Новости ОП ЮУАЭС

Реконструкція системи техводопостачання ЮУАЕС

П'ятниця, 21 Вересень, 2018 - 16:47

Завершено будівництво струменеспрямовуючої споруди – однієї зі складових проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання ЮУАЕС». Основним завданням цього проекту є покращення термічного режиму Ташлицького водосховища, а як кінцевий результат – робота у літній період усіх енергоблоків атомної станції.

На ЮУАЕС завершено роботи з будівництва струменеспрямовуючої споруди

Четвер, 20 Вересень, 2018 - 14:44

На Южно-Українській АЕС завершено перший етап втілення проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1..3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС». Добігли кінця роботи на одній з трьох його складових – струменеспрямовуючій споруді.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 20.09.2018

Середа, 19 Вересень, 2018 - 14:50

Нове обладнання для ЮУАЕС, новини щодо мостової переправи через Південний Буг, засідання Наглядової ради КП ТВКГ та звітно-виборча конференція у КП ТВКГ, завершення відбіркового етапу конкурсів профмайстерності, персональні стипендії кращим студентам профільних вишів від НАЕК «Енергоатом», семінар із грантрайтингу, реконструкція міського ЦНАПу, запрошення до локальної «Школи успіху» у м. Южноукраїнську, поетична творчість молодого атомника під рубрикою «Дуже особисте», - про все це в номері «Енергетика» від 20 вересня 2018 року.

У місті-супутнику ЮУАЕС пройшла 16-та Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки України

Понеділок, 17 Вересень, 2018 - 16:47

У спортивних змаганнях молодих атомників, що пройшли 13-16 вересня на базі спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС, взяли участь 6 команд. За звання кращих боролися представники організацій молоді Запорізької, Рівненської та Хмельницької АЕС, а також трьох об’єднаних організацій профспілок (ООП) – Східної, Южноукраїнської і Чорнобильської.

Теленовини ЮУАЕС від 14.09.18. Повний випуск

Субота, 15 Вересень, 2018 - 00:30

У програмі:

1. Затверджено інвестпрограми та тарифи на відпуск електричної енергії для Каскаду ГЕС-ГАЕС на 2019 рік.

2. Відбулося перше засідання наглядової ради комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство».

3. Стартувала шістнадцята Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки.

Навчання для електриків

П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 16:47

Бригада лабораторії високовольтних випробувань електричного цеху вчилася цього тижня працювати на новому обладнанні. Його виробники – австрійські компанії «Бауер» та «Омікрон». За допомогою нового устаткування електрики зможуть ефективніше проводити випробування, вимірювання, діагностику кабельних ліній та ідентифікацію місць їх пошкоджень.

Допомога армії

П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 16:44

Южноукраїнські атомники передали чергову партію техніки військовим. Цього разу на базі автотранспортного господарства відремонтували ГАЗель, МАЗ та двигун для УАЗика. Їх відправили до 57-ї мотопіхотної бригади, 222-го автомобільного батальйону та 10-ї бригади морської авіації.

Блок №1 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція

П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 16:16

Дайджест ППР станом на 13 вересня

На ЮУАЕС впроваджується діагностичний комплекс для визначення стану кабельних ліній

Четвер, 13 Вересень, 2018 - 13:00

У рамках виконання заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КзПБ) енергоблоків АЕС за фінансової допомоги ЄБРР на Южно-Українську АЕС надійшло обладнання виробництва австрійських компаній «ВАUR GmbH», Omicron і Metrel. З його допомогою фахівці лабораторії високовольтних випробувань і вимірювань електричного цеху (ЕЦ) зможуть ефективніше проводити випробування, вимірювання, діагностику кабельних ліній та ідентифікацію місць їх пошкоджень. Сьогодні персонал ЕЦ набуває теоретичних і практичних навичок роботи на цьому устаткуванні. Освоїтися з новою технікою та навчитися її застосовувати допомагають представники фірм-виробників.

Сторінки