Маски для персоналу ЮУАЕС шиють на підприємстві

Вівторок, 7 Квітень, 2020 - 17:04

На Южно-Українському енергокомплексі захисні маски для персоналу виготовляють своїми силами. Це стало виходом зі складної ситуації, викликаної браком захисних засобів в Україні.

До виготовлення масок нині залучено 8 працівниць швейного цеху Палацу культури «Енергетик» та 3 швачки цеху дезактивації атомної станції. Разом відшивають до 300 масок в день.

«Головне завдання нашого швейного цеху – пошиття театральних і сценічних костюмів для нашого колективу. Та коли нависла загроза коронавірусу,  і на додаток ще й склався дефіцит масок, наші швачки відразу взялися за цю відповідальну справу. На сьогодні вже виготовлено більше 1,5 тисячі масок. Темпів не збавляємо. Люди працюють цілий день. Шитимемо доти, поки буде потреба», - наголошує  директор Палацу культури Олександр Заболотний.

«Після введення карантину ми перекваліфікували швачок групи спецпралень, які до цього займалися ремонтом спецодягу, на пошиття захисних масок. А щоб пришвидшити процес на допомогу їм після цільового інструктажу ми щоденно виділяємо когось із дезактиваторниць, аби вони виконували розкрій. Починали з 75 масок щоденно, сьогодні вийшли на 100 масок в день. Загалом уже пошили майже 1000. Виготовлену продукцію передаємо до відділу охорони здоров’я, який розподіляє маски між цехами», - повідомляє заступник начальника цеху дезактивації Олег Пархонюк.