Інформаційний центр “Імпульс”

 

У місті Южноукраїнськ діє інформаційний центр «Імпульс» Южно-Української АЕС. Він веде свою історію з червня 1991 року, коли був відкритий як «Молодіжний центр» - місце для організації дозвілля працівників ЮУАЕС і молоді міста-супутника.

Сьогодні в двоповерховій будівлі ІЦ «Імпульс» знаходяться:

  • демонстраційна зала для проведення лекцій і екскурсій;
  • велика зала для проведення творчих конкурсів, конференцій, виставок і інших заходів;
  • зала для презентацій.

У будівлі інформаційного центру розміщено:

  • редакцію газети «Енергетик»;
  • редакцію телебачення ВП ЮУАЕС;
  • сучасну телевізійну студію;
  • відділ громадських зв'язків.

Чи знаєте ви, що на півдні України є унікальний енергетичний комплекс? Як працює атомна станція? Як влаштовано ядерний реактор? Що таке гідро- та гідроакумулююча електростанції і чим вони відрізняються?

Щоб отримати відповіді на ці та інші питання, запрошуємо на екскурсію до відокремленого підрозділу ДП «НАЕК «Енергоатом» ВП «Южно-Українська АЕС». У інформаційному центрі вам розкажуть і на діючих макетах продемонструють як працює Южно-Український енергокомплекс. У рамках екскурсійної програми ви зможете відвідати Южно-Українську АЕС, повномасштабні тренажери - точні копії блочних щитів управління атомних енергоблоків, Олександрівську гідро- та Ташлицьку гідроакумулюючу електростанції.

Для доступного представлення світу атомної енергії молодшим школярам у інформаційному центрі організовуються веселі та пізнавальні програми.

Охочим відвідати Южно-Українську АЕС необхідно подати письмову заявку на екскурсію за 10 календарних днів до дати візиту, заздалегідь погодивши час відвідування з працівниками УІЗГ тел.: (05136) 5-53-30 або е-mail: oinfo@sunpp.atom.gov.ua. Екскурсії на АЕС проводяться для відвідувачів не молодше 14 років, до інформаційного центру - для всіх охочих.

Ми працюємо в робочі дні з 8.00 до 17.00. Екскурсія безкоштовна, її загальна тривалість 3-3,5 години. Групи можуть включати від 10 до 45 осіб.

Наша адреса:

бульвар Т. Шевченка, 8а, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл., 55000

 

Телефони, факси та е-mail:

- начальник УІГЗ (05136) 4-24-34, е-mail: a_pelukh@sunpp.atom.gov.ua ;

- газета «Енергетик» (05136) 5-76-91, е-mail: e_bondarenko@sunpp.atom.gov.ua;

- телебачення (05136) 5-61-92, е-mail: n_belaya@sunpp.atom.gov.ua;

- фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою (робота з молоддю та школярами) (05136) 5-81-21;

- адміністратор ІЦ «Імпульс» (05136) 5-71-33.