Юрій Губеня став переможцем конкурсу наукових доповідей

Вівторок, 20 Березень, 2012 - 15:43

16 березня 2012 року в головному офісі «Енергоатому» відбулося визначення та нагородження переможців щорічного конкурсу наукових доповідей серед молодих атомників України.

17 переможців першого етапу конкурсу, що відбувся у відокремлених підрозділах та Дирекції Компанії, приїхали до Києва щоб визначити кращих за трьома напрямами – виробничий, соціальний та профспілковий. За визначенням журі конкурсу до складу якого входили Алексєєва Т.К., Котін П.Б., Лич О.В., Батюк М.Г. та Хомич  О.М., молоді працівники ДП НАЕК «Енергоатом» не тільки добре впоралися з поставленими завданнями, а й показали досить високий рівень знань та розуміння проблематики виробничого процесу, соціальної політики та профспілкового життя Компанії

Цього року, після тривалої наради, члени конкурсної комісії вирішили нагородити першою премією одного учасника конкурсу – представника Рівненської АЕС Юрія Губеню. Почесні дипломи та грошові винагороди за друге місце дістались молодим фахівцям Запорізької АЕС Євгенію Шидловському, Тетяні Соловицькій та Павлу Олещуку з Рівненської АЕС. Нагороди за третє місце одержали Дмитро Твердохліб (ЮУАЕС), Дар’я Данилюк (НТЦ), Олексій Ущаповський (ХАЕС).    

Підводячи підсумки конкурсу і звертаючись до його учасників, виконавчий директор з кадрів, праці та соціальних питань  ДП НАЕК «Енергоатом» Тетяна Алексєєва підкреслила: «Сьогодні не настільки важливо яке підсумкове місце ви зайняли. Головне те, що ви не байдужі, що у вас є бажання і ви займаєтеся науковими дослідженнями. Я вітаю всіх учасників з успішним завершенням конкурсу. Ви – майбутнє і надія української атомної енергетики».