Новости ОП ЮУАЭС

Теленовини ЮУАЕС від 8.12.17. Повний випуск

Неділя, 10 Грудень, 2017 - 14:24

У програмі:

1. Кращі працівники АЕС будуть нагороджені до свого професійного свята.

2. Южно-Український енергокомплекс успішно пройшов перевірку інтегрованої системи управління.

3. У місті відбувся 27–й легкоатлетичний пробіг, що традиційно присвячувався Дню енергетика.

Аудит інтегрованої системи управління пройдено

Неділя, 10 Грудень, 2017 - 14:15

Разом з іншими підрозділами «Енергоатому» Южно-Український енергокомплекс успішно пройшов перевірку інтегрованої системи управління. Аудиторська група «Інтернешнл Менеджмент Сервіс» відзначила позитивні аспекти в роботі енергогенеруючої компанії та відповідність вимогам міжнародних стандартів.

В інформцентрі ЮУАЕС пройшло чергове заняття в рамках проекту «Nuclear Education»

П'ятниця, 8 Грудень, 2017 - 11:18

У рамках інформаційно-освітнього проекту для старшокласників міста-супутника Южно-Української АЕС «Nuclear Education» 6 грудня відбулося шосте заняття. Його учасниками стали 34 школярі Южноукраїнська. На зустрічі з фахівцями навчально-тренувального центру атомної станції діти почули захоплюючу розповідь про те, як народжується електроенергія, як влаштований ядерний реактор і його принцип роботи.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 7.12.2017

Четвер, 7 Грудень, 2017 - 15:17

Аудиторська перевірка НАЕК «Енергоатом», перебіг подій в рамках нового інформаційно-просвітницького проекту для старшокласників, ювілей оздоровчо-реабілітаційного комплексу «Іскра» та перелік платних послуг, що в ньому надаються, вручення президентських нагород южноукраїнським волонтерам, участь юного южноукраїнського співака Ернеста Гогія у телевізійному талант-шоу «Голос. Діти 4», репортаж із засідання постійних депутатських комісій, -  про все це в номері «Енергетика» від 7 грудня 2017 року.

У місті-супутнику ЮУАЕС відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню енергетика

Вівторок, 5 Грудень, 2017 - 16:58

У місті-супутнику Южно-Української АЕС 2 грудня відбувся 27-й легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню енергетика. У ньому взяли участь  бігуни з Миколаївської, Одеської, Херсонської, Кіровоградської, Полтавської, Київської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Цей пробіг можна сміливо називати міжнародним, оскільки разом з українцями бігли також любителі бігу Молдови та Білорусі. У цілому в спортивному забігу випробували сили 228 осіб, серед яких 76 дорослих і 152 дітей.

На ЮУАЕС стартував новий цикл профорієнтаційних занять для старшокласників

Вівторок, 5 Грудень, 2017 - 10:30

На ЮУАЕС стартував новий цикл занять з профорієнтації для учнів 10 класів загальноосвітніх шкіл населених пунктів, що входять до зони спостереження атомної станції. Перший захід, організований для старшокласників вознесенського ліцею «Інсайт», пройшов 1 грудня. Курс занять передбачає цікаві лекції та екскурсії об'єктами Южно-Українського енергокомплексу.

Южно-Український енергокомплекс пройшов перший технічний нагляд і ресертифікаційний аудит інтегрованої системи управління

Вівторок, 5 Грудень, 2017 - 10:04

У рамках загальної перевірки центрального офісу та відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом» з 13 по 15 листопада Южно-Український енергокомплекс пройшов перший технічний нагляд і ресертифікаційний аудит інтегрованої системи управління на відповідність міжнародним стандартам. Перевірку здійснювала група аудиторів органу сертифікації ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс» - представника сертифікаційного органу TÜV NORD CERT GmbH (Німеччина) в Україні.

На ЮУАЕС пройде Тиждень права

Понеділок, 4 Грудень, 2017 - 14:15

На виконання Плану заходів Міненерговугілля з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, який триватиме з 5 по 8 грудня, юридичне управління ВП ЮУАЕС надаватиме безоплатну правову допомогу малозабезпеченим працівникам АЕС стосовно реалізації і захисту їх прав.

Готуємося до свят!

Понеділок, 4 Грудень, 2017 - 10:45

Зима вступила в свої права, а значить можна розпочати підготовку до новорічних свят. В мерії кажуть, цього року, як і минулого, на городян очікують сюрпризи. Планують облаштувати два майданчики з ялинками, а також світлові водограї. Традиційно до прикрашання міста просять долучитися підприємців. З 10 –го числа офіційно стартує огляд-конкурс «Краще новорічне оформлення об’єктів сфери торгівлі, ресторанного господарства та побуту».

Про інфекційні хвороби та профілактичні заходи

Понеділок, 4 Грудень, 2017 - 10:33

На разі в Южноукраїнську епідеміологічна ситуація спокійна. Грипу не зафіксовано, а рівень ГРВІ не перевищує порогових значень. На сплеск захворюваності медики очікують наприкінці грудня, тож вже час подумати про профілактичні заходи.

Сторінки