КОЛЕКТИВ ЕНЕРГОАТОМА ВИСЛОВЛЮЄ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ, БЛИЗЬКИМ ТА КОЛЕГАМ СЕРГІЯ БОЖКА

Вівторок, 7 Лютий, 2017 - 10:16

Від імені колективу НАЕК «Енергоатом» і від себе особисто висловлюю щирі співчуття у зв'язку із тяжкою втратою – пішов з життя Сергій Георгійович Божко.

У пам'яті всіх, хто знав і працював із Сергієм Георгійовичем, він назавжди залишиться висококласним фахівцем у ядерній галузі, непересічною особистістю, приємною та мудрою людиною.

Сергій Божко все своє професійне життя працював задля розбудови ядерної енергетики України. Він розпочав свій професійний шлях з науково-дослідної та конструкторської діяльності, брав участь у проектуванні українських і зарубіжних АЕС. Сергій Георгійович зробив неоціненний внесок у створення якісної системи регулювання ядерної та радіаційної безпеки в незалежній Україні, безперервно працював над її вдосконаленням та її відповідністю найкращим світовим аналогам. Високо цінуємо його внесок у диверсифікацію постачань ядерного палива і забезпечення вирішення найскладніших питань безпечної експлуатації українських АЕС.

З передчасною смертю Сергія Божка втратила не лише атомна спільнота, але й Українська держава. Його невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної, демократичної та заможної України назавжди залишаться яскравим прикладом для багатьох.

Впевнений, що життєвий шлях та професійні досягнення Сергія Георгійовича завжди знаходитимуть вдячність у серцях  співвітчизників, а світла пам'ять про цю чудову людину назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.

Щиро сумуємо разом з Вами.

Президент НАЕК «Енергоатом»

Юрій Недашковський