На Южно-Українській АЕС пройшли пожежні навчання

П'ятниця, 21 Квітень, 2017 - 08:30

На ЮУАЕС пройшли тренувальні тактико-спеціальні навчання на тему «Гасіння пожеж на енергетичних об'єктах». Тренування було організовано 20 квітня  на території машинної зали другої черги Южно-Української АЕС.

ЗГІДНО З ТАКТИЧНИМ ЗАДУМОМ, у результаті низки послідовних подій стався розлив і займання масла головного маслобаку ущільнення валу генератора. УМОВНУ пожежу було зафіксовано на двох позначках машинної зали. Загальна площа займання склала 135 кв. метрів.

До участі в навчаннях було залучено 9 одиниць техніки та близько 40 бійців особового складу трьох пожежних частин Южноукраїнського міського гарнізону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, а також персонал АЕС. У процесі навчань було відпрацьовано взаємодію штабу гасіння пожежі з об’єктовим штабом ВП ЮУАЕС, злагодженість дій підрозділів Головного управління ДСНС України в Миколаївській області з підрозділами атомної станції та спеціальними службами міста, прийоми і способи роботи з пожежною технікою, пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням.

Учасники практичного тренування з поставленим завданням впоралися успішно. Програму навчань виконано в повному обсязі. Завдяки злагодженим зусиллям, а також використанню сучасної пожежної техніки - аварійно-рятувального автомобіля, автомобіля газодимозахисної служби та іншого устаткування - поставлене завдання було виконане протягом години. Учасники навчань заслужили на оцінку «добре».

Тактико-спеціальні навчання на Южно-Українському енергокомплексі – плановий захід. Протипожежні практичні тренування на його об’єктах проходять щокварталу. Оцінюючи дії працівників АЕС, що брали участь у навчаннях, заступник головного інженера ВП ЮУАЕС Володимир Бандурко зазначив: «Наш персонал вкотре продемонстрував виучку, злагодженість та всі необхідні навички для взаємодії з пожежними службами. Сподіваюся, що ці знання знадобляться нам лише під час навчань».