Люди АЕС. Ілля Жупіков, переробник радіоактивних відходів ЦПРВ ЮУАЕС

Понеділок, 25 Січень, 2021 - 09:15

«У роботі послідовний та ініціативний. Вміє акумулювати необхідну інформацію та визначати першочергове, здатний самостійно та оперативно приймати правильні рішення», - так характеризують свого молодого колегу Іллю Жупікова у цеху переробки радіоактивних відходів ВП ЮУАЕС. Незважаючи на те, що на роботу він влаштувався відносно недавно, 2020 року керівництво підрозділу вже вирішило занести його на Дошку пошани. Це подяка за сумлінну працю та стимул для подальшого зростання.

Ілля Жупіков працює переробником радіоактивних відходів 5 розряду. У дільниці поводження з твердими радіоактивними відходами займаються утилізацією ТРВ – їх переробкою та розміщенням на тимчасове зберігання. Молодий спеціаліст каже, що обрав роботу на АЕС не просто так. На підприємстві багато років працював його батько, а сам він виріс у Южноукраїнську і ніколи навіть і думки не мав, щоб покинути його.

«Наша робота малопомітна, втім дуже важлива, - каже майстер дільниці поводження з твердими радіоактивними відходами Артем Сиса. – Тут потрібно бути відповідальним та дбати про безпеку, адже від цього залежить не тільки твоє життя, але й колег, з якими працюєш разом. У Іллі є все, що потрібно, - професійне чуття, сумлінність та бажання якісно виконувати поставлені завдання».

Після влаштування на АЕС у 2013 році Ілля Жупіков почав завзято опановувати професію і за свою наполегливість отримав підвищення розряду. Брати участь у конкурсах професійної майстерності та наукових доповідей, які надають молодим спеціалістам змогу швидко підніматися кар’єрними сходинками, поки не мав можливості, адже багато часу віднімало заочне навчання. У 2020-му успішно захистив диплом магістра за спеціальністю «Енергетичне машинобудування» в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова.  

«Тепер є час, щоб подумати про подальше кар’єрне зростання. Маю намір спробувати себе у конкурсах, які влаштовують для молоді на підприємстві. Я звик мислити позитивно, тож сподіваюсь на хороші результати», - зазначає Ілля Жупіков.

За словами молодого спеціаліста, цех переробки радіоактивних відходів невеликий, але дружній. У колективі гарні стосунки, всі намагаються допомагати один одному, адже роблять спільну справу. Весь вільний від роботи час Ілля присвячує сім’ї. Саме близькі запалюють у ньому вогник ентузіазму та мотивують на нові звершення.

Теги: