Кабмін затвердив фінансовий план НАЕК «Енергоатом» на 2012 рік

Середа, 14 Листопад, 2012 - 10:17

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 19 вересня поточного року № 846-р затверджено фінансовий план ДП НАЕК «Енергоатом» на 2012 рік.

Планом передбачається, що за підсумками 2012 ДП НАЕК «Енергоатом» збільшить чистий прибуток на 6,1% в порівнянні з 2011 роком.

Згідно з документом, за підсумками 2012 року ДП НАЕК «Енергоатом» планує сплатити податків і обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та внести до державних цільових фондів більше 8 млрд грн, що перевищує фактичний показник 2011 року на 5,5%.

Відповідно до фінансового плану передбачено реалізацію проектів капітальних інвестицій ДП НАЕК «Енергоатом» в першу чергу - пов'язаних із програмами підвищення безпеки і подовження термінів експлуатації АЕС. Крім того планується проведення заходів у рамках соціальної політик компанії, зокрема - підвищення якості життя персоналу, рівня доходів працівників та їх соціального захисту. ДП НАЕК «Енергоатом» продовжить підвищувати рівень безпеки праці та охорони здоров'я у компанії, планується підтримувати і розвивати соціальне партнерство між адміністраціями АЕС та органами місцевого самоврядування з метою узгодження завдань регіонального розвитку.

На державному рівні затвердження фінансового плану ДП НАЕК «Енергоатом» гарантує стабільне та надійне функціонування паливно-енергетичного комплексу, наповнення дохідної частини Державного бюджету України, сприятиме стабільності в економічній, фінансовій та промисловій сферах.