Новости ОП ЮУАЭС

Учасницю бойових дій Другої світової Євгенію Пустовойт привітали з 76-ю річницею Перемоги

П'ятниця, 7 Травень, 2021 - 15:52

За дорученням адміністрації і профспілкового комітету ЮУАЕС представники ветеранських організацій атомної електростанції і міста привітали учасницю бойових дій Другої світової війни Євгенію Пустовойт.

Веловуйки на АЕС

П'ятниця, 7 Травень, 2021 - 14:40

Атомна станція - об'єкт підвищеної уваги для всіх: і фахівців у різних галузях, і тих, хто про її роботу не має анінайменшого поняття. Чи надійно? Чи безпечно? А що з рівнем радіації? Як проходить збагачення урану 235? Чому не відбувається ядерної реакції в паливних пігулках, поки вони не знаходяться в реакторі? На ці та інші запитання 7 травня змогли отримати вичерпні відповіді від фахівців управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС 16 учасників велотуру Миколаївською областю, що організував київський туристичний клуб «Веловуйки».

У Раді ветеранів ЮУАЕС проводять акцію до 9 Травня

П'ятниця, 7 Травень, 2021 - 12:49

6 травня у Раді ветеранів ЮУАЕС розпочали видавати кошти учасникам бойових дій у Другій світовій війні, учасникам війни, вдовам учасників війни. Це щорічний благодійний захід до 9 Травня. Кошти ветеранська організація отримує від акції «Ветеран», яка діє у ВП ЮУАЕС з 2010 року.

Южно-Українську АЕС відвідала голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва

Четвер, 6 Травень, 2021 - 19:34

6 травня в рамках робочої поїздки Южно-Українську АЕС відвідала голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва. До складу делегації увійшли також депутати облради Антон Табунщик, Юрій Крет, Людмила Самчинська.

Южно-Український енергокомплекс у квітні: виробничі показники

Середа, 5 Травень, 2021 - 14:25

Відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у квітні вироблено 1 млрд 673 млн кіловат-годин (кВт-год) електроенергії.

Сердечно вітаємо зі світлим Воскресінням Христовим!

Неділя, 2 Травень, 2021 - 06:00

Зі святом, що символізує перемогу життя - найбільшої цінності для кожного цивілізованого суспільства!

Вітаємо з теплим, яскравим і радісним святом - Днем праці!

Субота, 1 Травень, 2021 - 06:00

Нехай наше спільне прагнення прикрашати українську землю добрими справами й надалі служить на благо нашого міста та рідної країни!

На Южно-Українській АЕС відбулась звітно-виборча конференція відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ»

П'ятниця, 30 Квітень, 2021 - 12:44

У відокремленому підрозділі громадської організації «Українське ядерне товариство» (ВП ГО «УкрЯТ») у м. Южноукраїнськ відбулась звітно-виборча конференція. Організація нині налічує 640 членів, переважна більшість яких є працівниками Южно-Української АЕС. Нині у відокремленому підрозділі «УкрЯТ» діють 11 осередків і ведеться робота за 7 напрямками.

Враховуючи карантинні обмеження, на зібрання було запрошено до 50 осіб. Його учасники заслухали звіт про результати роботи ГО «УкрЯТ» в м. Южноукраїнськ впродовж 2019-2020 рр., проголосували за нові кандидатури голови та заступників організації, а також за кандидатів у члени правління та делегатів конференції всеукраїнської організації УкрЯТ.

Увага! Перевірка сирен у місті

П'ятниця, 30 Квітень, 2021 - 08:44

Згідно з інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради 5 травня 2021 року в період з 14.00 до 15.00 буде проведено щомісячну перевірку працездатності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з включенням електросирен на 20 секунд.

ЦИТАТА ДНЯ

Четвер, 29 Квітень, 2021 - 08:43

Костянтин Щербань, начальник відділу підготовки і проведення ремонтів ЮУАЕС про підсумки ППР на енергоблоці №3

Сторінки