На ЮУАЕС вакцинують персонал від грипу

Четвер, 19 Листопад, 2020 - 14:28

Майже 900 працівників Южно-Української АЕС безкоштовно отримають вакцину проти сезонного грипу. Щеплення проводять в межах проєкту добровільного медичного страхування персоналу НАЕК «Енергоатом». У 2020 році поліси мають більш як 90%  персоналу атомної станції.

Незважаючи на те, що вакцинація проти грипу не передбачена діючими комплексними програмами, на тлі коронавірусної пандемії та з початком періоду сезонних захворювань компанії ТАС та «Альфа Страхування» вирішили провести щеплення як виняток.  Щоб вивчити попит на вакцинацію, на підприємстві завчасно провели анкетування серед застрахованого персоналу.

COVID-19 продовжує набирати обертів в Україні та світі, а з початком епідсезону до нього може долучитися ще й грип, тож епідеміологи рекомендують зробити щеплення. Антигрипозна вакцина проти коронавірусу безсила, втім, може врятувати від ускладнень.

Наразі ТАС ще очікує на поставку препарату. Проблема не в грошах, а у тому, що цього року величезний попит на щеплення і важко знайти вакцину. Коли вона буде в наявності, компанія поінформує клієнтів. З аналогічною ситуацією стикнулась і «Альфа Страхування». Через ажіотаж в українських аптечних мережах, препарат для щеплення довелося шукати за кордоном, у Польщі.

Щеплення застрахованим у компанії «Альфа Страхування» атомникам проводять в оздоровчому пункті Южно-Української АЕС. Використовується високоякісний препарат французького виробництва –  «Ваксігрип тетра». Ця вакцина ефективна проти чотирьох штамів вірусу грипу, які за прогнозами медиків циркулюватимуть в Україні під час нинішнього епідсезону.

НАЕК «Енергоатом» пролонгує пілотний проєкт з добровільного  медичного страхування персоналу. Вже відомо, що незабаром страховики презентуватимуть нові комплексні програми.