Привітання очільника Енергоатома Петра Котіна з Днем Конституції України

Неділя, 28 Червень, 2020 - 10:39

Шановні колеги, співвітчизники!

Від усього колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» та від себе особисто щиро вітаю з Днем Конституції України!

Ухвалення Конституції поклало відлік в новітній історії нашої держави, закріпивши правові основи її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої країни на світовій арені. Але конституційні норми, якими б передовими та демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Щоб доленосні зміни настали, потрібні час, віра та напружена праця.

І ми, атомники, це чудово знаємо. Саме завдяки нашій щоденній праці мільйони українців безперебійно отримують світло в оселях та «життєдайну» електрику, без якої сучасний світ неможливий. А від наших відданості справі, професіоналізму та сумлінності залежить енергетична безпека держави, в яку атомники роблять свій вагомий внесок.

Україна починається з кожного з нас. І тільки разом ми збудуємо насправді гуманне й демократичне суспільство, в якому пануватимуть порядок і закон, чесність і справедливість, будуть створені умови для всебічного розвитку людини та добробуту всіх громадян.

Від щирого серця бажаю міцного здоров'я й оптимізму, творчого натхнення та нових звершень, успішної праці та гідної винагороди за неї. І нехай майбутнє буде світлим для всіх нас і для нашої країни!

Зі святом вас, друзі!

 

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки

президента ДП «НАЕК «Енергоатом» 

Петро КОТІН