Новости ОП ЮУАЭС

Фахівці ВП ЮУАЕС візьмуть участь у приймальних випробуваннях обладнання для бризкальних басейнів

Субота, 23 Червень, 2018 - 09:46

На початку липня робоча комісія в складі фахівців ВП ЮУАЕС і ДП «НАЕК «Енергоатом» на майданчику італійського заводу-виробника насосного обладнання «Termomeccanica Pompe» здійснить приймальні випробування одного з п'яти насосів для бризкальних басейнів, що будуються в рамках проекту реконструкції системи техводопостачання атомної станції. Про це було повідомлено 22 червня на засіданні оперативного штабу з реалізації проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1...3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС».

Теленовини ЮУАЕС від 22.06.18. Повний випуск

Субота, 23 Червень, 2018 - 09:31

У програмі:

1. Державна інспекція ядерного регулювання, яка перевіряла Южно-Українську атомну електростанцію, дійшла висновку, що експлуатація енергоблоків здійснюється з дотриманням вимог, норм та правил.

2. ЮУАЕС стала майданчиком для проведення Ради спеціалістів з електротехнічного обладнання компанії «Енергоатом».

3. Чи зменшаться тарифи на комунальні послуги? Репортаж із 40-ї сесії міської ради.

Перевірка ДІЯРУ

Субота, 23 Червень, 2018 - 09:29

Державна інспекція ядерного регулювання, яка працювала на Южно-Українській АЕС цього тижня, дійшла висновку, що експлуатація енергоблоків здійснюється з дотриманням вимог, норм та правил.

Депутати за роботою

Субота, 23 Червень, 2018 - 09:13

Після усунення з посади Віктора Пароконного, у місті активно заговорили про зменшення тарифів на воду. Призупинити рішення виконавчого комітету від 17 квітня – з такою вимогою звернулися до депутатів 908 мешканців міста. Прохання городян було розглянуто цього тижня на сесії міської ради. Та рішення виконкому депутати відмінити не в змозі: про перегляд тарифів можна буде говорити лише після перевірки обґрунтованості вартості комунальних послуг.

На ЮУАЕС завершено комплексну інспекційну перевірку Держатомрегулювання України

П'ятниця, 22 Червень, 2018 - 15:06

На майданчику Южно-Української АЕС завершилась комплексна інспекційна перевірка Держатомрегулювання (ДІЯРУ) щодо дотримання вимог ядерної та радіаційної безпеки і захищеності атомної станції. Плановий інспекційний захід, що проходив з 19 по 22 червня, мав розширену програму та відповідне коло залучених фахівців. Крім представників Держатомрегулювання до складу комісії входили фахівці міжнародної організації «Ризикаудит», Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ), дирекції НАЕК «Енергоатом».

Южно-українські велосипедисти посіли перше місце в командному заліку «Веломарафону 100 ВЕЛОwatt»

Четвер, 21 Червень, 2018 - 16:32

Южно-українські велосипедисти посіли перше місце в командному заліку «Веломарафону 100 ВЕЛОwatt» - третього етапу Кубку «РАЕС CUP», що проходив 16 червня на Рівненській АЕС. Велопробіг довжиною 100 км був присвячений підтримці продовження строку експлуатації третього енергоблока РАЕС, а також популяризації здорового способу життя. Іміджевий спортивний захід зібрав більше 160 велолюбителів і спортсменів з усієї України. У ньому взяли участь і працівники ЮУАЕС, для кого велоспорт став одним з головних захоплень.

Пам'яті видатного атомника Заплатіна Володимира Григоровича

Четвер, 21 Червень, 2018 - 16:28

Пішов з життя Заплатін Володимир Григорович - чудова людина, видатний атомник, завзятий і принциповий у відстоюванні виробничих інтересів. Більшу частину свого життя він присвятив атомній енергетиці, понад 20 років - Южно-Українському енергокомплексу. Усі роки Володимир Григорович мав незаперечний авторитет серед колег-енергетиків. Він підкреслював, що його завжди переповнювала гордість за справу, якій присвятив життя.

На ЮУАЕС відбулося засідання Ради фахівців з електротехнічного обладнання НАЕК «Енергоатом»

Четвер, 21 Червень, 2018 - 15:00

На Южно-Українській АЕС пройшло 32-е засідання Ради фахівців з електротехнічного обладнання ДП «НАЕК «Енергоатом». У ньому традиційно взяли участь представники дирекції енергокомпанії, вітчизняних атомних станцій, а також організацій-розробників і виробників устаткування, яке використовується в електротехнічних пристроях. Під час триденної роботи учасники зустрічі знайомилися з презентаціями нових розробок, а також обмінювалися досвідом експлуатації електротехнічного обладнання.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 21.06.2018

Четвер, 21 Червень, 2018 - 10:46

Привітання молодих атомників з Днем молоді України, робоча зустріч представників адміністрації та профспілки Южно-Українського енергокомплексу з представниками виконавчої влади міста, підсумки галузевого конкурсу наукових доповідей серед молоді, українсько-польський фестиваль «Вернімося до коріння», звання «Почесний донор України» для працівників ВП ЮУАЕС, під рубрикою «Медреформа по-южноукраїнськи» матеріал щодо отримання ліцензії Центром первинної медико-санітарної допомоги, колективне звернення жителів міста до Южноукраїнської міськради щодо призупинення тарифних рішень виконкому, роз'яснення для працівників енергокомплексу про можливість звернутися до керівництва із зауваженннями або пропозиціями щодо питань культури безпеки на підприємстві, медичний лікнеп, застереження рятувальників щодо поводження з вогнем у спекотний період,  - про все це в номері «Енергетика» від 21 червня 2018 року.

Сторінки