Новости ОП ЮУАЭС

В автотранспортному господарстві ВП ЮУАЕС відремонтували чергову партію військової техніки

Четвер, 13 Серпень, 2020 - 15:10

Майже тридцятеро працівників автотранспортного господарства (АТГ) ЮУАЕС отримали 11 серпня грамоти від командування 79-ї  Миколаївської  окремої десантно-штурмової бригади та 11-ї окремої бригади армійської авіації. Представники цих військових підрозділів приїхали забрати свою відремонтовану техніку.

Інструктори навчально-тренувального центру Южно-Української АЕС змагались за звання «Кращий за професією»

Четвер, 13 Серпень, 2020 - 12:35

На Южно-Українській АЕС відбувся конкурс професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру (НТЦ). За звання «Кращий за професією» боролися троє конкурсантів: інструктор з фізичного захисту Юрій Лейбіченко, інструктор з підготовки оперативного персоналу Костянтин Безнощенко та інструктор з підготовки ремонтного персоналу Сергій Румянцев.

Проєкт інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2021 рік

Четвер, 13 Серпень, 2020 - 12:17

ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у рамках провадження господарської діяльності в сфері централізованого водопостачання та водовідведення розробляє інвестиційну програму на 2021 рік, яка спрямована на зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, підвищення якості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища.

НАЕК звітує про поводження з РАВ

Середа, 12 Серпень, 2020 - 14:32

З метою інформування широкої громадськості про діяльність ДП «НАЕК «Енергоатом» у сфері поводження з радіоактивними відходами видано звіт «Поводження з радіоактивними відходами при експлуатації АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» (станом на 31.12.2019)». 

У молодих атомників ЮУАЕС науковий підхід до справи

Середа, 12 Серпень, 2020 - 10:21

На Южно-Українській АЕС відбулась перша частина конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників. 10 серпня свої напрацювання з соціально-профспілкового напрямку представили четверо учасників.

На ЮУАЕС запроваджують електронні розрахункові

Середа, 12 Серпень, 2020 - 08:56

На Южно-Українській АЕС змінюють схему інформування персоналу щодо нарахованої заробітної плати. Її переводять в систему електронних повідомлень. Перші сто добровольців, які надали свої дані і зголосились взяти участь у тестуванні модулю, вже оцінили нововведення. Основна частина працівників отримає електронні розрахункові у вересні.

За заявкою КП ТВКГ гідравлічні випробування тепломереж продовжено

Вівторок, 11 Серпень, 2020 - 15:21

Напередодні початку опалювального сезону 2020-2021 року, після гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж в червні та проведення за їх результатами ремонтних робіт,  4 серпня поточного року розпочались повторні випробування. В зв’язку з цим було припинено подачу южноукраїнцям гарячої води.

ККСС «Олімп» ЮУАЕС відновив роботу

Вівторок, 11 Серпень, 2020 - 13:36

Комбінат культурно-спортивних споруд «Олімп» ЮУАЕС після тривалої перерви, обумовленої карантинними заходами, відновив надання послуг. Двері для відвідувачів відкрили з 1 серпня. Щоправда, з певними обмеженнями.

На южноукраїнському РМЗ пройшла місія технічної підтримки ВАО АЕС

Вівторок, 11 Серпень, 2020 - 09:33

Впровадження принципів культури безпеки в підрозділах Атоменергомашу – такою є тема місії технічної підтримки регіонального центру Всесвітньої асоціації операторів, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС). На Южноукраїнському ремонтно-механічному заводі, який свого часу було створено на базі інструментального виробництва ВП ЮУАЕС,  експерти працювали 6 і 7 серпня. Цього тижня знайомляться із роботою заводу спеціальних конструкцій, що в Енергодарі.

Сторінки