Новости ОП ЮУАЭС

ЮУАЕС готується до продовження строку експлуатації енергоблока №3

Вівторок, 16 Жовтень, 2018 - 13:12

Южно-Українська АЕС готується до продовження строку експлуатації енергоблока №3, проектний період служби якого закінчується в лютому 2020 року. До цього часу підприємство має підготувати та обґрунтувати друге життя блока-ветерана. Сьогодні фахівці ЮУАЕС ведуть активну роботу з виконання заходів, спрямованих на підвищення рівня його безпечної експлуатації. По суті, третій «мільйонник» з продовженим терміном життя за показниками безпеки має бути не гіршим за сучасні реактори.

На енергоблоці №1 ЮУАЕС повністю реалізовано постфукусімські заходи

Вівторок, 16 Жовтень, 2018 - 13:06

На енергоблоці №1 Южно-Української АЕС у повному обсязі завершено реалізацію постфукусімських заходів, що входять до Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України (КзПБ).

Привітання генерального директора ВП ЮУАЕС, депутата Миколаївської обласної ради Володимира Лісніченка з Днем захисника України

Неділя, 14 Жовтень, 2018 - 07:21

Дорогі жінки та чоловіки захисники нашої країни! Шановні колеги та земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Теленовини ЮУАЕС від 12.10.18 Повний випуск

Субота, 13 Жовтень, 2018 - 03:21

У програмі:

1. На першому енергоблоці ЮУАЕС завершено впровадження «постфукусімських» заходів.

2. Долати міст через Ташлицьку водойму-охолоджувач атомної станції стане зручніше та безпечніше.

3. Протягом тижня южноукраїнці мали змогу долучитися до благодійної акції «Дзвони наших сердець».

Місто та АЕС: співробітництво чи перекладання функцій?

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 17:54

Здавалось, що місто та Южно-Українська АЕС перегорнули сторінку історії непорозуміння і конфронтації. Усі пам’ятають, як колишній міський голова звинувачував у всіх міських негараздах атомну станцію, що АЕС поклала око на соціально важливий об’єкт – КП ТВКГ, який начебто хоче відібрати. І ось вже пішов у відставку Віктор Пароконний, але справа його живе. В усьому знову винуватці ті самі – атомники. Хоча винні сьогодні вони у протилежному: не хочуть забирати КП ТВКГ до себе. Як у анекдоті, невістка завжди винна. Дійшло навіть до того, що депутатів-атомників і особисто генерального директора ВП ЮУАЕС Володимира Лісніченка звинуватили у зриві сесії міськради.

Впровадження «постфукусімських» заходів

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 16:48

Усі ремонті роботи, передбачені на цей рік, на ЮУАЕС завершено. У ППР-2018 також були заплановані чотири «постфукусімські» заходи. Три з них успішно реалізовані. Заміну вогнестримуючих клапанів, які слугуватимуть для підвищення пожежної безпеки, закінчать до кінця року. На енергоблоці №1, констатують южноукраїнські атомники, усі «постфукусімські» заходи завершено.

Про політику і політиканство

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 16:45

Продовження 42-ї сесії міської ради, яке спершу планувалося на 18 жовтня, секретар ради перенесла на цей тиждень, на 9 число. Повідомили про це депутатів напередодні. Та кворуму не набралося, тому пленарне засідання знову не відбулося. У зриві роботи ради звинуватили атомну електростанцію.

Звернення генерального директора ВП ЮУАЕС депутата Миколаївської обласної ради до депутатів Южноукраїнської міської ради

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 13:48

Останніми днями на регіональних інтернет-ресурсах та в соціальних мережах поширюється неправдива інформація щодо блокування роботи Южноукраїнської міської ради.

Екологічна обстановка в зоні розташування ЮУАЕС

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 13:22

Основні параметри навколишнього середовища в зоні розташування ЮУАЕС у серпні 2018 року.

Радіаційна обстановка в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 13:15

Лабораторія зовнішньої дозиметрії (ЛЗД) цеху радіаційної безпеки ВП «Южно-Українська АЕС» повідомляє, що у вересні 2018 року радіаційний фон на промисловому майданчику та в 30-кілометровій зоні атомної станції знаходився на рівні природних фонових значень, заміряних до пуску АЕС.

Сторінки