Баскетбольні баталії: дві перемоги у вихованців ККСС «Олімп»

Четвер, 29 Жовтень, 2020 - 12:34

24-25 жовтня вихованці відділення баскетболу ККСС «Олімп» провели ігри перших турів в Одеському чемпіонаті Аматорської баскетбольної ліги «Динамо».

У зв'язку з карантинними заходами були скасовані ігри Всеукраїнської Юнацької баскетбольної ліги, яка проводиться протягом поточного року. Нині аматорські команди спортивних шкіл баскетболу грають в чемпіонаті Одеси з професійними командами Південного регіону (вони грають на чемпіонатах України та Європи). Чемпіонат проводиться за чотирма віковими групами, в яких беруть участь до 12 команд у кожній підгрупі. Южноукраїнськ був представлений в чотирьох категоріях (4-ма командами). Наймолодші баскетболісти вперше в своєму житті дебютували на ігрових майданчиках міста Одеси в Аматорській баскетбольній лізі. Вихованці южноукраїнського баскетболу дають бій і демонструють справжнє суперництво з перших хвилин гри, незважаючи на перевагу в зрості і професіоналізм суперника.

У цій поїздці зіграли свої матчі юні таланти баскетбольного клубу «Южноукраїнськ» - юнаки 2005-2006 р.н. і 2009-2010 р.н. (тренер - майстер спорту України з баскетболу Тетяна Олексієнко, помічник тренера на громадських засадах - Олексій Олексієнко). Змагання проводилися протягом двох днів: по три гри кожного дня. Команда юнаків 2009-2010 р.н., до складу якої увійшли Роман Паламарчук, Роман Миронов, Єгор Арванінов, Владислав Ткаченко, Дмитро Підгурський, Артем Левицький, Марк Гришко, Максим Гончарук, Артем Наумов, Микита Хмилюк, Дмитро Коновал, Максим Москальчук, провела баскетбольні баталії з командами БК «Одеса», БК «Фонтан», БК «Південь-Баскет» і привезла додому одну перемогу.

Команда юнаків 2005-2006 р.н. також зіграла три гри з командами БК «Одеса», БК «Фонтан», БК «Південь-Баскет» і в свою скарбничку поклала одну перемогу, програвши з невеликим розривом в очках командам професіоналів міста Одеси. Склад команди: Данило Шкрябін, Богдан Чорнозубенко, Сергій Мазулін, Максим Трунов (Прокоп'єв), Владислав Гончарук, Іван Волошин, Георгій Мінбаширов, Ярослав Креденець, Єгор Кравченко, Олексій Олексієнко.

АНОНС:

30.10 - 01.11.2020 на базі спорткомплексу «Олімп» пройде 17-й Традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед чоловічих команд, присвячений Дню енергетика. У зв'язку з тим, що на сьогоднішній день Южноукраїнськ віднесений до «помаранчевої» зони за рівнем поширення коронавирусу, матчі пройдуть без глядачів.

Учасники турніру - команди ВП «Запорізька» АЕС, ВП «Южно-Українська АЕС», БК «Возко» (м. Вознесенськ), команди з Кіровограда та Одеси, команда Южноукраїнськ-2.

***

Наступні ігри в Одеському чемпіонаті Аматорської баскетбольної ліги «Динамо» мають пройти 13-14 листопада за участю команд 2007-2008 р.н. і 2010-2011 р.н.