеціалісти управління інформації вирішили адаптувати інтелектуальний турнір для слухачів Університету третього віку.

Южно-Український енергокомплекс: відзвітували адміністрація та профспілка

П'ятниця, 21 Лютий, 2020 - 15:41

У ВП «Южно-Українська АЕС» 18 лютого відбулись колдоговірна та звітна профспілкова конференції. 235 делегатів, обраних від усіх цехів та підрозділів підприємства, заслухали звіти генерального директора та голови профспілкового комітету, затвердили акт перевірки виконання колективної угоди, обрали делегатів на конференції НАЕК «Енергоатом». В цілому Колективний договір ДП НАЕК «Енергоатом» на ЮУАЕС визнано виконаним, робота профспілкового комітету оцінена як «задовільна».

На ЮУАЕС завершилась виробнича практика студентів Одеського національного політехнічного університету

П'ятниця, 21 Лютий, 2020 - 10:08

Для 11 студентів Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ), що навчаються за тристоронніми угодами, 21 лютого завершилась виробнича практика на Южно-Українській АЕС. Це було їх перше знайомство з підприємством, куди вони планують працевлаштуватися вже через кілька років. Навички роботи майбутні енергетики отримували у реакторних та турбінних цехах ВП ЮУАЕС.

На ЮУАЕС проходить міжнародний семінар ВАО АЕС «Лідерство в атомній енергетиці»

Середа, 19 Лютий, 2020 - 14:02

На Южно-Українському енергокомплексі 18-21 лютого проходить навчальний семінар Всесвітньої асоціації операторів АЕС (ВАО АЕС, WANO) «Лідерство в атомній енергетиці». Захід організовано з метою розвитку лідерських якостей керівників усіх рівнів атомних електростанцій.

Працівник ЮУАЕС взяв участь у легкоатлетичному забігу «Winter Run 2020»

Вівторок, 18 Лютий, 2020 - 14:27

16 лютого в місті Одеса, у Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, відбувся III зимовий забіг «Winter Run 2020».

На ЮУАЕС готуються до модернізації системи регулювання турбіни енергоблока №3

П'ятниця, 14 Лютий, 2020 - 10:38

На Южно-Українській АЕС триває підготовка до модернізації системи автоматичного регулювання (САР) турбіни енергоблока №3. Роботи входять до Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки вітчизняних атомних блоків. Вони фінансуються за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Євратома. Строк реалізації робіт – вересень 2020 року.

Сторінки