В автотранспортному господарстві ВП ЮУАЕС відремонтували чергову партію військової техніки

Четвер, 13 Серпень, 2020 - 15:10

Майже тридцятеро працівників автотранспортного господарства (АТГ) ЮУАЕС отримали 11 серпня грамоти від командування 79-ї  Миколаївської  окремої десантно-штурмової бригади та 11-ї окремої бригади армійської авіації. Представники цих військових підрозділів приїхали забрати свою відремонтовану техніку.

Керівникові АТГ та генеральному директорові ВП ЮУАЕС окрім подяк за підтримку армії вручили прапори частин, тож своєрідна галерея, яка розміщена в одному з ремонтних боксів, поповнилася новими стягами.

«Ця робота розпочалася ще в 2014 році. Ми як можемо, допомагаємо нашій армії. І, я думаю, що ми й надалі продовжимо цю роботу», - звернувся до військових і працівників АТГ генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко.

Керівник автотранспортного господарства Петро Форостяний подякував усім працівникам, хто був причетний до ремонту техніки. Особливо відзначив третю колону. Механізатори доклали чимало зусиль, щоб відновити трактор Т-150. У ремонті бронетранспортера брали участь водії першої колони.  Та допомагали їм колеги з інших підрозділів, а також з військової частини, яка охороняє АЕС.

Відремонтованою технікою військові залишились задоволені.

«Цей БТР був у зоні проведення операції об’єднаних сил у 2018-2019 роках.  Служба проходила у важких умовах: постійні виїзди, навантаження на техніку. Була проблема з двигуном, практично машина була не на ходу. Тепер, після ремонту, наш «дракон» працює ідеально»,- розповів командир десантно-штурмової роти 79-ї Миколаївської ОДШБ Єгор Кудін.

Із 79-ю бригадою в автотранспортного господарства АЕС давні дружні стосунки. По-перше, вони земляки, миколаївські, а, по-друге, там  несуть службу (зокрема у батальйоні «Фенікс», який спочатку складався з добровольців) чимало южноукраїнців і мешканців із сусідніх населених пунктів. 

У бригаді армійської авіації  про волонтерів з автотранспортного господарства дізналися від військових, котрі нині там  служать. Кажуть - знайти добровільних помічників стало складніше, волонтерський рух трохи послабився.

В АТГ ЮУАЕС розпочату в 2014 році справу продовжуватимуть, бо, кажуть - хто, як не ми. Окрім допомоги з ремонтом, збирають і кошти. Свої внески роблять майже 90% працівників підрозділу. За цей час відремонтовано більше ста п’ятдесяти одиниць техніки.

Проводжаючи військових, транспортники дали наказ: боронити нашу землю і обов’язково повернутися з війни живими. У відповідь почули: на цій землі ворогу не бути ніколи.

Теги: