Профспілкові активісти ВП ЮУАЕС заклали новий парк

Середа, 19 Квітень, 2017 - 10:15

Профспілкові активісти Южно-Українського енергокомплексу заклали новий парк. 13 квітня перші ряди молодих саджанців прикрасили пустир поряд з недобудованим другим корпусом оздоровчо-реабілітаційного комплексу (ОРК) «Іскра» ВП ЮУАЕС.

«На одному з щотижневих засідань профспілкового активу народилася ідея закріпити за профактивом нашого підприємства територію, яку ми могли б «взяти з нуля» та облагородити, - розповів голова первинної профспілкової організації ВП ЮУАЕС Сергій Снітков. - На ініціативу відгукнулося керівництво ОРК «Іскра», запропонувавши свою незадіяну територію. Сподіваюся, що  всього через декілька років тут буде гарний парк з альтанками, доріжками та лавками. У нього поки немає назви. Та над цим ми теж працюємо».

Перший «зелений десант» атомників 13 квітня висадив 30 горіхів і 50 дубів. Разом з профспілковими лідерами активну участь в ньому брав персонал ОРК «Іскра». А вже 18 квітня своє місце під сонцем у новому парку знайшли 40 софор.  За словами директора оздоровчо-реабілітаційного комплексу Олександра Білика, з часом тут з’являться декоративні кущі, буде створено альпійські гірки, розбито клумби – зроблено все, аби недавній пустир перетворився на справжню зону відпочинку.

Загальна площа парку - 1 га. Проект розроблено проектним відділом ВП ЮУАЕС. Акція, ініційована профкомом підприємства, довгострокова та відкрита. До неї можуть приєднатися усі охочі.