Новости ОП ЮУАЭС

Інформцентр ЮУАЕС відвідали студенти Університету третього віку

П'ятниця, 18 Січень, 2019 - 16:23

В інформаційному центрі Южно-Українського енергокомплексу 18 січня побували літні южноукраїнці - слухачі факультету «Література та прикладне мистецтво» Університету третього віку. Для них тут провели лекцію про безпечний і екологічно чистий виробіток електроенергії та ролі підприємства в забезпеченні енергонезалежності України. Доповнив дозвілля слухачів Університету майстер-клас з валяння.

Южно-Український енергокомплекс вкотре приймав гостей: на екскурсії побували представники Первомайського району

П'ятниця, 18 Січень, 2019 - 08:56

Южно-Український енергокомплекс продовжує приймати гостей. 17 січня на майданчиках Южно-Української АЕС і Ташлицької ГАЕС, повномасштабному тренажері блочного щита управління атомної станції та в інформцентрі підприємства побувала група екскурсантів з Первомайського району. До її складу входили представники громадської організації Первомайського району «Ніхто, крім нас», учасники бойових дій на Сході України, батьки загиблих воїнів, волонтери та учні Степківської школи.

У ВП ЮУАЕС стартував щорічний медичний огляд працівників підприємства

Четвер, 17 Січень, 2019 - 08:56

У ВП «Южно-Українська АЕС» розпочався щорічний медичний огляд працівників підприємства. Стартувавши 14 січня, він пройде в декілька етапів і завершиться у листопаді. Першими стан свого здоров'я перевірять фахівці енергоремонтного підрозділу, відділу ядерної безпеки, цеху переробки радіоактивних відходів і двох турбінних цехів.

В інформцентрі ЮУАЕС пройшов День Одеської політехніки

Середа, 16 Січень, 2019 - 09:39

В інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Українського енергокомплексу 14 січня пройшов День Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ). У його перебігу представники закладу вищої освіти та його колишні випускники - нині працівники ВП ЮУАЕС - зустрілися з южноукраїнськими ліцеїстами, старшокласниками та їх батьками. Захід організовано в рамках роботи з профорієнтації за підтримки управління кадрів підприємства.

Радіаційна обстановка в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

Понеділок, 14 Січень, 2019 - 14:20

Лабораторія зовнішньої дозиметрії (ЛЗД) цеху радіаційної безпеки ВП «Южно-Українська АЕС» повідомляє, що у грудні 2018 року радіаційний фон на промисловому майданчику та в 30-кілометровій зоні атомної станції знаходився на рівні природних фонових значень, заміряних до пуску АЕС.

Екологічна обстановка в зоні розташування ЮУАЕС

Понеділок, 14 Січень, 2019 - 14:14

За даними відділу охорони навколишнього середовища Южно-Української АЕС у грудні 2018 року середньомісячні дані гідрометеорологічної інформації наведені у наступній таблиці:

Середньомісячні дані гідрометеорологічної інформації

До уваги майбутніх абітурієнтів!

Четвер, 10 Січень, 2019 - 12:45

14 січня в Южноукраїнську буде організовано низку профорієнтаційних заходів за участі представників викладацького складу Одеського національного політехнічного університету. 

Южно-Українська АЕС готується до ремонтної кампанії

Четвер, 10 Січень, 2019 - 11:00

Колектив ЮУАЕС активно готується до планової ремонтної кампанії 2019 року. Її практична фаза розпочнеться в березні з капітального ремонту блока №2. Проте вже сьогодні у фахівців відділу підготовки та проведення ремонтів (ВППР) гаряча пора. Триває розробка графіків ремонтних і реконструктивних робіт.

Інформцентр ЮУАЕС з вертепом відвідали вихованці Соцготелю та відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Вівторок, 8 Січень, 2019 - 15:05

В інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Українського енергокомплексу 8 січня з вертепом у гостях побували вихованці двох комунальних закладів міста-супутника - Центру соціально-психологічної реабілітації дітей і відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування населення. У театралізованих сценках з колядками та піснями про народження Христа, діти вітали колектив інформцентру з різдвяними святами.

На Южно-Українській АЕС 9 січня відбудеться перевірка системи оповіщення

Вівторок, 8 Січень, 2019 - 08:55

На проммайданчику Южно-Української АЕС 9 січня відбудеться чергова планова перевірка обладнання системи оповіщення з вмиканням сирен. 

Сторінки