Хмельницьку АЕС відвідали японські журналісти

Вівторок, 22 Травень, 2012 - 15:59

16 травня 2012 року Хмельницьку атомну електростанцію відвідали журналісти японської газети «Shizuoka Shimbun». Іноземні гості розпочали знайомство із Хмельницькою АЕС в навчально-тренувальному центрі. Заступник головного інженера з підготовки персоналу Володимир Ісупов розповів про методику навчання та підготовки оперативного персоналу, практичне застосування повномасштабного тренажера, який встановлений на ХАЕС за сприяння американських колег.

Під час зустрічі із спеціалістами електростанції японські журналісти цікавились заходами, які підвищують рівень безпеки діючих енергоблоків, методами контролю радіаційної обстановки у зоні спостереження, а також змінами, які відбулися в атомній енергетиці України після аварії на Чорнобильській АЕС. Поцікавилися японські гості і коментарями українських атомників щодо аварії на АЕС «Фукусіма». Вичерпні відповіді на всі запитання надали провідні фахівці Хмельницької АЕС.

Гості відвідали блочний щит управління та машзал другого енергоблока, побували на проммайданчику третього та четвертого енергоблоків, а також познайомились із роботою автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки на одному із постів.

За словами японських журналістів, основна мета їхнього візиту – поширення об’єктивної інформації про рівень безпеки українських АЕС.