Найпоширеніші питання, що надходять до управління кадрів, та відповіді на них

Питання:

Я раніше вже подавав резюме зі своїми даними щодо працевлаштування. З того часу у мене змінилася освіта, номер телефону та сімейний стан. Чи необхідно подавати нове резюме в управління кадрів?

Відповідь:

Ні, такої необхідності немає. Для внесення будь-яких змін в Ваше резюме необхідно звернутися до фахівця управління кадрів (приміщення №119 ІЛК щодня з 08:00 до 13:00 і з 14:00 до 16:45) з паспортом або іншим документом, який засвідчує Вашу особу, і надати інформацію щодо необхідних змін.

Питання:

Як довго зберігається моє резюме у Вашій базі даних?

Відповідь:

З бази даних видаляються резюме осіб, які працевлаштувалися в ВП ЮУАЕС, або звернулися особисто з проханням видалити їх резюме. Але резюме, які більше двох років не оновлювалися, починаючи з 19 березня 2018 року, переміщаються на архівне зберігання і можуть активно використовуватися керівниками підрозділів при відборі кандидатів. Тому оновлюйте ваше резюме не рідше одного разу на два роки.

Питання:

Де я можу отримати бланк резюме?

Відповідь:

Бланк резюме ви можете отримати в робочі дні:

у спеціаліста управління кадрів (приміщення №119 ІЛК щодня з 08:00 до 13:00 і з 14:00 до 16:45, тел. 4-11-54);
у начальника управління кадрів (КК) під час прийому з особистих питань, який проводиться щопонеділка з 14:00 до 17:00 в приміщенні №123 ІЛК, тел. 4-10-09;
у заступника генерального директора з персоналу під час прийому з особистих питань, який проводиться щосереди з 15:00 до 17:00 в приміщенні №122 ІЛК, тел. 4-10-02;
скачати з офіційного сайту ВП ЮУАЕС https://www.sunpp.mk.ua/ розділ «Діяльність - Працевлаштування» за посиланням https://www.sunpp.mk.ua/sites/default/files/documents/resume.doc

Питання:

Кому я можу здати заповнений бланк резюме?

Відповідь:

Заповнений бланк резюме Ви можете здати в робочі дні спеціалісту управління кадрів (приміщення №119 ІЛК щодня з 08:00 до 13:00 і з 14:00 до 16:45, тел. 4-11-54);
начальнику КК під час прийому з особистих питань, який проводиться щопонеділка з 14:00 до 17:00 в приміщенні №123 ІЛК, тел. 4-10-09;
заступнику генерального директора з персоналу під час прийому з особистих питань, який проводиться щосереди з 15:00 до 17:00 в приміщенні №122 ІЛК, тел. 4-10-02.

Питання:

Я подав резюме зі своїми даними щодо працевлаштування ще три роки тому. За цей час мені жодного разу не зателефонували з АЕС. Чи означає це що я щось неправильно вказав в резюме, чи можливо таке, що ваша база даних не працює, або не використовується при професійному доборі?

Відповідь:

Насправді цей факт може говорити про те, що на посаду, яку Ви вказали, зовнішній професійний відбір не проводився, або керівник при первинному відборі не відібрав вашу кандидатуру. Це може бути пов'язано з великою кількістю бажаючих працевлаштуватися в ВП ЮУАЕС. Станом на 1 січня 2019 року в БД «Резюме» налічувалося 6262 шукача роботи, в той час як протягом 6 місяців 2019 року в ВП ЮУАЕС було працевлаштовано лише 188 осіб, тобто 3% від загальної кількості бажаючих.

Питання:

Я працюю в ВП ЮУАЕС. Найближчим часом збираюся звільнитися у зв'язку з виходом на пенсію. Чи можуть взяти на моє робоче місце мого сина або дочку замість мене без проходження процедури професійного відбору?

Відповідь:

Процедурою професійного відбору не передбачено таких винятків. Ви можете рекомендувати своєму керівнику запросити на первинну співбесіду свого сина чи дочку. Але для працевлаштування в ВП ЮУАЕС вони обов'язково повинні пройти процедуру професійного відбору на загальних умовах.

Питання:

Чим мені керуватися при заповненні графи резюме «Очікувана робота»?

Відповідь:

При заповненні графи «Очікувана робота» слід керуватися наявними у Вас освітою і досвідом роботи і вказувати професією (посадою), які їм відповідають. Можна вказати професії (посади), які не вимагають наявності спеціальної освіти і досвіду роботи і на яких Ви згодні працювати. Також, в якості орієнтира для вибору назви професії (посади), можете скористатися переліком наявних в ВП ЮУАЕС вакансій, розміщених на нашому офіційному сайті https://www.sunpp.mk.ua/в розділі «Діяльність - Працевлаштування». Але майте на увазі, що тісна прив'язка до вакансій, зазначених у переліку, не підвищує ймовірність Вашого працевлаштування в ВП ЮУАЕС з урахуванням діючої в ВП ЮУАЕС процедури професійного відбору і поточних змін переліку вакансій.

Питання:

Я пройшов співбесіду в комісії з професійного відбору, як один з кандидатів на одну з професій (посад), зазначених в моєму резюме. Мені було відмовлено у працевлаштуванні саме на цю посаду. Чув, що в такому випадку моя кандидатура не може пропонуватися для розгляду на комісії з професійного відбору ще принаймні півроку після відмови. Це дійсно так?

Відповідь:

Ні. Тепер не існує жодних.