Новости

«Живий ланцюг» через Олександрівську ГЕС

П'ятниця, 23 Січень, 2015 - 10:59

22 січня, у день Соборності України, на мосту, що проходить через греблю Олександрівської гідроелектростанції, відбулась символічна акція «Живий ланцюг».

ПРО ПУСК ТРЕТЬОГО ЕНЕРГОБЛОКУ ЮЖНО-УКРАЇНСЬКОЇ АЕС

Четвер, 2 Квітень, 2015 - 14:36

2 квітня о 12год. 38хв. третій енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України після закінчення середнього планово-попереджувального ремонту.

Заява ДП «НАЕК «Енергоатом» щодо закупівель уранового концентрату у ДП «СхідГЗК» в 2014 році

П'ятниця, 12 Червень, 2015 - 16:19

У зв’язку з інформаційним повідомленням Служби безпеки України про порушення та зловживання при закупівлі уранового концентрату в 2014 році, повідомляємо наступне.

На Южно-Українську АЕС надійшли перші модулі для нового конденсатора блоку №2

Четвер, 17 Вересень, 2015 - 12:01

17 вересня на майданчик Южно-Української АЕС прибули перші два модулі нового конденсатора турбіни другого енергоблоку.

Інтелектуальний турнір з атомної енергетики для южноукраїнських старшокласників

Середа, 23 Грудень, 2015 - 14:23

22 грудня в інформаційному центрі «Імпульс» ВП «Южно-Українська АЕС» пройшов інтелектуальний турнір для старшокласників, які прослухали курс факультативних занять «Вступ до ядерної енергетики».

Енергоатом попереджає журналістів про сезонне поширення неправдивої інформації про роботу АЕС

Понеділок, 14 Березень, 2016 - 08:37

НАЕК «Енергоатом» попереджає про можливе поширення неправдивої інформації щодо роботи українських АЕС та звертається із проханням перевіряти таку інформацію.

Система екологічного управління ВП ЮУАЕС функціонує успішно

Вівторок, 26 Квітень, 2016 - 14:29

У рамках перевірки стану культури безпеки комісією ДП «НАЕК «Енергоатом» з 11 по 15 квітня було проведено перевірку функціонування системи екологічного управління в основних підрозділах ВП «Южно-Українська АЕС». Її попередні результати свідчать: система екологічного управління підприємства функціонує з достатньою результативністю.

У військовій частині, що охороняє ЮУАЕС, розпочався літній курс підготовки військовослужбовців

Середа, 8 Червень, 2016 - 14:11

7 червня у військовій частині 3044, яка виконує завдання з охорони та оборони об'єктів ВП «Южно-Українська АЕС», розпочато літній модуль навчання військовослужбовців. Комплексні заняття спрямовано на підвищення рівня фізичного захисту ЮУАЕС і якості навчально-виховного процесу, підтримку високої бойової готовності резерву військової частини, зміцнення дисципліни, а також на вдосконалення злагодженості дій особового складу, адміністрації та інших органів взаємодії в разі здійснення диверсії.

На Южно-Українській АЕС президент Енергоатома провів виїзну нараду

Понеділок, 18 Липень, 2016 - 11:25

Під час робочого візиту на ЮУАЕС, який відбувся 15 липня, президент ДП НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський ознайомився з ходом реалізації проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1...3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС», а також обговорив із фахівцями компанії та атомної станції пріоритетні напрямки діяльності підприємства і шляхи вирішення проблемних питань.

Радіаційна обстановка в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

Середа, 7 Вересень, 2016 - 10:30

За даними лабораторії зовнішньої дозиметрії цеху радіаційної безпеки Южно-Української АЕС у серпні 2016 року основні радіаційні параметри навколишнього середовища перебували в наступних межах

Сторінки