ЦИТАТА ДНЯ

П'ятниця, 27 Березень, 2020 - 10:56

Іван ЖЕБЕТ, заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з фізичного захисту та режиму, про телефонних шахраїв:

«Сьогодні, на жаль, маємо загрозу не лише з боку коронавірусу. Активізувалися телефонні шахраї. Видаючи себе за працівників банку, вони випитують дані банківських карток - номер, термін дії, тризначний код безпеки. Днями «на гачок» таких злочинців потрапили декілька  працівників нашого підприємства.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Злочинці представляються співробітниками банку, правоохоронних органів, Пенсійного чи благодійних фондів, будь-якої компанії або організації. Вони вибирають тактику залякування. Кваплять клієнтів, аби, перебуваючи в стресовій ситуації, ви не встигли оговтатись і надали їм всю необхідну  інформацію.

ОТЖЕ, якщо вам телефонують з приводу реквізитів банківської картки - кладіть трубку, не зволікаючи. Якщо є підозра, що з карткою таки щось сталося, з'ясуйте подробиці, зателефонувавши до свого банку. Якщо ви все ж встигли повідомити злочинцям дані вашої картки - негайно заблокуйте її, звернувшись до банку або самостійно через систему Інтернет-банкінгу.

І головне. У разі будь-якої спроби зловмисників вчинити щодо вас шахрайські дії негайно телефонуйте до поліції за номером 102 або (098)041-80-40».