Названо переможців відбіркового етапу конкурсу дитячих малюнків "АЕС-Добробут-Батьківщина"

Середа, 18 Квітень, 2012 - 14:08

17 квітня в Южноукраїнську підбито підсумки першого етапу дитячо-юнацького конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА" в жанрі "малюнок".

Організатором щорічного творчого змагання юних художників традиційно виступають ДП НАЕК "Енергоатом" і профком компанії. Конкурс проходить у рамках реалізації соціальної політики "Енергоатому". Його головна мета - сприяння творчому зростанню талановитої та обдарованої молоді.

На першому (відбірковому) етапі конкурсу визначаються автори кращих робіт у містах-супутниках АЕС. В Южноукраїнську ними стали:

Анастасія Куликова (13 років) за роботу "Веселий атом",

Аліна Шершунович  (10 років) - малюнок "АЕС - це завжди достаток",

Софія Гусева  (12 років) - малюнок "Южноукраїнськ в XXI столітті",

Данило Шарата  (13 років) - малюнок "Атом миру - майбутнє родини, майбутнє країни",

Юлія Папушева  (13 років) - малюнок "АЕС-Добробут-Батьківщина",

Веніамін Дегтерьов  (13 років) - малюнок "Енергія атома - вперед".

Троє переможців відбіркового етапу займаються в студії "Декор" інформаційно-культурного центру "Імпульс" ВП ЮУАЕС, інші представляють міський центр дитячо-юнацької творчості і студію юних техніків.

Кращі малюнки (всього на конкурс їх було подано 19) визначало спеціальне журі. Про серйозність підходу свідчить його склад - це професійні художники, представники міського управління освіти, відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС, а також організації молоді Южноукраїнської об'єднаної організації профспілки.

  Авторів шести відібраних творчих робіт буде нагороджено 3-денною поїздкою до Києва. Там буде підбито загальні підсумки конкурсу (2 етап) - названо його призерів та володарів Гран-прі. Крім того, на дітей чекає багато цікавих зустрічей, прогулянка Дніпром, цікава екскурсія Києвом, відвідини унікального козацького поселення "Мамаєва слобода", а також низки столичних музеїв.