Новости ОП ЮУАЭС

На ЮУАЕС стартують роботи з повірки АСКРО

Четвер, 19 Липень, 2018 - 10:45

23 липня на Южно-Українській АЕС розпочнуться роботи зі щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.

Депутат Миколаївської облради генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко зробив черговий подарунок вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Середа, 18 Липень, 2018 - 12:59

Депутат Миколаївської обласної ради генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко зробив черговий подарунок вихованцям комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей». 17 липня діти отримали новий стіл для гри в настільний теніс.

Перший енергоблок Южно-Української АЕС зупинено для проведення планово-попереджувального ремонту

Середа, 18 Липень, 2018 - 00:06

17 липня о 23 год. 51 хв. перший енергоблок Южно-Української АЕС відключено від енергосистеми України для проведення середнього планово-попереджувального ремонту*.

На ЮУАЕС відбудеться чергове засідання штабу з впровадження палива «Westinghouse» на енергоблоках України

Вівторок, 17 Липень, 2018 - 08:48

На Южно-Українській АЕС 19 липня відбудеться 33-е засідання штабу з впровадження ядерного палива виробництва компанії «Westinghouse». У ньому візьмуть участь представники Посольства США в Україні, Міністерства енергетики США, Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії США, компанії «Westinghouse», Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ДП «НАЕК «Енергоатом» і його відокремлених підрозділів, Державної інспекції ядерного регулювання України, Державного наукового центру з ядерної та радіаційної безпеки, народні депутати України та ін.

ПО ЗАКІНЧЕННІ ПЛАНОВО-ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО РЕМОНТУ ТРЕТІЙ ЕНЕРГОБЛОК ЮЖНО-УКРАЇНСЬКОЇ АЕС ПІДКЛЮЧЕНО ДО ЕНЕРГОСИСТЕМИ УКРАЇНИ

Понеділок, 16 Липень, 2018 - 23:40

16 липня 2018 року о 23 год 00 хв по закінченні капітального планово-попереджувального ремонту третій енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України.

На ЮУАЕС надійшли заставні деталі агрегатів насосної станції бризкальних басейнів

Понеділок, 16 Липень, 2018 - 11:29

На майданчик Южно-Української АЕС надійшли заставні деталі агрегатів насосної станції бризкальних басейнів, що будуються в рамках проекту реконструкції системи техводопостачання атомної станції. Найближчим часом розпочнеться підготовка будівельної частини під їх монтаж. Про це було повідомлено 13 липня на засіданні оперативного штабу з реалізації проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1...3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС».

Реконструкція системи техводопостачання ЮУАЕС

Неділя, 15 Липень, 2018 - 22:43

13 липня відбулось чергове засідання оперативного штабу будівництва, яке ведеться в рамках реконструкції системи технічного водопостачання ЮУАЕС.

12 липня у Верховній Раді відбулися Комітетські слухання з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

П'ятниця, 13 Липень, 2018 - 09:39

12 липня у Верховній Раді відбулися Комітетські слухання з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Тема слухань - «ЯДЕРНА ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ - ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Шляхи виходу з боргової пастки

Четвер, 12 Липень, 2018 - 12:36

У міськвиконкомі відбулося перше засідання робочої групи, що створена для вирішення боргових питань КП ТВКГ. Комунальники та представники Южно-Української АЕС, спеціалісти фінансового управління, департаменту інфраструктури, які входять до складу групи, обговорили можливі варіанти виходу з кризової ситуації.

Сторінки