На Рівненській АЕС пройшов конкурс наукових доповідей серед молодих працівників

П'ятниця, 15 Лютий, 2013 - 09:00

Конкурс наукових доповідей серед молодих працівників Рівненської атомної електростанції пройшов 13 лютого в інформаційному центрі ВП РАЕС. Традиційно проводить конкурс Організація молоді підприємства за підтримки адміністрації та профспілкового комітету станції з метою розкриття наукового потенціалу та підвищення рівня знань молодих працівників.

Конкурс наукових доповідей проводиться на Рівненській АЕС уже вчетверте. Він є першим етапом галузевого конкурсу серед молодих працівників ДП НАЕК «Енергоатом». Його переможці згодом представляють підприємство на всеукраїнському рівні. Варто відзначити, що раніше три роки поспіль саме молоді рівненські атомники ставали переможцями та призерами конкурсу наукових доповідей в НАЕК: у 2010-му – Олександр Кратік і Микола Парфьонов ( обоє - СНРтаПЕ), у 2011-му – Павло Кузнєцов (ХЦ) і Олександр Пчелінцев (ЕЦ), а у 2012-му – Юрій Губеня (САБ) і Павло Олещук (ЦТАВ).

«Актуальність і важливість цього конкурсу важко переоцінити, – зауважив заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку, член конкурсної комісії Роман Гошовський. – Адже безпека станції напряму залежить від професійної підготовки персоналу. Молодь – це перспектива і майбутнє підприємства. А подібні заходи сприяють підвищенню її кваліфікації, професійному і кар’єрному зростанню».

Цьогоріч учасниками конкурсу наукових доповідей стали 12 молодих працівників РАЕС.  Конкурсна комісія у складі заступника генерального директора Романа Гошовського, заступників головного інженера Юрія Єлісєєва, Сергія Куроєдова, Володимира Комариці та голови Організації молоді первинної профспілкової організації ВП РАЕС Сергія Омелянця оцінювала роботи за такими основними критеріями, як актуальність теми, можливість її практичного застосування, оформлення презентації та представлення її аудиторії.

У результаті – перемогу здобув начальник зміни хімічного цеху Анатолій Тихомиров, який має десятирічний досвід роботи на РАЕС. Його доповідь «Програмне забезпечення «Добова відомість технологічних показників ХЦ» була ґрунтовною та актуальною, а висловлені пропозиції цікавими не лише для хіміків, а й загалом для оперативного персоналу АЕС.

Друге місце заслужено здобув інженер електроцеху Олександр Пчелінцев  з роботою на тему: «Паралельна робота основного та резервного трансформаторів власних потреб блоків з реакторами ВВЕР-1000». Олександр не вперше бере участь у конкурсі і уже має за своїми плечима високі результати.

Третім став ще один представник електричного цеху, електромонтер Віталій Шинкарук та його доповідь «Аналіз проблем експлуатації систем збудження турбогенераторів блоку №1».

Усі призери конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями за рахунок профспілкового комітету.  

У березні в Києві пройде конкурс наукових доповідей серед молодих працівників ДП НАЕК «Енергоатом». На ньому РАЕС представлятимуть Анатолій Тихомиров  за виробничим напрямком та Олександр Кратік (СНРтаПЕ) за профспілковим із доповіддю «Інформаційне забезпечення прозорої роботи первинної профспілкової організації ВП РАЕС».