НА РАЕС ВІДБУЛИСЯ ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ

Середа, 1 Березень, 2017 - 22:19

22 лютого на майданчику Рівненської АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання ДСНС. Результати взаємодії енергетиків та пожежних продемонстрували, що Рівненська АЕС під надійним захистом професіоналів.
За легендою навчань пожежа виникла в приміщенні кабельного напівповерху реакторного відділення енергоблоку №4 в результаті короткого замикання в електричному кабелі. Умовною пожежею були охоплені контрольні та силові кабелі, які знаходяться під напругою на площі 153,6 м². Також в результаті умовної пожежі в приміщенні виникла висока температура і сильне задимлення.

У тактико-спеціальних навчаннях взяли участь оперативно-рятувальні підрозділи ДПРЗ-2 (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) ГУ ДСНС України у Рівненській області, оперативний персонал та чергова бригада електриків електричного цеху, оперативний персонал реакторних цехів, цеху теплових та підземних комунікацій, цеху радіаційної безпеки, а також представники відділу пожежної безпеки, особовий склад військової частини 3045 з охорони РАЕС, бригада швидкої допомоги СМСЧ-3. До ліквідації умовної пожежі були залучені 6 автомобілів основного призначення та 30 чоловік особового складу ДПРЗ-2.

Під час навчань були відпрацьовані організація та тактика гасіння пожеж, ліквідація надзвичайної ситуації під час гасіння кабельної продукції, що знаходиться під напругою, організація та проведення рятувальних робіт, а також взаємодія персоналу РАЕС та оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Після завершення навчань керівництвом електростанції високо оцінені дії оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ-2. За словами начальника служби відомчого нагляду та пожежної безпеки РАЕС Анатолія Хухра, ці навчання дозволяють вдосконалити скоординованість дій керівного та особового складу. Результати систематичних протипожежних навчань, злагоджені дії персоналу електростанції та рятувальників вкотре доводять, що пожежна безпека на РАЕС у руках професіоналів.

На РАЭС состоялись тактико-специальные учения

На РАЭС состоялись тактико-специальные учения

На РАЭС состоялись тактико-специальные учения