На ЗАЕС відбулось чергове засідання з питань реалізації проекту зі створення національного центру підготовки ремонтного персоналу

Понеділок, 28 Травень, 2012 - 09:22

24 травня в НТЦ ВП ЗАЕС відбулось чергове традиційне засідання штабу з будівництва корпусу «Г» за участю представників Єврокомісії, генерального директора Запорізької АЕС В’ячеслава Тищенко, представників НАЕК «Енергоатом» на чолі з президентом Юрієм Недашковським.

Про хід реалізації проекту зі створення національного центру підготовки ремонтного персоналу розповів керівник проекту НЦПРП Іван Сердюк. Про виконання плану будівництва об'єкту НТЦ – корпусу «Г» у 2012 році доповів начальник УКС Анатолій Казаєв. З питань комплектації і підготовки устаткування до монтажу, виконання графіку ревізії важковагового обладнання, виготовлення технологічного оснащення для монтажу устаткування і узгодження передачі обладнання НТЦ з майданчика ВП ХАЕС виступив радник НТЦ Ростислав Власюк.

Після доповідей і обговорення питань Юрій Недашковський підкреслив, що будівництво корпусу «Г» знаходиться на завершальному, найвідповідальнішому етапі, запропонував до складу членів штабу ввести генерального директора ВП ЗАЕС В’ячеслава Тищенко і взяв керівництво роботою штабу на себе.