Ще один працівник ЮУАЕС одужав від COVID-19

Вівторок, 26 Травень, 2020 - 15:32

Станом на 15:00 26 травня 12 працівників ВП ЮУАЕС вже одужали від COVID-19, 7 продовжують хворіти. Таку інформацію надає штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

У інфекційному відділенні м. Южноукраїнськ перебувають 3 працівників підприємства, ще 3 лікуються амбулаторно. В усіх стан задовільний, вони проходять контрольні обстеження. У Миколаївській обласній інфекційній лікарні перебуває один працівник ЮУАЕС (стан стабільний, динаміка позитивна).

У ВП ЮУАЕС обстежено методом ПРЛ 121 контактну особу. На самоізоляції перебувають двоє працівників, які є контактними особами хворих. Після завершення строку ізоляції до роботи допущено 119 осіб.

На підприємстві посилені всі протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.