Працівники НАЕК «Енергоатом» отримали державні нагороди

Середа, 20 Січень, 2021 - 21:19

19 січня в Міненерго відбулося нагородження представників профільної галузі. В. о. міністра енергетики України Юрій Вітренко вручив державні нагороди, зокрема, й працівникам відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом».

«Від кожного з вас залежить комфорт в оселях наших громадян, а також енергетична безпека нашої держави», – наголосив  керівник Міненерго у вітальній промові.

Відповідно до указу глави держави «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня енергетика» (№ 575) відзначили:

орденами «За заслуги» ІІІ ступеня – інженера електроцеху Южно-Української АЕС Валерія Бистренка та заступника головного інженера Хмельницької АЕС Олега Хатьомкіна;

медалями «За працю і звитягу» – начальника дільниці з ремонту устаткування енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС Олексія Берегового та електрослюсаря цеху теплової автоматики та вимірювань Рівненської АЕС Юрія Бондаря.

Юрій Вітренко подякував енергетикам за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу та побажав нових звершень на користь народу України.