Нефінансова звітність ДП «НАЕК «Енергоатом»

Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік став першим в Україні окремим нефінансовим звітом, підготовленим державним підприємством за стандартами GRI, як того вимагає Директива Європейського парламенту 2014/95/EU від підприємств країн-членів ЄС. У Нефінансовому звіті було вперше проаналізовано внесок Енергоатома у досягнення 17 цілей сталого розвитку ООН, окреслено найближчі кроки з побудови інтегрованої системи управління питаннями сталого розвитку, а також розкрито закріплені принципи взаємодії із зацікавленими сторонами.

У 2019 році річний «Нефінансовий звіт-2018» державного підприємства НАЕК «Енергоатом» виборов головні нагороди на міжнародному конкурсі MarCom Awards. За право отримати престижні нагороди в одному з найбільших і авторитетних міжнародних конкурсів в області корпоративних комунікацій змагались понад 6 тисяч учасників з 100 країн світу.

Нефінансовий звіт Енергоатома під назвою «Генеруємо енергію для сталого розвитку» удостоєний платинових нагород у трьох номінаціях: «Друковані ЗМІ», «Річний звіт» і «Корпоративна соціальна відповідальність» (розкриття інформації про сталий розвиток).

 

Нефінансовий звіт 2016 (pdf)

Нефінансовий звіт 2017 (pdf) 

Нефінансовий звіт 2018 (pdf) 

Нефінансовий звіт 2019 (pdf)