Новости ОП ЮУАЭС

На Южно-Українській АЕС проходять практику майбутні атомники

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 10:02

На Южно-Українській АЭС у лютому розпочалися виробнича та переддипломна практики 32-х студентів двох вищих навчальних закладів – Одеського національного  політехнічного університету (ОНПУ) та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ»).  Залежно від обраної спеціальності, практичні навички майбутньої професії вони опановують у 11 підрозділах підприємства.

Теленовини ЮУАЕС від 16.02.18. Повний випуск

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 01:14

У програмі:

1. На атомній електростанції обговорювали проект, згідно з яким має бути введена в експлуатацію установка для вимірювання активності РАВ.

2. Атомники слухали тонкощі антикорупційного законодавства.

3. Як у Южноукраїнську впроваджуватимуть нові правила сортування сміття.

Поводження з РАВ

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 01:11

Згідно з комплексною програмою НАЕК «Енергоатом» щодо поводження з радіоактивними відходами, на всіх вітчизняних атомних електростанціях мають запрацювати комплекси з переробки РАВ. На нашій АЕС одним із перших етапів будівництва комплексу є введення в експлуатацію установки для вимірювання активності РАВ. На стартовій нараді за участю замовника проекту, Южно-Української атомної станції, та постачальника обладнання, чеської компанії «Нувія», обговорили декотрі технічні моменти співпраці.

Потоп у церкві і пристрасті навколо нього

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 01:07

В Українській православній церкві Київського патріархату минулого тижня сталася велика неприємність: в результаті розмерзання системи опалення значно пошкоджено старе приміщення Храму. Від пари постраждали ікони та церковне начиння.

Система сповіщення на ЮУАЕС

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 01:04

Щомісяця на атомній електростанції лунають звуки сирен. Таким чином на підприємстві перевіряють працездатність системи сповіщення. Це необхідний і плановий захід. На випадок надзвичайної ситуації існує спеціальний аварійний план, який регламентує порядок дій персоналу. Вже у перші хвилини надзвичайної події, на атомній станції обов’язково має бути задіяна система сповіщення.

Болісна реформа

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 00:58

У міській лікарні відбулися чергові збори колективу. Медичні працівники і представники від влади обговорювали створення центру надання первинної медико-санітарної допомоги.

Обережно! Віруси!

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 00:54

Цього тижня у Южноукраїнську зафіксовано перші випадки грипу. Підвищився і рівень захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції. У школах та гімназії міста оголосили карантин.

Южноукраїнцям – Южноукраїнськ!

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 00:40

Губернатор Миколаївської області закликав мерів Первомайська, Вознесенська та Южноукраїнська розглянути можливість повернення їхнім містам історичних назв. Як відреагували в Южноукраїнську на пропозицію голови облдержадміністрації?

ЮУАЕС ділиться напрацюваннями

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 00:27

Навчально-тренувальний центр ЮУАЕС першим в енергокомпанії розробив настанову для керівників, де описані інструменти з запобігання помилок персоналу та покращення його діяльності. Набутий досвід переймають колеги з АЕС України.

Сторінки