Новости ОП ЮУАЭС

Теленовини ЮУАЕС від 19.01.18. Повний випуск

П'ятниця, 19 Січень, 2018 - 22:03

У програмі:

1. Про підходи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, до формування тарифів для АЕС і ТЕС.

2. Мешканці сусідньої Таборівки раділи футбольному майданчику, який відкрили за кошти компенсації ризику населення, що проживає в зоні спостереження Южно-Української атомної станції.

3. Православні та греко-католики відзначили свято Водохреща.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 18.01.2018

П'ятниця, 19 Січень, 2018 - 08:42

Привітання з Днем Соборності України, діти з різдвяним вертепом у гостях в атомників, подяка южноукраїнським волонтерам від воїна АТО, об'яви про конкурс наукових доповідей у ВП ЮУАЕС та Всеукраїнський конкурс рефератів, інформація щодо розробки інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік, зустріч депутатів обласної та місцевої рад, досвід Дніпропетровщини у процесі децентралізації, новини секції шахів та шашок та калейдоскоп спортивних новин грудня, -  про все це в номері «Енергетика» від 18 січня 2018 року.

Члени южноукраїнського підрозділу УкрЯТ затвердили план роботи на 2018 рік

Четвер, 18 Січень, 2018 - 14:14

Члени відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» (ВП ГО УкрЯТ) у Южноукраїнську затвердили план роботи на 2018 рік. Конференція відбулася 17 січня в Палаці культури «Енергетик». На порядок денний було винесено також обрання персонального складу ради, затвердження напрямків діяльності та організаційної структури ВП ГО УкрЯТ.

Южно-українські атомники привітали сусідів з відкриттям міні-футбольного поля

Середа, 17 Січень, 2018 - 14:13

Представники Южно-Українського енергокомплексу взяли участь в урочистому відкритті сучасного поля для міні-футболу, що відбулося 16 січня в населеному пункті 30-кілометрової зони ЮУАЕС - селі Таборівка Бузької об’єднаної територіальної громади. Загальна вартість нового спортивного об’єкта 1,5 млн грн. Основну частину фінансування його спорудження (1,2 млн) склали кошти державної субвенції на компенсацію ризику населення, яке проживає в зоні спостереження атомної станції*. Решту виділила зі свого бюджету Бузька ОТГ, до складу якої в процесі децентралізації увійшла Таборівка.

У ВП ЮУАЕС стартував щорічний медичний огляд працівників підприємства

Вівторок, 16 Січень, 2018 - 16:21

У ВП ЮУАЕС стартував щорічний медичний огляд працівників підприємства. Розпочавшись 15 січня, він пройде в декілька етапів і завершиться у листопаді. Першими стан свого здоров'я перевірять фахівці двох турбінних цехів, цеху переробки радіоактивних відходів, відділу ядерної безпеки та енергоремонтного підрозділу.

У військовій частині, що охороняє ЮУАЕС, розпочався новий навчальний рік

Вівторок, 16 Січень, 2018 - 15:10

У військовій частині 3044, на яку покладено функції з охорони та оборони Южно-Української АЕС, 15 січня відкрили новий навчальний рік.

У інформцентрі ЮУАЕС пройшло перше цього року заняття з профорієнтації школярів

Понеділок, 15 Січень, 2018 - 14:08

У інформаційному центрі Южно-Українського енергокомплексу пройшло перше цього року заняття з профорієнтації старшокласників. Його учасниками стали майбутні випускники загальноосвітніх шкіл м.Вознесенська та с.Бузького (Вознесенський район) - населених пунктів, що входять до зони спостереження атомної станції. У рамках заходу для школярів було організовано екскурсію об'єктами енергокомплексу - на оглядові майданчики Ташлицької ГАЕС і Олександрівської ГЕС, повномасштабний тренажер блочного щита управління ЮУАЕС, а також лекція, на якій за допомогою макетів фахівці управління інформації та зв'язків з громадськістю підприємства продемонстрували майбутнім абітурієнтам принципи роботи основного обладнання атомної станції.

Генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко нагороджений Почесною відзнакою голови ОДА

Понеділок, 15 Січень, 2018 - 10:01

Генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко нагороджений Почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» III ступеня. 

Теленовини ЮУАЕС від 12.01.18. Повний випуск

Субота, 13 Січень, 2018 - 12:17

У програмі: 1.Южно-Українські атомники обговорили готовність цехів та підрозділів до ремонтної кампанії – 2018. 2. Час декларувати статки. На АЕС це належить зробити майже 800 працівникам. 3. Різдвяним вертепом атомників вітали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Сторінки