Комплексне пожежно-тактичне навчання відбулося на Хмельницькій атомній електростанції

П'ятниця, 9 Грудень, 2011 - 14:35

8 грудня 2011 року відбулося комплексне пожежно-тактичне навчання співробітників МНС та усіх відповідних служб Хмельницької АЕС. Подібні заходи здійснюються щоквартально з метою відпрацювання та перевірки готовності оперативно-рятувальних підрозділів МНС з охорони Хмельницької атомної електростанції та міста-супутника АЕС – Нетішина.

За тактичним задумом в результаті порушення технологічного процесу сталася розгермитизація трубопроводу маслобака системи ущільнення генератора енергоблоку №2 з подальшим розлиттям мастила та загорання його на площі 200 квадратних метрів.

До виконання завдання за призначенням залучалось 10 одиниць пожежної і спеціальної техніки МНС та 48 вогнеборців. Рятувальники МНС та працівники відповідних підрозділів Хмельницької АЕС вкотре відпрацювали злагодженість дій. На завершення, керівництво навчань підвело підсумки роботи усіх підрозділів, зокрема, 1-го загону державної пожежної охорони з охорони Хмельницької АЕС і міста Нетішина в аспекті забезпечення готовності до реагування на випадок виникнення позаштатних ситуацій на атомній електростанції.