Головним інженером ВП «Южно-Українська АЕС» призначено Миколу Феофентова

Середа, 8 Липень, 2015 - 14:13

3 липня 2015 року згідно з наказом президента ДП НАЕК «Енергоатом» головним інженером відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» призначено Миколу Феофентова.

Феофентов Микола Олексійович народився 5 грудня 1958 року в с. Великі Липки В’язниківського району Володимирської області (Росія). У 1981 році закінчив Одеський політехнічний інститут за фахом «Атомні електричні станції та установки», отримавши кваліфікацію інженера-теплоенергетика.

Микола Олексійович розпочав трудову діяльність в ВП «Южно-Українська АЕС» у листопаді 1981 року в реакторному цеху №1 молодим фахівцем, де пройшов сходинки професійного росту від оператора реакторного відділення до начальника цеху. У лютому 2001 року був призначений заступником головного інженера з експлуатації першої черги.

За час роботи на підприємстві показав себе технічно грамотним, організованим фахівцем, досвідченим і цілеспрямованим керівником. На всіх посадах проявляв технічну компетентність і наполегливість у досягненні мети. Досконало володіє технологією експлуатації устаткування АЕС. У переліку важливих завдань, виконаних за його активної участі, реконструкція продувки парогенераторів, розробка та автоматизація технологічної схеми процесу продувки. Під його безпосереднім керівництвом також було проведено ряд заходів щодо продовження ресурсу парогенераторів першого та другого енергоблоків, виконано вагомі обсяги робіт у рамках програми підвищення безпеки і за програмою продовження терміну експлуатації енергоблоку №1.

Загальний стаж роботи в ВП ЮУАЕС 33 роки.

За добросовісну бездоганну працю Миколу Феофентова відзначено багатьма галузевими, відомчими нагородами та нагородами органів місцевого самоврядування, серед яких: нагрудні знаки Міністерства палива та вугільної промисловості України «Відмінник енергетики України», «Почесний енергетик України», нагрудні знаки ДП НАЕК «Енергоатом» «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України»,  «Заслужений працівник атомної енергетики», нагрудний знак Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій «За відвагу в надзвичайній ситуації» II ступеня.