Творча весна колективів Палацу культури ВП ЮУАЕС

Вівторок, 25 Квітень, 2017 - 12:26

Солісти народного ансамблю бального танцю «Натхнення» в середині березня брали участь у Міжнародних змаганнях з танцювального спорту «Kyiv OPEN Championship 2017», в якому южноукраїнські танцюристи Михайло Левицький і Анна Нестер у категорії Діти посіли перше місце. Пари Віталій Бесараб і Валерія Дібрівна в європейській програмі (категорія RS Дорослі), Максим Левицький і Влада Дроботова (у 4 танцях; Ювенали 1 Початківці), Кирило Гладкий і Аліна Грицюк (Діти) привезли додому срібло. Третя сходинка п'єдесталу дісталася Дмитру Буші та Аліні Єфімовій у європейській програмі (Юніори 1Д), Ростиславу Архіпову та Златі Шабатурі (у 6 танцях; Ювенали 1Е).

Блискуче виступили та зібрали цілий букет призових місць юні танцюристи з «Натхнення» на Всеукраїнських рейтингових змаганнях «Весняний бал», що проходили в кінці березня у м.Житомир. Конкурс вирізнявся великою кількістю учасників з усієї України та висококваліфікованим складом журі. Вихованці колективу продемонстрували високий рівень майстерності, посівши гідні місця в списку переможців:

Дмитро Буша та Аліна Єфімова (категорія Юніори 1Д) - 1 місце у 8 танцях, 2-е - в європейській програмі;

Гліб Шашков і Ангеліна Єрьоменко - 1 місце в категорії Школа і 2-е - у Початківцях;

Владислав Шклярський і Карина Абдулліна (Юніори 1) - два перші місця в європейській і латиноамериканській програмах;

Данило Панченко та Юлія Коломоєць (Юніори 2С) - 5 місце в європейській програмі.

 

З медалями та дипломами повернулися солісти народного ансамблю бального танцю «Натхнення» з традиційних Всеукраїнських змагань зі спортивних танців «Айстра», що проходили на початку квітня в м.Дніпро. Серед великої кількості учасників з різних куточків України пари з Южноукраїнська гідно представили своє місто:

категорія Ювенали 1:

1 місце (Початківці) - Ростислав Архіпов і Злата Шабатура;

 

категорія Юніори 1С:

два 1-і місця (латино та стандарт) - Микита Чумак і Марія Самчинська;

 

категорія Ювенали 1Е:

1 місце (латино) та 2-е (стандарт) - Ростислав Архіпов і Злата Шабатура;

два 2-і місця (стандарт і латино) - Максим Левицький і Владислава Дроботова;

 

категорія Юніори 2С:

1 місце (стандарт) і 2-е (латино) - Данило Панченко та Юлія Коломоєць;

 

категорія Діти 2 Школа:

2 місце - Кирило Гладкий і Карина Грицюк;

3 місце - Михайло Левицький і Ганна Нестер;

 

категорія Юніори 1Д:

2 місце (стандарт) і 3-є (латиноамериканська програма) - Олександр Краснянський і Карина Корнищева;

 

Надовго запам'ятаються Всеукраїнські змагання з сучасних танців «Першість південного регіону Одеської області» й вихованцям зразкового ансамблю сучасного танцю «Калейдоскоп».  Конкурс проходив в м.Южний. Великий майданчик, повна зала глядачів, суворе журі стали для южноукраїнських танцюристів справжнім випробуванням. Проте, вони впоралися з ним блискуче, завоювавши золото та срібло в різних номінаціях:

- у категорії Диско-slow юніори - 1 місце;

- СТК Юніори 2 - 1 місце;

- дитячий танець Діти 2 - 2 місце;

 

Сольні виступи:

- категорія Юніори - два 1-і місця та три 2-і;

- Ювенали - три 1-і місця;

- Діти 2 - два 2-і місця.

 

Дещо раніше театр естрадних мініатюр «Нон-стоп» на Обласному конкурсі читців змагався з іншими любителями аматорського мистецтва Миколаєва. У битві майстрів художнього слова южноукраїнський колектив продемонстрував високий професійний рівень, завоювавши всі три призові місця, перше з яких посів авторський твір керівника «Нон-стопа» Олени Палєй.

Не менш успішним був виступ і дитячого театрального колективу «Маска» на фестивалі розмовного жанру «Барви надії», який пройшов у березні в м.Миколаїв. Юні актори з міста-супутника АЕС викликали симпатію журі, завоювавши дві премії фестивалю. Перше місце посів Костянтин Живило, друге - Анастасія Хливнюк з композицією за творами українських класиків.

 

Ще одне творче змагання стало успішним для южноукраїнських аматорських колективів. Цього разу - обласний фестиваль-конкурс «Материнська пісня», за підсумками якого народний ансамбль української пісні «Берегиня» привіз додому диплом за 3-е місце.

Разом з хоровими та танцювальними колективами високу марку тримають і інструменталісти. Так, участь у Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих джазових виконавців «Performance jazz 2017», який проходив в Миколаєві, принесла музикантам южноукраїнського вокально-інструментального ансамблю «Радар» два треті місця, а їх керівникові В.Гасанову диплом майстра.