Новости ОП ЮУАЭС

На ЮУАЕС прийняли в експлуатацію систему пасивного захисту автотрансформатора 2АТ

П'ятниця, 26 Лютий, 2021 - 16:26

25 лютого ВП «Южно-Українська АЕС» відвідав шеф-інженер компанії  «SERGI» Джіллес Фредерік Бемба. За його безпосередньої участі прийнято в експлуатацію   систему пасивного захисту на автотрансформаторі  2АТ.

ЦИТАТА ДНЯ

Четвер, 25 Лютий, 2021 - 16:36

Олександр Фальчиков, заступник головного інженера – директор Каскаду ГЕС-ГАЕС  ВП «Южно-Українська АЕС». З доповіді на засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській ОДА 24 лютого

Водію-рятівнику, який працює в автотранспортному господарстві ВП ЮУАЕС, вручили Подяку

Середа, 24 Лютий, 2021 - 08:13

Водію автотранспортного господарства ВП «Южно-Українська АЕС» Олександру Костюку 23 лютого вручили Подяку за підписом начальника Головного управління ДСНС України в Миколаївській області генерал-майора служби цивільного захисту Максима Грицаєнка.

Персональні стипендії кращим студентам від Енергоатома

Понеділок, 22 Лютий, 2021 - 10:53

Компанія «Енергоатом» традиційно призначила стипендії кращим студентам, які навчаються у закладах вищої освіти, що готують кадри для атомної енергетики.

Відбулась звітна конференція трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом»

П'ятниця, 19 Лютий, 2021 - 15:31

20 делегатів від ВП ЮУАЕС 19 лютого взяли участь у  конференції трудового колективу ДП НАЕК «Енергоатом» та звітній профспілковій.

На ЮУАЕС проходять практику учні Южноукраїнського професійного ліцею

П'ятниця, 19 Лютий, 2021 - 08:53

На Южно-Українській АЕС проходять практику учні місцевого професійного ліцею. З виробничим процесом у цеху водо-каналізаційного господарства та теплових мереж, будівельно-монтажному управлінні і автотранспортному господарстві знайомляться майбутні слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів та електрозварники.

Діючі та потенційні керівники ЮУАЕС навчалися лідерству

Четвер, 18 Лютий, 2021 - 15:19

Діючі та потенційні керівники вищої і середньої ланок управління Южно-Української АЕС пройшли дистанційне навчання за темою «Лідерство в атомній енергетиці». Семінар, організований регіональним центром ВАО АЕС спільно з ВП «Рівненська АЕС» та ВП «Хмельницька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» проходив 8-12 лютого в режимі відеоконференції.

Ремонт енергоблока №3 ЮУАЕС - у графіку

Четвер, 18 Лютий, 2021 - 09:20

Третина строку, відпущеного на планово-попереджувальний ремонт* енергоблока №3 Южно-Української АЕС, позаду. Кампанія в розпалі, роботи в графіку.

Сторінки