Представники компанії Areva провели аудиторську перевірку ВП «Атоменергомаш»

Понеділок, 2 Вересень, 2013 - 16:55

27-28 серпня, представники компанії Areva GmBH (Німеччина) провели аудиторську перевірку ВП «Атоменергоамаш» ДП НАЕК «Енергоатом» на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 (система менеджменту якості) та ISO 14001:2004 (система екологічного менеджменту). Крім того аудитори оцінили здатність «Атоменергомашу» виконувати жорсткі технічні вимоги, які висуваються до виробників устаткування, розробленого компанією Areva.

«В даний час ВП «Атоменергомаш» веде переговори про участь у виробництві обладнання для АЕС, розробленого франко-німецькою компанією Areva. Нас перевіряли в частині готовності виконання замовлень на виробництво такого обладнання. Аудит проводився не тільки для заводу виробника нестандартного обладнання і трубопроводів, а й служб, які беруть участь у процесі – виробничо-диспетчерський відділ, відділ якості, постачання і всі супутні відділи», – відзначив технічний директор - головний інженер ВП «Атоменергомаш» Олександр Потапов.

За його словами, фахівці Areva були приємно здивовані тим, що ВП «Атоменергомаш» вже має сертифікати відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004, видані аудиторською групою ТОВ «ТЮФ Норд Україна». «Наявність сертифікатів «ТЮФ Норд» істотно полегшило роботу аудиторів, думаю вони залишилися задоволені результатами аудиту. Візит представників компанії Areva на «Атоменергомаш» свідчить про зацікавленість цієї компанії в переході від переговорів до реального співробітництва у сфері виробництва обладнання для атомних електростанцій», – додав А.Потапов. .

Довідка. До складу ВП «Атоменергомаш» входять три заводи: Завод спеціальних конструкцій (м. Енергодар, Запорізька обл.); Завод нестандартного обладнання і трубопроводів (м. Енергодар, Запорізька обл.); Ремонтно-механічний завод (м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.) Основними напрямками діяльності ВП «Атоменергомаш» є розробка та виготовлення теплообмінного і тепломеханічного обладнання, елементів трубопроводів АЕС.

Areva GmbH – дочірня компанія франко-німецької групи компаній Areva, яка спеціалізується на розробці та виробництві обладнання для атомної енергетики.