Новости ОП ЮУАЭС

На ЮУАЕС завершено повірку АСКРО

Вівторок, 17 Вересень, 2019 - 16:37

На Южно-Українській АЕС 13 вересня завершено другий етап робіт з щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.

Южно-Український енергокомплекс приймав дітей із Польщі

Вівторок, 17 Вересень, 2019 - 14:15

Діти з польського міста Радомсько 13 вересня відвідали Южно-Український енергокомплекс. В інформаційному центрі «Імпульс» старші діти прослухали пізнавальну лекцію, молодші – дізналися, як виробляється електроенергія на атомних електростанціях в ігровій формі, за допомогою квесту. Польська делегація побувала також на пристанційному майданчику АЕС та  Ташлицькій ГАЕС.

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу навчалися культурі захищеності

Понеділок, 16 Вересень, 2019 - 16:04

«Культура захищеності» - таку тему 10-12 вересня вивчали фахівці Южно-Українського енергокомплексу, яким доручено координувати цей напрямок роботи у цехах і підрозділах підприємства. Навчання проводилось за підтримки Центру з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу ім. Джорджа Кузмича інституту ядерних досліджень Національної академії наук України.

ЮУАЕС: стан навколишнього середовища - в нормі

Понеділок, 16 Вересень, 2019 - 12:42

Лабораторія зовнішньої дозиметрії цеху радіаційної безпеки (ЛЗД ЦРБ) Южно-Української АЕС повідомляє, що стан навколишнього середовища в районі розташування атомної станції - в нормі. Фахівці зазначають, що показники газо-аерозольних викидів у атмосферу та рідких скидань у водойми за багаторічний період спостережень жодного разу не були перевищені і на сьогодні складають менше 2% від встановлених допустимих величин, що свідчить про безпечну та надійну експлуатацію ЮУАЕС.

На енергоблоці №3 ЮУАЕС пройшли функціональні випробування обладнання Нolteс

Понеділок, 16 Вересень, 2019 - 12:30

На Южно-Українській АЕС під час планово-попереджувального ремонту (ППР) енергоблока №3 проведено функціональні випробування обладнання, за допомогою якого відпрацьоване ядерне паливо (ВЯП) транспортуватиметься на зберігання за технологією Нolteс. Централізоване сховище для відпрацьованого палива (ЦСВЯП) трьох українських атомних електростанцій (крім Запорізької) споруджують на території зони відчуження Чорнобильської АЕС.

У місті-супутнику ЮУАЕС відзначили кращих спортсменів

П'ятниця, 13 Вересень, 2019 - 16:41

Напередодні Дня фізичної культури та спорту в місті-супутнику Южно-Української АЕС відзначили кращих спортсменів і тренерів.

На Южно-Українській АЕС реалізовано черговий захід з підвищення безпеки

П'ятниця, 13 Вересень, 2019 - 16:26

Під час планово-попереджувального ремонту (ППР) енергоблока №1 ЮУАЕС розущільнення головного роз'єму реактора було виконано за допомогою нового силового обладнання. Гайковерт виробництва компанії «TENSOR AB» (Швеція) придбаний в рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (К(з)ПБ). 3-6 вересня представники заводу-виробника провели навчання персоналу ЮУАЕС і супроводжували перше застосування нової установки.

ЦИТАТА ДНЯ

П'ятниця, 13 Вересень, 2019 - 10:45

Микола Дурман, радник з питань регіонального розвитку Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування, про відвідини Южно-Українського енергокомплексу:

Калейдоскоп спортивних новин ККСС «Олімп» ВП ЮУАЕС

Четвер, 12 Вересень, 2019 - 12:04

Працівники ВП «Южно-Українська АЕС» стали учасниками міжнародного веломарафону «Залізна сотня». Працівник ЮУАЕС здобув три перемоги в міжнародному турнірі з плавання. 

Сторінки