Серед працівників ЮУАЕС не зафіксовано нових випадків COVID-19

Четвер, 28 Травень, 2020 - 16:03

Станом на 16:00 28 травня 15 працівників ВП ЮУАЕС вже одужали від COVID-19, четверо продовжують хворіти. Нових випадків не фіксується з 9 травня. Таку інформацію надає штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

У інфекційному відділенні м. Южноукраїнськ перебувають четверо працівників підприємства. У трьох стан задовільний, вони проходять контрольні обстеження. Одного переведено з Миколаївської обласної інфекційної лікарні у стані середньої важкості з позитивною динамікою.

У ВП ЮУАЕС обстежено методом ПРЛ 121 контактну особу. На самоізоляції перебувають двоє працівників, які є контактними особами хворих. Після завершення строку ізоляції до роботи допущено 119 осіб.

На підприємстві продовжують діяти всі протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.