ЦИТАТА ДНЯ

Четвер, 2 Квітень, 2020 - 17:11

Катерина Пироженко, начальник управління кадрів ВП ЮУАЕС:

«Згідно з наказом №391 від 19 березня 2020 року на період карантину на Южно-Українській АЕС була передбачена форма тимчасової дистанційної роботи. Сьогодні до наказу внесено зміни. Оскільки термін карантину постановою Кабінету Міністрів продовжено до 24 квітня, працівники АЕС з нормальними умовами праці теж матимуть змогу виконувати свої посадові обов’язки дистанційно до 24.04.2020 р. Тобто, робоче місце працівника встановлюється за місцем його проживання без істотних змін умов праці.

Наразі керівники структурних підрозділів продовжують формувати додаткові списки працівників, які зможуть виконувати роботу вдома. Така форма зайнятості в умовах загальнонаціонального карантину має низку переваг. По-перше, у нас зменшилась кількість людей, які одночасно перебувають у закритих приміщеннях, по-друге - зменшилась кількість пасажирів, які пересуваються громадським транспортом, і по-третє – працівники, які перейшли на дистанційну форму роботи, вирішили питання з ким залишати дітей вдома.

Щодо заробітної платні, працівникам АЕС не слід хвилюватись. У процесі переведення на дистанційний режим роботи кожен написав заяву. В заяві вказано, що у трудовому договорі змінюється лише розташування робочого місця. Все інше залишається без змін, в тому числі заробітна плата і премія».