Представниці Дирекції НАЕК «Енергоатом» перемогли у двох номінаціях WiN Ukraine Award

Вівторок, 1 Грудень, 2020 - 09:42

27 листопада в Києві за сприяння українського осередку громадської організації Women in Nuclear (WiN) Global, Шведського органу з радіаційної безпеки (SSM) та Посольства США в Україні у столиці нагородили 10 призерок конкурсу WiN Ukraine Award. Переможницями в номінаціях «Лідерка» та «Працівниця» стали представниці Дирекції НАЕК «Енергоатом» Тетяна Амосова та Рената Яресько.

Захід був націлений на підтримку та розвиток наукового потенціалу жінок – фахівців у сфері використання ядерної енергії, заохоченням яких, власне, й опікується заснована 1992 року всесвітня некомерційна організація Women in Nuclear (WiN) Global.

Торік у жовтні, під час проведення першої української конференції «Жінки у ядерній безпеці», яка відбулася під егідою Міненерго на базі КПІ ім. Сікорського та за підтримки SSM, вирішили заснувати український осередок – WiN Ukraine, а у червні 2020-го він став повноцінним, акредитованим WiN Global, представництвом. Тож цьогорічне вручення премії WiN Ukraine Award стало першим нагородженням українських «атомних» жінок – професіоналів у сфері ядерної енергетики.

Проведений захід цілком відповідає ґендерній політиці Енергоатома, яку Компанія остаточно систематизувала й ухвалила влітку 2020-го року. Згідно з документом, НАЕК неухильно дбатиме про ґендерний баланс у багатотисячному колективі Компанії з метою забезпечення стабільних, комфортних і конкурентних умов праці для всіх фахівців незалежно від статі. А це означає не лише запобігання дискримінації та насильству за ознакою статі, а й справедливе винагородження за працю, рівноправне сприйняття, оцінювання та заохочення жінок і чоловіків, надання рівних можливостей розвитку і професійного зростання представникам обох статей та їхнє рівне представництво на керівних посадах і в кадровому резерві Компанії. Перемога ж, яку 27 листопада здобули жінки з різних підрозділів НАЕК у номінаціях WiN Ukraine Award, свідчить, що Енергоатом по праву може пишатися професіоналізмом і високим рівнем кваліфікації всіх своїх працівників. І жінок, здобутки яких допомагають Компанії ставати дедалі кращою та потужнішою, чимало.

Одна з них – директорка з проєктів та інвестиційних програм Тетяна Амосова, котра виборола перше місце у номінації «Лідерка» з презентацією «Капітальні інвестиції в атомну енергетику» на тематичній панелі «Наука, технології, розробки та інновації в ядерному секторі». 

Розпочавши свою «атомну» кар’єру на Чорнобильський АЕС, за 15 років пані Тетяна пройшла шлях до посади першого заступника міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, учасником ліквідації якої була особисто. 1995 року захистила дисертацію та стала кандидатом фізико-математичних наук в галузі екології. Її внесок у реформування енергетичного сектору України та створення НАЕК «Енергоатом» відбився у низці керівних посад, які Амосова обіймала в Енергоатомі: виконавчого директора, віцепрезидента, директора з інвестицій та перспективного розвитку.

Тетяна Володимирівна брала участь у створенні законодавчої бази з ядерного регулювання, працювала в Управлінні моніторингу та ринкових перетворень в енергетичному секторі України Секретаріату Кабміну, три роки очолювала Державний концерн «Ядерне паливо». Відзнак і нагород, які вона отримала за роки своєї роботи в атомній галузі, – не перелічити. Але нинішня перемога, напевно, дещо особлива. Адже підкреслює, що пані Тетяна не просто авторитетна та досвідчена керівниця, а справді лідерка. І чималою мірою – саме щодо забезпечення ґендерної рівності, впровадження якої вбачає одним зі своїх важливих завдань в Енергоатомі. Задля цього, впевнена вона, НАЕК має «сповідувати»:

  • недискримінаційні умови щодо жінок при прийнятті на роботу;
  • визначення рівня оплати праці виключно за професійним рівнем;
  • толерантність і надання можливості підвищення кваліфікації, особливо після декретної відпустки;
  • визначення успіхів у роботі та забезпечення кар’єрного зростання незалежно від статі тощо.

А в номінації «Працівниця» переможницею стала начальниця відділу роботи з громадськістю Рената Яресько, яка на тематичній панелі «Національна спроможність України щодо забезпечення кадрового резерву в ядерній сфері» виступила з презентацією «Ґендерна політика та кадровий резерв НАЕК «Енергоатом».

Пов’язавши свою кар’єру з атомною енергетикою, пані Рената після стажування на базі ВП «Атомпроектінжиніринґ» надала рекомендації щодо впровадження системи управління ризиками на підприємстві, які використовуються дотепер. 2015 року стала співзасновницею та головою ГО «Молодіжна енергетична спільнота». Успішно реалізувала низку проєктів: Український молодіжний енергетичний форум, енерго-квест «Місто Енергії», профорієнтаційні екскурсії на промислові об’єкти, круглі столи, а також зробила значний внесок у просування бренду Енергоатома як відповідального роботодавця та сприяла підвищенню позитивного іміджу Компанії серед ключових стейкхолдерів в енергетиці.

Рената Яресько курувала просвітницькі проєкти «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», «STEM: професії майбутнього» та дівчата-STEM, що мають на меті підвищувати мотивацію школярів та студентів обирати атомну галузь для прикладення власних зусиль. Вона відповідала за участь Енергоатома у щорічному міжнародному форумі «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», залучала колег до благодійних акцій «Естафета добра», «Щедрий вівторок» та «LOTS OF SOCKS», презентувала «Практику дотримання гендерної рівності Енергоатома та питання дівчат в енергетиці». А в рамках підписаної Декларації заради ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству стала розробником ґендерної політики Компанії.