Новости

Працівники ЮУАЕС стали призерами ХХХ легкоатлетичного пробігу «Десант-44»

Вівторок, 20 Березень, 2018 - 15:52

Троє працівників Южно-Української АЕС - учасники Клубу любителів бігу ККСС «Олімп» ВП ЮУАЕС стали призерами ХХХ легкоатлетичного пробігу «Десант-44». Змагання проходили 17 березня в Херсоні і були присвячені 74-й річниці звільнення м.Херсона від німецько-фашистських загарбників.

На блоці №2 ЮУАЕС компанія «Skoda JS a.s.» проводить оцінку техстану програмно-технічного комплексу системи групового та індивідуального управління органами регулювання

Четвер, 10 Травень, 2018 - 08:47

На блоці №2 Южно-Української АЕС під час планово-попереджувального ремонту (ППР) фахівці компанії «Skoda JS a.s.» проводять оцінку технічного стану програмно-технічного комплексу системи групового та індивідуального управління приводами СУЗ (системи управління захисту). Роботи ведуться в рамках продовження ресурсу цього обладнання. Вони стартували 2 травня. Остаточний висновок з рекомендаціями буде зроблено в кінці місяця.

НА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АЕС СТАРТУВАЛА VII ЛІТНЯ ЯДЕРНА ШКОЛА

Вівторок, 3 Липень, 2018 - 09:49

На Хмельницькій АЕС стартувала VII Літня Ядерна ШколаVII Літня Ядерна Школа під назвою «Молодь і майбутнє атомної енергетики» для студентів профільних вищих навчальних закладів стартувала сьогодні, 2 липня, на Хмельницькій АЕС. Організатори - Енергоатом, Українське Ядерне Товариство, Хмельницька АЕС та вищі навчальні заклади України, які здійснюють підготовку фахівців за профільними для АЕС спеціальностями.

Радіаційна обстановка в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

Четвер, 6 Вересень, 2018 - 08:56

Лабораторія зовнішньої дозиметрії (ЛЗД) цеху радіаційної безпеки ВП «Южно-Українська АЕС» повідомляє, що в серпні 2018 року радіаційний фон на промисловому майданчику та в 30-кілометровій зоні атомної станції знаходився на рівні природних фонових значень, заміряних до пуску АЕС.

Фахівці ЮУАЕС, задіяні у впровадженні палива Westinghouse, пройшли курс з використання розрахункового коду SCALE

Вівторок, 20 Листопад, 2018 - 16:11

У рамках впровадження модернізованого ядерного палива виробництва компанії Westinghouse (ТВЗ-WR) на енергоблоках АЕС України, в період з 12 по 16 листопада 2018 року на базі відділення ВП «Науково-технічний центр» (НТЦ) НАЕК «Енергоатом» в Одесі для фахівців Компанії проведено ввідний курс з використання комплексу нейтронно-фізичних програм SCALE (розробник - Ок-Риджська національна лабораторія США, Oak Ridge National Labo­ratory, ORNL).

У навчально-тренувальних заняттях персоналу на ЮУАЕС уперше використано модуль важких аварій

П'ятниця, 15 Лютий, 2019 - 16:57

На Южно-Українській атомній станції до циклу навчань персоналу в рамках підтримки кваліфікації вперше включено навчально-тренувальні заняття з застосуванням модуля важких аварій. Вони проходять на повномасштабному тренажері блока №1 (ПМТ-1), де навчаються оператори блочного щита управління першої черги (енергоблоки №1,2) АЕС. Разом з оперативним персоналом навчання проходять члени групи інженерної підтримки (ГІП) - провідні фахівці основних цехів, які володіють глибокими знаннями і чітким розумінням процесів, що можуть виникати в разі важких аварій. Згідно з Аварійним планом ВП ЮУАЕС, у завдання ГІП входить надання рекомендацій з вибору стратегії їх ліквідації.

У Раді ветеранів ЮУАЕС стартувала благодійна акція до Дня Перемоги

Понеділок, 6 Травень, 2019 - 16:07

У Раді ветеранів ВП ЮУАЕС стартувала благодійна акція до Дня Перемоги. Матеріальну допомогу отримують ті, на долі кого позначилась Друга світова війна. Це учасники бойових дій, вдови загиблих, учасники та діти війни.

Юрій Недашковський: Будівництво ЦСВЯП відбувається у повній відповідності до затверджених графіків

Вівторок, 2 Липень, 2019 - 14:21

Будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива відбувається у повній відповідності до попередньо затверджених графіків. Про це президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський повідомив у ході виїзного засідання міжвідомчої робочої групи та штабу «Будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР АЕС України», яке відбулось 1 липня у місті Чорнобиль. У засіданні, зокрема, взяли участь голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук, генеральний директор ВП «Атомпроектінжиніринг» Юрій Шейко, народний депутат України Ярослав Москаленко, а також представники Міненерговугілля, Держатомрегулювання, ДНТЦ ЯРБ, ПАТ «Укрзалізниця», ТОВ «БК «Укрбудмонтаж», Київської облдержадміністрації, Поліської та Іванківської райдержадміністрацій, міськради Славутича.

ВП ЮУАЕС та Южноукраїнська міська рада запрошують юних южноукраїнців і їхніх батьків на свято першого дзвоника

П'ятниця, 30 Серпень, 2019 - 09:08

Адміністрація та профспілковий комітет Южно-Українського енергокомплексу, а також Южноукраїнська міська рада запрошують усіх першокласників, молодших школярів і їхніх батьків відзначити разом свято першого дзвоника. Театралізована шоу-програма пройде 2 вересня на площі Палацу культури «Енергетик». Початок об 11.00.

Сторінки