Новости ОП ЮУАЭС

Шановні працівники Южно-Українського енергокомплексу та мешканці міста Южноукраїнськ!

Четвер, 18 Липень, 2019 - 13:02

З метою надання рівних можливостей всім кандидатам у народні депутати від 131 виборчого округу, щоб донести до виборців свої програми, адміністрація ВП ЮУАЕС організовує спільну зустріч, яка відбудеться в п’ятницю, 19 липня, о 17.15 на площі Палацу культури «Енергетик».

На ЮУАЕС триває заміна конденсатора енергоблока №3

Четвер, 18 Липень, 2019 - 12:48

На енергоблоці №3 ЮУАЕС розпочато виведення з машинної зали демонтованих елементів конденсатора турбіни.  По два крайні модулі вилучено з першого та четвертого корпусів. Наступним кроком стане поперечне переміщення серединних модулів до сформованих порталів та їх доправлення на світловий двір. Роботи стартували з незначним випередженням графіка. Перший модуль з корпусу генератора було виведено 8 липня.

Яка ціна брехні від Podrobnosti.mk.ua?

Четвер, 18 Липень, 2019 - 11:31

У зв'язку з розміщенням на інтернет-ресурсі Podrobnosti.mk.ua інформації «Яка ціна брехні?» з приводу «другого Чорнобиля на Миколаївщині» внаслідок експлуатації на енергоблоках Южно-Української АЕС ядерного палива Westinghouse, повідомляємо наступне.

Про прогноз погодних умов на території Миколаївської області

Середа, 17 Липень, 2019 - 14:42

На території Миколаївської області очікується висока пожежонебезпека

Відокремлений підрозділ ГО «УкрЯТ» у місті Южноукраїнську оголошує фотоконкурс «Чарівне літо»

Понеділок, 15 Липень, 2019 - 15:35

Відокремлений підрозділ громадської організації «Українське ядерне товариство» (ВП ГО «УкрЯТ») у місті Южноукраїнську оголошує фотоконкурс «Чарівне літо». Участь у ньому можуть взяти члени ВП ГО «УкрЯТ» і працівники Южно-Українського енергокомплексу без обмеження за віком.

Южно-Український енергокомплекс відвідали вихованці польського табору «Гайворон»

Понеділок, 15 Липень, 2019 - 12:33

Нещодавно Южно-Українська АЕС вперше приймала на своїй території учасників польського християнського табору «Гайворон». Фахівці управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС познайомили їх з унікальним Южноукраїнським енергокомплексом і провели для них авторську екскурсію історичними місцями національного парку «Бузький Гард». У рамках візиту діти на власні очі побачили атомну станцію, відвідали інформаційний центр «Імпульс» і помилувалися дивовижним ландшафтом Національного парку, поряд з яким розташоване підприємство.

Спеціалісти ЮУАЕС обговорили з NUKEM Technologies перспективи будівництва Комплексу з переробки твердих РАВ

П'ятниця, 12 Липень, 2019 - 09:15

Южно-Українську АЕС 11 липня відвідали представники NUKEM Technologies, компанії, що спеціалізується на ядерному інжинірингу та управлінні радіоактивними відходами (РАВ). Під час зустрічі обговорювались новітні розробки та створення Комплексу з переробки РАВ на южно-українському майданчику.

На ЮУАЕС пройшли наради ремонтного і оперативного персоналу

П'ятниця, 12 Липень, 2019 - 09:01

На Южно-Українській АЕС 10 липня пройшли наради ремонтного і оперативного персоналу. У їх перебігу підбили підсумки роботи за перше півріччя 2019 року, проаналізували хід ремонтної кампанії, заслухали інформацію про роботу Енергоатому в умовах нової моделі енергоринку. Участь в обох нарадах взяли директор з кадрів і соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр та голова профспілкової організації НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.

Підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації громад зони спостереження Южно-Української АЕС

Четвер, 11 Липень, 2019 - 16:54

11 липня підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації громад зони спостереження Южно-Української АЕС. Свої підписи вже поставили 8 представників громад зони спостереження, які були присутні на зустрічі, що відбулася на майданчику атомної станції, та генеральний директор ВП ЮУАЕС.

Сторінки