Продовжують хворіти на COVID-19 дев’ятеро працівників ЮУАЕС

Понеділок, 6 Липень, 2020 - 16:36

Станом на 16:00 6 липня серед персоналу нових випадків коронавірусу не виявлено. З початку пандемії всього зареєстровано 41 випадок, одужали 32 особи, продовжують хворіти 9.

Один працівник підприємства у важкому стані перебуває в реанімаційному відділенні Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні на штучній вентиляції легень. Ще один лікується в інфекційному відділенні (стан задовільний), 7 - амбулаторно. Серед оперативного персоналу блочних щитів управління випадків захворювання не зафіксовано. На самоізоляції перебувають 11 працівників, які є контактними особами хворих.

Таку інформацію надав штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

На підприємстві продовжують діяти протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.