Новости НАЭК "Энергоатом"

Енергоатом – європейський лідер у виробництві чистої та безпечної електроенергії

П'ятниця, 14 Січень, 2022 - 14:01

2021 рік став знаковим для вітчизняної атомної галузі: оператор чотирьох атомних станцій ДП «НАЕК «Енергоатом», яке є прибутковою Компанією, відзначив своє 25-річчя, наростив обсяги виробництва, покращив фінансові показники й удосконалив торговельну стратегію. Завдяки стабільній та злагодженій роботи НАЕК завершила одразу кілька масштабних інвестиційних проєктів і за результатами плідних переговорів з міжнародними партнерами впритул підійшла до старту не менш амбітних нових.    

Керівники Енергоатома та СхідГЗК провели спільну нараду

П'ятниця, 14 Січень, 2022 - 08:27

12 січня 2022 року керівники НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та Східного гірничо-збагачувального комбінату Сергій Шовгеля за участю очільників підрозділів обох підприємств провели координаційну нараду. Зустріч була присвячена темі розвитку урановидобувної галузі України та, зокрема, взаємодії СхідГЗК з основним споживачем уранової продукції – держкомпанією «Енергоатом».

Атомна генерація несе основне навантаження у поточному опалювальному сезоні

Вівторок, 11 Січень, 2022 - 15:52

На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко під час брифінгу 11 січня 2022 року.

В Енергоатомі проводять другий постсертифікаційний аудит інтегрованої системи управління

Понеділок, 10 Січень, 2022 - 16:37

Енергоатом почав проходити другий наглядовий аудит інтегрованої системи управління (перший відбувся 2020 року).

Інтерв’ю Петра Котіна журналу «ЕнергоБізнес»

Понеділок, 10 Січень, 2022 - 12:15

Цього року найбільша компанія – виробник електроенергії в Україні відзначає 25 років з дати свого заснування. Саме Енергоатом, який є оператором чотирьох АЕС, із року в рік залишається найбільшим виробником електроенергії.

Компанія змогла добудувати три енергоблоки, позбутися залежності від поставок ядерного палива з Росії, завантажити половину реакторів паливом виробництва Westinghouse, збудувати власне сховище для відпрацьованого ядерного палива й утримувати високі стандарти безпеки.Про співпрацю з американським партнером, роботу в умовах нового ринку електроенергії, проходження опалювального сезону та інші питання – в інтерв’ю керівника Енергоатома Петра КОТІНА.

Енергоатом вивчає можливості співпраці з британським розробником малих модульних реакторів Rolls-Royce

Четвер, 6 Січень, 2022 - 08:11

5 січня 2022 року керівництво Енергоатома провело онлайн-зустріч із представниками британської компанії Rolls-Royce, під час якої останні презентували технологію малого модульного реактора UK SMR.

Представники Rolls-Royce поінформували українську сторону про плани побудувати у Великій Британії 16 енергоблоків UK SMR до 2050 року. Очікується, що проєкт UK SMR буде сертифікований до 2024 року, а перший малий модульний реактор такого типу введуть в експлуатацію до 2029-го.

Герман Галущенко та Крістіна Квін обговорили співпрацю України і США в умовах енергетичної агресії з боку Росії

Середа, 5 Січень, 2022 - 08:21

У вівторок, 4 січня 2022 року, відбулася зустріч міністра енергетики України Германа Галущенка із тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, за участі керівника «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна.

Енергоатом отримав нагороду на ХІІ Конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності

П'ятниця, 31 Грудень, 2021 - 09:23

Під час конференції «Бізнес, що змінює країну» відбулася церемонія нагородження компаній-переможців ХІІ Конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Цього року в конкурсі брали участь майже півсотні відомих і великих міжнародних та українських компаній, які в своїй діяльності сповідують і втілюють в життя цілі та практики сталого розвитку.

Концепція розвитку атомно-промислового комплексу до 2026 року – крок до зміцнення енергонезалежності України

П'ятниця, 31 Грудень, 2021 - 09:21

29 грудня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив Концепцію Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2026 року. Документ розроблено на виконання рішення РНБО «Про заходи з нейтралізації загрози у сфері атомної енергетики і промисловості».

Триває всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва серед аматорів та професіоналів на тему атомної енергетики

П'ятниця, 24 Грудень, 2021 - 14:44

Енергоатом оголосив  всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва серед аматорів та професіоналів на тему атомної енергетики у трьох номінаціях:

• пейзаж
• портрет
• карикатура

Сторінки