Благодійна допомога лікарям від атомників

Середа, 24 Червень, 2020 - 16:31

Працівники автотранспортного господарства (АТГ) Южно-Української АЕС передали лікарям Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні 10 тонометрів.

Колектив автотранспортного господарства Южно-Української АЕС, який давно славиться своїми благодійними справами, долучився до всесвітнього руху допомоги медикам. Ще на початку карантину, в березні, автотранспортники на зібрані кошти придбали, а потім передали респіратори і захисні халати медичним працівникам, а сьогодні южноукраїнські лікарі отримали від них тонометри.

Директор АТГ Петро Форостяний інколи буває у терапевтичному відділенні Южноукраїнської міської лікарні в якості пацієнта, то ж добре знає, що тонометри – це прилади, які експлуатуються часто і майже цілодобово. «Я порахував, що за добу в терапевтичному відділенні  проводиться в середньому 240 вимірювань тонометром, - розповідає Петро Форостяний. – Ми з колегами дізнались, що ці прилади тут конче необхідні, бо дуже часто виходять з ладу, то ж ми і закупили десять штук».   

Завідуюча терапевтичним відділенням Тетяна Куропаткіна пояснила, що замовили механічні тонометри цілеспрямовано, бо вони найбільш надійні і витривалі. Автоматичні ж і напівавтоматичні прилади більше підходять для домашнього користування. А у стаціонарному відділенні лікарні, де тонометр експлуатується на повну, механічні прилади показали себе найкраще в плані терміну експлуатації. «Тонометр – це той прилад, з допомогою якого ми дізнаємось показники артеріального тиску, пульсу абсолютно кожного хворого, який перебуває на стаціонарному лікуванні у терапевтичному відділенні. Більш того, вимірювання артеріального тиску входить до переліку обов’язкових обстежень. Завжди є пацієнти з гіпертонічною хворобою, які потребують вимірювання тиску декілька разів на день, - пояснює Тетяна Куропаткіна. – Тому наші тонометри швидко ламаються. Ми дуже вдячні атомникам за таку допомогу».