НАЕК «Енергоатом» і Міністерство енергетики досягли домовленостей щодо редакції Статуту Компанії

Середа, 15 Липень, 2020 - 11:48

14 липня 2020 року Енергоатом звернувся із заявою до Господарського суду міста Києва про залишення позову про визнання недійсними пунктів Статуту без розгляду.

За позовом Компанії до Міністерства енергетики Ухвалою Господарського суду м. Києва від 24.06.2020 було порушено провадження у справі. Предметом позову Енергоатому стали пункти Статуту, затвердженого Міністерством у грудні минулого року, які не відповідають законодавству.  Як зазначав неодноразово Енергоатом, чинна редакція Статуту створює перешкоди та унеможливлює повноцінну та ефективну роботу суб’єкта ринку.

На момент звернення до суду з позовом урегулювати спірне питання мирним шляхом було неможливо. В подальшому було проведено низку нарад та зустрічей в Міністерстві, зокрема за участі керівників Міністерства та Компанії, в результаті чого було досягнуто домовленостей щодо положень Статуту, які не відповідають законодавству. 14 липня ж підприємство направило нову редакцію Статуту на розгляд  Міністерства і розраховує на якнайшвидше її затвердження.