Волонтери Енергоатома привітали бійців АТО з Днем Захисника України

Понеділок, 17 Жовтень, 2016 - 14:42

До Дня Захисника України учасники волонтерської групи «ЕнергоАТОм для АТО» передали бійцям 128 гірсько-піхотноі бригади роботи дитячо-юнацького творчого конкурсу «З Надією до Перемоги», який проводився серед дітей співробітників НАЕК «Енергоатом». Роботи дітей оселилися в капличці Капелана 128 бригади Отця Івана Ісайовича.

Волонтери 14 жовтня пройшли більше 500 км по фронтовим дорогам, вітаючи тих, хто найбільше заслуговував на це Свято – День Захисника України.

Також волонтери передали бійцям 3 сітки захисних кольорів, теплі речі, 45 пар теплих в'язаних шкарпеток, консервацію, пиріжки, каву, приправи, лимони, калину та багато інших корисних речей.

Крім того, волонтери відвезли на Східний фронт новий далекомір, придбаний на кошти співробітників ДНТЦ ЯРБ, та тепловізор, який передали демобілізовані бійці. 

Навзаєм військові подякували волонтерам за їх патріотизм, незламну громадську позицію щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Нагадаємо, що роботи фіналістів конкурсу «З Надією до Перемоги» у листопаді-грудні минулого року експонувались у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва на території Києво-Печерської лаври. Впродовж року виставка мандрувала містечками-супутниками українських АЕС.