У Южноукраїнську пройдуть громадські слухання щодо проекту рішення ДІЯРУ про продовження терміну експлуатації енергоблоку №2 ЮУАЕС

25 листопада 2015 року в м. Южноукраїнську в Палаці культури «Енергетик» о 14-00 в рамках громадського обговорення розпочнуться громадські слухання щодо проекту рішення Державної інспекції ядерного регулювання України (Держатомрегулювання України) про продовження терміну експлуатації ядерної установки енергоблоку №2 Южно-Української АЕС строком на 10 років на визначених у проекті рівнях потужності, включаючи енергетичний рівень потужності, за заявою експлуатуючої організації ДП НАЕК «Енергоатом».

Громадські слухання проводить Держатомрегулювання за участю ДП НАЕК «Енергоатом» як замовника рішення.

ДП НАЕК «Енергоатом» забезпечить доставку зацікавленої громадськості зони спостереження (30-ти кілометрової зони) Южно-Української АЕС із районних центрів (смт Арбузинка, Братське, Доманівка, міст Вознесенськ та Первомайськ) до місця проведення слухань та у зворотному напрямку за власний рахунок.

Громадські слухання пройдуть під головуванням уповноваженого представника Держатомрегулювання України – організатора громадського обговорення.

Повна інформація про порядок, терміни, документи громадського обговорення розміщуються на електроних сайтах:

Держатомрегулювання: http://www.snrc.gov.ua ,

ДП НАЕК «Енергоатом»: http://www.energoatom.kiev.ua ,

ВП «Южно-Українська АЕС»: http://www.sunpp.mk.ua .

Телефони для довідок:

(05136) 4-10-02;

(05136) 4-11-61.