Новости

ФОТОФАКТ. Миколаївські школярі на ЮУАЕС

Середа, 25 Травень, 2016 - 15:48

Який радіаційний фон на Южно-Українській АЕС та на її околицях? Питанням перейнялися старшокласники Миколаївської загальноосвітньої школи №56.

Підтримайте присвоєння вулиці імені Володимира Павловича Фукса!

П'ятниця, 8 Липень, 2016 - 16:07

До 1 вересня на головній сторінці офіційного сайту м.Южноукраїнська в розділі «Увага! Оголошення!» проходить електронне голосування щодо присвоєння одній з вулиць імені Володимира Павловича Фукса.

Активістам організації ветеранів ЮУАЕС вручені грамоти

П'ятниця, 26 Серпень, 2016 - 11:34

25 серпня на зборах Ради ветеранів Южно-Українського енергокомплексу нагородили активістів ветеранської організації атомників. Грамоти за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток системи соціального захисту людей похилого віку, ветеранів війни та праці і з нагоди 25-річчя Незалежності України за підписом генерального директора та голови профкому ВП ЮУАЕС були вручені колишнім працівникам підприємства, які й після виходу на пенсію продовжують активне громадське життя.

Дні Західно-Чеського університету в місті-супутнику ЮУАЕС

Середа, 12 Жовтень, 2016 - 09:57

10-11 жовтня в Южноукраїнську пройшли дні Західно-Чеського університету (м.Пльзень). Представники європейського вишу та управління кадрів ВП ЮУАЕС провели «круглий стіл» з керівниками та фахівцями з профорієнтації міських шкіл, гімназії і машинобудівного ліцею, працівниками міського центру зайнятості, управління молоді, спорту та культури. В рамках заходу відбулася також зустріч представників вишу з батьками старшокласників і випускників, уроки з профорієнтації в школах міста.

ФОТОФАКТ. «Енергетичні пригоди» южноукраїнських школярів тривають

Вівторок, 22 Листопад, 2016 - 14:13

У інформаційному центрі ЮУАЕС продовжуються енергоквести для школярів міста енергетиків. За тиждень - з 14 по 18 листопада - цікаві подорожі у світ атомної енергії здійснили 136 юних южноукраїнців. У них взяли участь учні семи класів загальноосвітньої школи №4.

Екоконтроль на ЮУАЕС: день за днем. Випуск №1

Середа, 11 Січень, 2017 - 16:04

У грудні 2016 року відділ охорони навколишнього середовища (ВОНС) ВП «Южно-Українська АЕС» здійснював планові обходи території ЮУАЕС і аудити системи екологічного менеджменту в підрозділах підприємства.

Погодні умови і безпека АЕС. ВІДЕО

П'ятниця, 10 Лютий, 2017 - 18:27

На ЮУ АЕС розроблено комплекс заходів для забезпечення стабільної роботи підприємства. 

ЕНЕРГОБЛОК №2 РІВНЕНСЬКОЇ АЕС ВІДКЛЮЧЕНО ВІД ЕНЕРГОМЕРЕЖІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВОГО РЕМОНТ

Вівторок, 4 Квітень, 2017 - 11:30

Відповідно до графіку ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою 4 квітня 2017 року о 00:03 енергоблок №2 Рівненської АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 45 календарних діб.

Під час ремонту проводитимуться регламенті роботи на основному обладнанні

У Южноукраїнську створено відокремлений підрозділ Українського ядерного товариства

Четвер, 18 Травень, 2017 - 14:58

У Южноукраїнську створено відокремлений підрозділ громадської організації «Українське ядерне товариство» (ВП ГО «УкрЯТ»). Установчі збори у місті атомників відбулися 15 травня. Згідно написаних заяв, членами ВП ГО «УкрЯТ» стали 546 осіб.

НА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АЕС РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ПРОЕКТ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ З МОДЕРНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОГО ЗАХИСТУ

П'ятниця, 7 Липень, 2017 - 16:12

В рамках реалізації проекту технічного переоснащення комплексу інженерно-технічних засобів системи фізичного захисту энергоблока №1, Хмельницьку АЕС відвідали представники Регулюючого органу з радіаційної безпеки Швеції. До складу делегації увійшли також фахівці Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Енергоатома, корпорації «ТСМ «Груп», яка спеціалізується на технологічному обладнанні з фізичного захисту.

Сторінки