Інформація ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» про наміри зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Понеділок, 13 Липень, 2020 - 11:57

Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Мінрегіонбуду України від 05.06.2018 № 130, ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» доводить до вашого відома, що 10.07.2020 виконавчому комітету Южноукраїнської міської ради направлено заяву про встановлення /зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення шляхом коригування чинних тарифів з відповідними економічними розрахунками за окремими складовими витрат.

Підставою для звернення ВП ЮУАЕС із заявою про коригування тарифів є зміна вартості окремих складових тарифів із причин, не залежних від ВП ЮУАЕС, як суб’єкта ліцензованої діяльності.

Відповідну інформацію розміщено за посиланням https://www.sunpp.mk.ua/uk/energocomplex/tarify/adjustment

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань (з обґрунтуваннями) щодо зазначеної інформації приймаються до 22 липня 2020 року за адресою ВП «Южно-Українська АЕС» м. Южноукраїнськ Миколаївська обл., 55001, тел./факс +380(5136)5-64-44 та на електронну адресу info@sunpp.atom.gov.ua.