Новости ОП ЮУАЭС

YUЧистоFest’18: в городе-спутнике ЮУАЭС активные южноукраинцы убрали историческое место на скале Пугач

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 16:39

В канун Дня окружающей среды в городе-спутнике Южно-Украинского энергокомплекса прошла экологическая акция YUЧистоFest’18 «Сделаем город чистым вместе!». В рамках субботника 21 апреля активные южноукраинцы, вооружившись граблями, лопатами, пакетами и перчатками, провели масштабную уборку 8 га исторического места на скале Пугач, разобрали 1 несанкционированную свалку. Итогом их работы стали вывезенные 6 кубометров мусора. В молодом парке ОРК «Искра» (ОП ЮУАЭС) активисты высадили также 20 деревьев и облагородили 0,5 га газона. В YUЧистоFest’18 приняли участие работники ОП ЮУАЭС, депутаты Николаевского областного и Южноукраинского городского советов, представители управления молодежи, спорта и культуры Южноукраинского городского совета, других городских служб, пенсионеры, школьники и дошколята.

Реконструкція системи техводопостачання ЮУАЕС

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 16:34

На Южно-Українському енергокомплексі відбулось чергове засідання оперативного штабу з реконструкції системи технічного водопостачання АЕС. Учасники наради відкоригували найближчі плани. Увагу приділили питанням, що стосуються електротехнічного та вантажопідйомного обладнання для насосної станції.

Хіміки з ЮУАЕС – найточніші!

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 16:32

Хімічна лабораторія дільниці водовідведення цеху водо-каналізаційного господарства та теплових мереж визнана кращою серед аналогічних підрозділів українських АЕС.

Під пильним оком пожежних

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 16:30

У 28-й пожежно-рятувальній частині з охорони Каскаду ГЕС-ГАЕС перевірили пожежні гідранти, які знаходяться на ввіреній підрозділу території.

Визначено остаточні терміни пуску першого пускового комплексу бризкальних басейнів ЮУАЕС

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 15:11

Оперативний штаб з реалізації проекту реконструкції системи технічного водопостачання ЮУАЕС визначив остаточні терміни введення в роботу першого пускового комплексу бризкальних басейнів (басейни №1 і №2) - травень 2019 року. До цього часу має бути повністю реалізований перший етап заходів щодо зняття обмежень потужності южно-українських енергоблоків, викликаних недостатньою охолоджувальною здатністю Ташлицького водосховища в жаркі літні періоди.

На Южно-Українській АЕС пройшли пожежно-тактичні навчання

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 14:59

На ЮУАЕС 23 квітня пройшли тренувальні тактико-спеціальні навчання на тему «Гасіння пожеж на енергетичних об'єктах». Протягом 1,5 годин особовий склад Южноукраїнського міського гарнізону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та персонал атомної станції відпрацьовували прийоми та способи роботи зі спецтехнікою і аварійно-рятувальним обладнанням, а також взаємодію об’єктового штабу, штабу пожежогасіння та інших служб, що брали участь у навчанні. Практичне тренування проходило на території машинної зали першої черги АЕС. 

Тарифи зростають

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 14:25

В Южноукраїнську значно подорожчає гаряча і холодна вода, опалення та водовідведення. На це є рішення виконавчого комітету міської ради. Нові тарифи наберуть чинності з 2 травня поточного року.

Депутати за роботою

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 14:23

19 квітня скликали чергову сесію міської ради. Депутати внесли зміни до бюджету, зокрема, виділили гроші на ямковий ремонт доріг; ввели мораторій на встановлення тимчасових споруд по проспекту Незалежності; проголосували за інвестиційний проект, котрий дозволить реконструювати стару дитячу поліклініку.

Медреформа по-южноукраїнськи

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 14:20

Южноукраїнці поки лікуються за старою схемою. Та зміни - не за горами, кажуть медики, і обирати сімейного лікаря таки треба буде.

Бути медіаграмотним – сучасно!

Понеділок, 23 Квітень, 2018 - 14:18

Вбивчі ігри «Синій Кит» та «Червона Сова», онлайн - розваги, кібербулінг – в інтернеті чимало таємних загроз. Освітяни Южноукраїнська збирались за круглим столом зі старшокласниками, щоб разом обговорити небезпеки і знайти шляхи вирішення проблемних питань.

Сторінки